S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NDědek - Profil | Pá 23.11.2018 11:44:37

Dostalo se mi info, že ryvafishing pořádá mega výprodej skladu...

https://www.ryvafishing.com/

    NxDanielS - Profil | Pá 23.11.2018 10:25:14

    Než dám na bazar...
    Cresta Snyper Medium feeder 3,30m/60g
    U vody 2x, cena 900,-

      NBery. - Profil | Pá 23.11.2018 7:29:41

      Dědek >> Mě vadí ta krátká i při házení těžších krmítek, není tam páka. 420 windcast má rukojeť jak MRX quiver :-)

        NDědek - Profil | Čt 22.11.2018 22:29:43

        Porty >> dík za odpověď :-)

          NMKulicka - Profil | Čt 22.11.2018 22:22:41

          E.T. >> Plošně ne. Na určité věci určitě ano. Snad to bude na ty správné feedery:))

            NE.T. - Profil | Čt 22.11.2018 22:15:54

            MKulicka >> Doufám že to bude zítra po té 8 hodině víc než 15%.

              NColasrumem - Profil | Čt 22.11.2018 21:42:37

              MKulicka >> to je tím, že na PC píšu háčky a čárky a na telefonu ne. Je těžké to občas po mě luštit:o))

                Nfheavy - Profil | Čt 22.11.2018 21:39:30

                Colasrumem >> kdybys na sebe neupozornil sam tak jsem to presel ,nevyhledavam nejaky chyby za kazdou cenu,o to tady prece vubec nejde,v zivote jsou daleko podstatnejsi veci nez nejaky pismeno))

                  NMKulicka - Profil | Čt 22.11.2018 21:35:46

                  Colasrumem >> Já četl v omluvě "nevyšel" a přemýšlím, za co je vlastně ta omluva. Chvíli mi to trvalo:))

                    NColasrumem - Profil | Čt 22.11.2018 21:31:55

                    fheavy >> já jsem na gramatiku hodně vysazený a tohle byla zhovadilost nejhrubšího zrna a ještě zítra se budu stydět.

                      Nfheavy - Profil | Čt 22.11.2018 21:30:47

                      Colasrumem >> v tom pripade je to Y na miste ))

                        NColasrumem - Profil | Čt 22.11.2018 21:30:07

                        fheavy >> hodně natvrdo:o))

                          Nfheavy - Profil | Čt 22.11.2018 21:29:33

                          Colasrumem >> asi jsi vYsel natvrdo nee?:)))

                            NColasrumem - Profil | Čt 22.11.2018 21:27:38

                            fheavy >> omlouvám se za slovo nevysel, to napíše jen hovado:o)))

                              NPorty - Profil | Čt 22.11.2018 21:24:01

                              Dědek >> mělký proud, 50cm

                                NColasrumem - Profil | Čt 22.11.2018 21:03:10

                                fheavy >> já neřeším, to pod vodou, ale to na břehu, proto říkám, že ty 420cm bych mohl použít jen ve městě na místa co jsem posílal. Nikde za Plzní bych je na výšku nepostavil, bez toho abych nevysel na stromě:o)) Pod vodu nevidím, ale pokud vidím čouhající kmen jdu jinam, to je jasný. Se 0.14kou návazcem bych si tam moc nezachytal:o)))

                                  Nfheavy - Profil | Čt 22.11.2018 20:58:46

                                  Colasrumem >> podvej ja nevyhledavam vylozenej bordel,ono tam kde chodim vzdy neco nekde je nebo priplave,nekde slaviky ,jide hrana s kameny nebo haluze,a anebo vse dohromady,samozrejmne tam kde to znam tak hazim tam kde to nepovesim ale vim ze napr.5M nahoru je neco a dole zase neco jinyho,pod brehem hrana a s kratkym prutem je to problem,to se ale opakuju a ty taky ,nema to cenu o tom diskutovat,ty chytas rad na cistym a ja to tam proste nemam a podle toho se proste cely roky prizpusobuju jak jsem psal nejde posledni dobou uz ani tak o velikost ale o to co je pod vodou,

                                    NColasrumem - Profil | Čt 22.11.2018 20:48:31

                                    fheavy >> já když bych měl jít chytat ke stromu ve vodě, tak budu hledat kapra, určitě ne podoustve, cejny nebo parmy. Ale jak říkám, tomuhle lovu se vyhýbám a nebaví mě.

                                      Nfheavy - Profil | Čt 22.11.2018 20:47:58

                                      MKulicka >> tak mne muzes sehnat ty ITM pouzdra
                                      nebo se jeste zeptam Dana ha dyt tady psal )))

                                        Nfheavy - Profil | Čt 22.11.2018 20:46:43

                                        Colasrumem >> nahodou stari domorodci na dyji i kdyz vetsina z nich uz nezije to delavali v dobach kdy jeste nebyli vysazeni a rozmnozeni Bobři,zhodily umyslne nejaky strom na vodu tak aby to bylo zaroven zakotveny na brehu a tam chodily chytat to stejny delali i čeřenaři jak naši tak rakušaci,jednoho pametnika znam je to kamoš pres 65 let takze zadny pohadky,a ja sam si jeste jednoho staryho rakuasaka pamatuju tak cca 10-12let zpet,.zadni zavodnici a ty ryby co chytali ty voe!

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj