S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NMKulicka - Profil | Po 19.11.2018 18:22:07

fheavy >> Však jsem psal na většině prutů:)

    Nfheavy - Profil | Po 19.11.2018 18:16:26

    Willow >> nevim co tim chtel basnik rict,tohle video jsem videl uz na pocatku zrozeni tehle prutu,jediny co se mne na nem libi jsou ty ocka a to prvni ma stejne blbe jako Gabor,az se je nauci stavet jako u daiwy tak to bude skoro ono,)))

      NxDanielS - Profil | Po 19.11.2018 18:15:34

      Willow >> By mě zajímalo, o čem tohle video vypovídá. Asi udělám to samé :-)

        Nfheavy - Profil | Po 19.11.2018 18:11:49

        MKulicka >> na tournamnetech vypada nejlip castizm 25QDA cerna s cervenou linkou stejne jako u prutu,u jinejh sestav to nejak neresim,ale tohle je fakt vhodna dizajnovka a nejen vzhledem))

          NWillow - Profil | Po 19.11.2018 18:10:21

          fheavy >> Cha 😁

          https://youtu.be/oo28WXhUye0

            Nfheavy - Profil | Po 19.11.2018 18:07:38

            Porty >> konecne mas v ruce poradnej klacek,no a co na nej rikas??)

              NMKulicka - Profil | Po 19.11.2018 17:53:17

              xDanielS >> jen se po něm zaprášilo:)

                NPorty - Profil | Po 19.11.2018 16:10:11

                Dědek >> 👍 A kdyz v Karlovo rajónu tak jsem musel okouknout i vercajk..:-)))

                  Nmilans14 - Profil | Po 19.11.2018 15:15:17

                  dun >> Tak ta 5000 TT má 320g .

                    Ndun - Profil | Po 19.11.2018 15:05:31

                    milans14 >> tady máš Verum 6000 s hlubokou cívkou.Porovnej váhu s TT
                    http://www.rsp-fishing.cz/navijaky/predni-brzda/nav​ijak-ryobi-verum-fd-2
                    TT má pružinu na uzávěrce zpětnýho chodu pokud tak zdoláváš.

                      Nmilans14 - Profil | Po 19.11.2018 15:03:48

                      Dědek >> No já ten proutek ještě nemám, ale uvažuji že ho vezmu, prozatím jeden kousek. Pokud vše klapne tak na 12.5. už mám na Luhačkách zamluvenou chatu, tam bych chtěl ten proutek vzít....

                        Nmilans14 - Profil | Po 19.11.2018 15:00:12

                        cechura09 >> Ahoj Jiří, přesně 0,22 na ten proutek půjde. I když ten cvrček mě trošku mrzí, no uvidíme... A co tenhle kousek chlapi.

                        http://www.adler-wft.cz/adler-wft/eshop/32-1-AKCNI-​NABIDKA/153-2-NAVIJAKY/5/2680-RYOBI-TT-POWER-6000

                          NxDanielS - Profil | Po 19.11.2018 14:57:43

                          Někdo Bertíky ve 420/200 cena 2000.

                            Ncechura09 - Profil | Po 19.11.2018 14:46:06

                            Dědek >> Jediná slabší součástka je cvrček brzdy. Pružinka je v kovové cívce uchycena na plastovém dílu, už tím je slabší zvuk. Přestalo mi to cvrkat na obou navi už po první docházce. Na základě rady jsem je obě trošku natvaroval no a je to funkční, i když tedy cvrká potichu. Pokud Milanovi stačí 150m 0,22, nemájí navijáky chybu. Ukládání vlasce, pevnost převodů, brzda - vše 1a....jako bonus - je moc pěknej. CHvíli je měl v ruce i Karel, myslím se mu líbily

                              NDědek - Profil | Po 19.11.2018 14:37:34

                              cechura09 >> Jiřík, já vím, bedlivě tě na Ryobi sleduji... Proto také o tom navi vím :-)
                              Jak si spokojený, doporučíš ho Milanovi?

                                NDědek - Profil | Po 19.11.2018 14:34:49

                                milans14 >> Možná by bylo dobré, oslovit Valdu... Nemá ho na vebu, ale třeba jej sežene levněji...
                                Já bych asi neváhal, kdybych takový prut jaký píšeš měl...

                                  Ncechura09 - Profil | Po 19.11.2018 14:34:26

                                  Dědek >> Co jsem mluvil s Adlerem něž jsem je objednal na NF měl jen jeden kus. Asi měsíc jsem majitelem párečku těchto navi....

                                    Nmilans14 - Profil | Po 19.11.2018 14:32:48

                                    Dědek >> Nevypadá špatně Jardo a i ta cena mi sedí..

                                      NDědek - Profil | Po 19.11.2018 14:27:19

                                        Nmilans14 - Profil | Po 19.11.2018 14:14:25

                                        Zdravík lidi, nějaký tip na naviják na proutek 13FT 90-120G ? Něco v poměru cena/výkon ? Díky moc.

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj