S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Dědek - Profil | Po 19.11.2018 21:30:04

Porty >> Michale, přijeďte na Odru, zajímal by mě velmi, velmi výsledek :-(

    Dědek - Profil | Po 19.11.2018 21:28:45

    ROMIČEK >> asi to bude scopex krill :-)

      Porty - Profil | Po 19.11.2018 21:27:18

      fheavy >> moc se mi libily a zpracování a lehkost prutu je boží...asi upřímně nejhezčí designově pro mě co jsem viděl.

      Jinak jezdím pracovně Moravu občas a řeky jako Dyje a Morava atd kde jsme byli zvyklí se studentama pracovat ve vodě atd tak jsou letos v takovém stavu ze jim říkáme větší potoky a ryb je tam řádově méně nez jsem zvyklí z minulých let (lovíme agregátem některé úseky)...takze se nedivím ze jsi tam moc nenachytal letos, muselo to být složitý...

        ROMIČEK - Profil | Po 19.11.2018 21:26:12

        Ahojte banda. Dnes mi Renda doručil výhru za okrúhli zápis v tejto diskusii. Chcem sa mu za to veľmi pekne poďakovať (rovnako aj za kávu ktorá ma už čakala na mieste stretnutia) Takisto ďakujem aj výrobcovi paliet a dipu - myslím že Emilooo, ak sa mýlim opravte ma prosím. Ešte by som rád vedel čo je to za príchuť, bo na balení nič nieje 😀 A v neposlednom rade, ďakujem všetkým v tejto diskusii. Myslím že tu funguje výborná partia ľudí, ktorý si vzájomne dokážu poradiť, pomôcť, pokecať atď. Takže veľké ďakujem všetkým zúčastneným. Inak ta zástera s výšivkou je topka 😀

          fheavy - Profil | Po 19.11.2018 20:56:01

          Porty >> jinak chytam na ty Exlusive Lite 360/80g to jsou silne navikovy proutky kdyz odlozim heavy)))

            fheavy - Profil | Po 19.11.2018 20:41:37

            murphyy >> jo nedavnojsem to taky zaznamenal,ze ve feedru ma sportex vic novejch modelu.snad ku prospechu veci))

              fheavy - Profil | Po 19.11.2018 20:40:23

              Porty >> ja to mam z 99,9% jen na reku,jinak to temer nepotrebuju a chytam s podbnymi pruty jako ty,akorat letos teda mas skvely vysledky davas tomu dost ja letos pravej opak nedavam tomu asi tolik a reka kterou mam rad byla uplne spatna ,ty pruty mam fakt spis kvuli urcitym mistum nez nejakejm vetsim rybam,aspon posledni dobou))

                murphyy - Profil | Po 19.11.2018 20:30:01

                fheavy >> inak som si vsimol, ze uz je nova rada Sportex Xclusive Feeder NT, a ta uz ma medium, aj medium-heavy verziu

                ale ciste medium je uz do 160g (oproti predch do 150g) CW: 90-160g
                medium-heavy - do 190g CW: 100-190g

                heavy: CW 150-220g

                  Porty - Profil | Po 19.11.2018 20:17:17

                  fheavy >>ja nevim asi musíš chytat v tech nejhorších možných vazkovitych ci vrakovistnich podmínkách, cetl jsme Tve komenty k prutům mnohokrát, vysoky břehy, slavičky, vazky obcas asi i tank nebo ztracená ponorka ale ja si nedovedu představit nezastavit ryby do 15kg na metru dvou s tim mediem resp. Heavym, aapon teda v porovnání s myma skromnyma zkusenostma s pruty a rybami teto kategorie...To vlastní heavy to už vůbec to je...ani nevim k cemu to přirovnat vlastně..:)

                    fheavy - Profil | Po 19.11.2018 19:50:21

                    murphyy >> to mas pravdu tenhle detail jsem nejak prehlidl,civku nema dotazenou ,boji se, to je jasny proč))

                      murphyy - Profil | Po 19.11.2018 19:31:51

                      Willow >> on to da sa povedat len trochu silnejsie zhupuje miernym nahodom:)
                      uz chapem preco ma ten naprstok, s takou povolenou cievkou ani nemoze poriadne svihnut (pred nahazom si vsimnite jeho prst a cievku) napr od 19.40, 31:40.. :))

                        fheavy - Profil | Po 19.11.2018 18:50:30

                        Porty >> medium je spis MH cistokrevny heavy to neni,heavy to uz je jina liga ale XH jsi asi v ruce nemel,to uz se nejakej patek nedela,je to predchozi modelova rada pred Exlusive.

                          Porty - Profil | Po 19.11.2018 18:47:50

                          fheavy >> Zpracování design nádhera, lehkost. Lite-pekny medium, Medium-paradni heavy na řeky, Heavy mozna na Dunaj kdyz prší jinak vůbec nevim, Xheavy - nepoužitelný to není prut :-D

                            fheavy - Profil | Po 19.11.2018 18:35:37

                            Willow >> to netvrdim ale ze stolicky hazet se 420 kou doplnejch ani nejde,chytam s heavy tehle delky uz vic jak 10let ale ze bych neco takovyho predvadel mne nenapadlo,ale muzu rict ze 150g olovo jsem urval pres spicku s 35kou kmenem a prut je bez poskozeni,sice moje blbost ale vim co vydrzi,ale nikdy prut zbytecne nepretezuju,i kdyz chytam nekdy zdanlive s extremni zatezi a kmeny,letos jsem chytal parkrat i s 50kou kmenem durch/krom navazce/ a vpoho ale to co je na tom videu je pro mne celkem nic nevypovidajici informace ,jestli chces tak to nekdy s Danem natocime(jestli bude chtit) ))))

                              Willow - Profil | Po 19.11.2018 18:29:09

                              fheavy >> No že by to šetřil při té zátěži se říct zrovna nedá.😉

                                fheavy - Profil | Po 19.11.2018 18:27:37

                                Willow >> 300g 100% hodim doplnejch asi ne ale normalne ,proc ale ??

                                  fheavy - Profil | Po 19.11.2018 18:26:37

                                  Willow >> on to nehazel do plnejch ,do pnejch se hazintrochu jinak a hlavne se u toho nesedi to da rozum nee??nebo ty hazis do pnejch ze sedu ?? ja teda nikoho takovyho neznam ))

                                    xDanielS - Profil | Po 19.11.2018 18:25:42

                                    Willow >> Do plnejch to fakt neháže.

                                      fheavy - Profil | Po 19.11.2018 18:25:13

                                      xDanielS >> ja myslim ze bych to s tim Xh 420/240 dal taky ze sedu,ale do plnejch s timhle zavazim by to nedal ani ten Ivan)))ale proc bych to delal coo??neni duvod ))

                                        Willow - Profil | Po 19.11.2018 18:23:32

                                        fheavy >> A taky hodíš do plnejch 300g olovo.🤔

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj