S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NDědek - Profil | Čt 22.11.2018 10:20:42

milans14 >> Jsou tam i velké ryby. Když ji zapnes, koncis :-)

    Ncechura09 - Profil | Čt 22.11.2018 10:19:06

    milans14 >> Vždy jde dát jeden z prutů bokem pro tu jednu jedinou jízdu....
    Pokud je těch záběrů dostatek, dělám to tak často

      NColasrumem - Profil | Čt 22.11.2018 10:17:34

      milans14 >> ja si tohle nejvic uziju na Diamod Extreme 140g. Chova se jako silnejsi Diamond nebo Signature. Ma stejnou akci, jen zvladne vetsi zatez a pritom citis i ouklej. S tim odchytam uplne vsechno.

        Nmilans14 - Profil | Čt 22.11.2018 10:12:30

        Colasrumem >> No mám to tak i na stojáku, raději 30 malých ryb než 2 hodiny čekat na jednu jízdu...

          NColasrumem - Profil | Čt 22.11.2018 10:09:59

          milans14 >> je to tom, co preferujes. Ja si chci zachytat, tak jdu spis na jemno pro vic zaberu a nejaka utrzena vetsi ryba je mi sumak. Radek by z toho mel infarkt s dozivotnim nasledkem a zlamal by kvuli tomu pruty.:-) Ja z kapru zrovna orgasmus nemam.

            Nmilans14 - Profil | Čt 22.11.2018 10:09:18

            Colasrumem >> Jardo, já ty úseky neznám, na jaro si to chci projet, jen co vím, tak jsou tam úseky jak "rovné, tak i zarostlé.... No a rybky všehochuť, ovšem takový ten říční kapr cca 10kg tam asi nehrozí. Ostré, podoustve, jelci, parmy do těch 70cm , kapřík do 50cm..

              NColasrumem - Profil | Čt 22.11.2018 10:04:08

              milans14 >> pokud chces chytat ricni ryby + sem tam kaprik, tak ti staci 360cm v mediu. Pokud chces jit primarne na vetsi rybu musis vyrazne pritvrdit a jit na 390cm, ale pokud mas radsi zarostla mista jako ja, budes proklinat kazdy cm delky navic.

                NDědek - Profil | Čt 22.11.2018 9:43:12

                milans14 >> minimálně bych šel do 390/120g

                  Nmilans14 - Profil | Čt 22.11.2018 9:39:34

                  Dědek >> Ahoj Jardo, no já to neznám jedná se o Odru někde kolem Studénky, Jakubčovice, i někde klem Ovy. No a narazit na řece může člověk na cokoliv...

                    NDědek - Profil | Čt 22.11.2018 9:33:47

                    milans14 >> záleží jak leží a na jakém místě budeš chytat a co...
                    Za me, mas ty pruty krátké.

                      Nmilans14 - Profil | Čt 22.11.2018 9:31:12

                      Zdravím lidi, potřeboval bych radu - včera jsem dostal nabídku od známého,zda bych nechtěl od příštího roku zkusit říční feeder - Odra, Bečva, event. Morava, ale zatím ze začátku jen asi ta Odra. Na Bečvě jsem chytal naposledy buď jako mlaďoch ostré a parmy a nebo později muškařinu.
                      Doporučí te mi nějaký proutek na říční feeder, nebo si vystačím s tím co mám - Korum 360 90g , Dianond 360 70g , Signature 360 70g a MV-R 330 60 - 90g. Díky moc.

                        Ndraveček - Profil | Čt 22.11.2018 8:23:54

                        Porty >> krásné rybky, v tom nečase, parádní výkon 👍podoustev už hraje krásnými barvámi.

                          NDědek - Profil | St 21.11.2018 21:56:58

                          Porty >> paráda...

                          Chytal jsi v nějakém proudu, nebo v tišině? Jak dlouhý jsi měl návazec?

                            NPorty - Profil | St 21.11.2018 21:54:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Odpoledne u vody, kapříci nepřišli, ale říční ryby mi udělají vzdy snad ještě větší radost:) Pořád to kouše slušně..

                            Maver Diamond 360/90+Ryobi Arctica 4000; Shimano Beastmaster 330/70+Korum reel 3000, Kmen 0,22 Awas kaprum, navazec 0,18.Futro:Gross gardons+červ+kuku+kukla. Nastraha červy kukly

                              NDědek - Profil | Út 20.11.2018 16:19:59

                              numen >> Zavolám ti...

                                Nnumen - Profil | Út 20.11.2018 16:18:17

                                Dědek >> dorazila ta špička. Brutální záležitost....

                                  NPalo S - Profil | Út 20.11.2018 14:29:07

                                  cechura09 >>
                                  Ok, diky

                                    Ncechura09 - Profil | Út 20.11.2018 13:49:42

                                    Palo S >> Dal jsem je na Sportexy Medium 360/150. Chytám s 22.
                                    Díky menším očkům na prutech, sedly tam jak prdel...... prostě jsou akorát

                                      NPalo S - Profil | Út 20.11.2018 13:36:39

                                      cechura09 >>
                                      To sa mi prave páči že má plytkú cievku. Ked tam dam 0,22 tak na feedri mi bohate stačí 160 metru. Ja mam na heavy feedri Shimano Nasci 4000 a ten sa mi tam zda maly a chcel by som tam dať prave tento navi, tak ma zaujíma či bude väčší.

                                        Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj