S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NPindˇa - Profil | Pá 23.11.2018 17:53:57

fheavy >> Je to s těma origo náhradníma špičkama fakt taková bída?

    Nfheavy - Profil | Pá 23.11.2018 17:46:22

    já 2 >> ale ja nemam cervenej,ale mnel jsem ho v ruce a je to stejne fajnovej prut jako ten muj az na male detaily jako ten cervenej pruh a vrchni cast sedla z duplonu,za ty love ja musim mit korek,jinak z tech jemnejsich treba tohle https://www.anglingdirect.co.uk/daiwa-tournament-pr​o-feeder ty jsou uplne lahudkovy ovsem nevim jestli jsou k mani ,na jemnejsi chytani fakt asi orgazmus,ta rukojet mne primo fascinuje ))

      Njá 2 - Profil | Pá 23.11.2018 17:40:04

      fheavy >> Co mně je do UK persónů, ale ten červenej je fakt ošklivej. To uznáš, ne?

      Maver je taky hnus, ale jenom na začátku, nicméně kdybych se měl mezi nimi rozhodnout, tak ani 2 sekundy bych neváhal a to jsem hoooodně zpomalenej

        Nfheavy - Profil | Pá 23.11.2018 17:34:25

        já 2 >> no nevim ale na tournamentech nic tak nehezkyho jak na nekterych modelech od maveru neni,a ani feederove persony v anglii s tim nemaji problem co jsem videl videa tak nevim o cem mluvis,)

          Njá 2 - Profil | Pá 23.11.2018 17:19:33

          Pindˇa >> Nemám rád barevné pruty

            Njá 2 - Profil | Pá 23.11.2018 17:19:12

            Dědek >> Tak jo, nějak to skloubíme...

              NPindˇa - Profil | Pá 23.11.2018 17:18:49

              já 2 >> Nechápu jako neorigo?

                Njá 2 - Profil | Pá 23.11.2018 17:18:44

                Pindˇa >> Koupíš tu nejdražší a k tomu prutu co myslí bude sedět

                  NPindˇa - Profil | Pá 23.11.2018 17:17:33

                  fheavy >> Ahoj tak rád si za kvalitu připlatím ale nechtěl bych bádat až zlomím špičku u Daiwy což se mi celkem daří

                    NDědek - Profil | Pá 23.11.2018 17:17:33

                    já 2 >> něco málo tady je...

                      NDědek - Profil | Pá 23.11.2018 17:16:53

                      já 2 >> když tady budu, rád se s tebou potkám :-)

                        Njá 2 - Profil | Pá 23.11.2018 17:10:51

                        fheavy >> Ale musíš si koupit elektrikářskou pásku a celý prut oblepit aby se na něj dalo podívat... U mavera jen kousek

                          Nfheavy - Profil | Pá 23.11.2018 17:05:33

                          já 2 >> anebo neco od Daiwy co je lepsi nez oba dva dohromady a clovek nemusi badat ,staci vytahnou ze srajtofle o nejakej dukat vic a neni treba porovnavat )))

                            Njá 2 - Profil | Pá 23.11.2018 17:04:45

                            Dědek >> Jako že tam nemáte bílou?
                            Jakto??

                              Njá 2 - Profil | Pá 23.11.2018 17:02:25

                              Pindˇa >> Maver

                              Ale ve všem ostatním je acolyte lepšejší...

                                NPindˇa - Profil | Pá 23.11.2018 16:57:17

                                Ahoj dokáže někdo porovnat který z těchto prutu má lepší fish play akci Drennan Acolyte ultra 12ft Maver feeder MV-R COMMERCIAL2.DÍL 12ft Děkuji za názory

                                  Njá 2 - Profil | Pá 23.11.2018 16:47:14

                                  Dědek >> Někdy do 3 tejdnů musím do Prahe, nezajdem na kafe, pivo, ryby?

                                    NDědek - Profil | Pá 23.11.2018 16:22:54

                                    marasOV >> a jsou z trojky, nejsou náhodou z dvojky?

                                      NDědek - Profil | Pá 23.11.2018 16:21:12

                                      marasOV >> krásné ryby...
                                      Třeba ze mě taky bude jednou rybář :-)

                                        NDědek - Profil | Pá 23.11.2018 16:20:26

                                        marasOV >> asi jo, aby mě nasral s tím, že si tam nesednu...
                                        Ale na těch tvých je vidět, že tam pár pěkných ryb ještě je. Teda pokud jste je s Michalem nesežrali :-))

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj