S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Ncechura09 - Profil | Út 20.11.2018 12:39:54

Palo S >> nevím zda má Shímo takový navi v nabídce. Cívka je větší, průměr odhozové hrany 56mm, je ale mělká, jak jsem psal 150m 0,22. na feeder ok.
Nový shimana moc neznám, ze starších modelů jsem toho dost navláčel se Stradicem 4000FD . Na těžkou intenzivní vláčku byl asi vhodnější jak toto Ryobičko ale pro účely feedru na tom Verum nevidím chybu.
Co tě všechno zajímá?

    NPalo S - Profil | Út 20.11.2018 10:36:31

    cechura09 >>
    Ahoj prosím vedel by si porovnať velkost Verumu 6500 napr. s nejakym Shimano 4000.diky

      NROMIČEK - Profil | Út 20.11.2018 8:40:54

      Emilooo >> Oki. Veľmi pekne ďakujem za info. Podám hlásenie či niečo v sobotu bude 😀 Ahoj

        NEmilooo - Profil | Út 20.11.2018 6:38:29

        ROMIČEK - Je to sardinka.

          NKondrakar - Profil | Po 19.11.2018 22:48:45

          ROMIČEK >> Tak snad se zadaří a pak poznáš tuhle bandu par excelans :-))) jezdim na srazy, co začaly a nelituju.

            Nfheavy - Profil | Po 19.11.2018 21:58:09

            chřenovák >> aha ja myslel ze novinky pro Sonu)))

              NROMIČEK - Profil | Po 19.11.2018 21:57:13

              murphyy >> Ja varím veľmi rád, takže u mňa je využitie jasné...

                Nchřenovák - Profil | Po 19.11.2018 21:54:44

                fheavy >> Teď koulí pro Starbaits 🤗🤗

                  Nmurphyy - Profil | Po 19.11.2018 21:51:31

                  ROMIČEK >> jaaj, cize utierku ti dali, ok :))

                    NROMIČEK - Profil | Po 19.11.2018 21:49:22

                    murphyy >> Na zástere na varenie, respektíve na miešanie čohokoľvek - napríklad krmiva. Záleží od toho, kde sa zababres viac 😀

                      NROMIČEK - Profil | Po 19.11.2018 21:47:58

                      fheavy >> Takže to je tzv. limited edition. Teda si to treba vážiť ešte viac.

                        Nmurphyy - Profil | Po 19.11.2018 21:46:58

                        ROMIČEK >> paradicka, inak az tak stale tu nie som, co to je?
                        ten vysivany napis "s feedrem na kapry" je na com vysity?

                          NROMIČEK - Profil | Po 19.11.2018 21:46:47

                          Kondrakar >> Práve dnes som to s Rendou riešil. Ak sa podaria niektoré veci, prídem veľmi rád. Renda je prvý koho poznám z vlákna osobne. I keď z Dedkom to bolo v Ostrave o chlp 😀

                            Nfheavy - Profil | Po 19.11.2018 21:38:15

                            ROMIČEK >> neni co objednavat,Libor uz to nedela,udelal jen omezenou davku vyjimecne na sraz a dal v tom zatim uz nepokracuje /co vim/

                              Nfheavy - Profil | Po 19.11.2018 21:36:23

                              Dědek >> nevim delal jeste jedny,ale ty jsem nemel,musis se zeptat Libora.

                                NKondrakar - Profil | Po 19.11.2018 21:35:43

                                ROMIČEK >> Doraž na sraz a poznáš tu bandu osobně :-)))

                                  Nfheavy - Profil | Po 19.11.2018 21:35:28

                                  Porty >> jo tam kam jezdim roky kazdy leto jsem ani letos nechytal,voda tam byla tak po kolena ,pristi rok mne hrozi asi uz definitivne stojak)))
                                  Co se tyka tech prutu /Lite/ pro mne mnamozni,akorat je vyuzivam brzo zjara a ted,pres hlavni sezonu radeji heavy,/šetrim si je/...

                                    NDědek - Profil | Po 19.11.2018 21:34:38

                                    fheavy >> myslel jsem, že krill :-) Ani nevím, co kupuji :-)))

                                      NROMIČEK - Profil | Po 19.11.2018 21:32:55

                                      fheavy >> V každom prípade ich v sobotu testnem. Len je dobré vedieť, čo si potom znovu treba objednať 😀

                                        Nfheavy - Profil | Po 19.11.2018 21:31:27

                                        ROMIČEK >> mela by to byt asi scopex-Olihen EB Carp )

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj