S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NDědek - Profil | Po 19.11.2018 13:51:31

Porty >> budeme se těšit :-)

    NPorty - Profil | Po 19.11.2018 13:44:00

    Kondrakar >> +Dědek Však to bylo v království Fheavyho (zrhuba) a ostatních, já tam byl jen na návštevě :-) Navíc snad neprozradím příliš, když zmíním, že si tam na jaře zachytáte pravděpodobně společně všici :-)

      NxDanielS - Profil | Po 19.11.2018 12:58:31

      MKulicka >> Ráno jsem to sem chtěl hodit :-D

        NMKulicka - Profil | Po 19.11.2018 12:20:34

        Martin M. >> jj, na většině prutů bude ta černá verze vypadat lépe

          NE.T. - Profil | Po 19.11.2018 12:09:22

          cechura09 >> Být tebou tak na sobě moc nešetři :-))) Ta pravá akce má být v UK až 23 v pátek.

            Ncechura09 - Profil | Po 19.11.2018 12:04:20

            E.T. >> Vánoce pro sebe mám ošéfovaný........:)

              NE.T. - Profil | Po 19.11.2018 12:00:41

              cechura09 >> už se na ně těším. Možná že budou do pátku doma :-))

                Ncechura09 - Profil | Po 19.11.2018 11:59:50

                Martin M. >> pěknej

                  NMartin M. - Profil | Po 19.11.2018 11:50:00

                  MKulicka >> krasnejsi jak castizm

                    Ncechura09 - Profil | Po 19.11.2018 10:35:45

                    MKulicka >> Hodně motivační, Děkuji za info, 2 kousky objednány

                      NE.T. - Profil | Po 19.11.2018 9:59:24

                      MKulicka >> koupeno :-)) Za ty prachy super kup!!

                        NMKulicka - Profil | Po 19.11.2018 9:33:19

                        Daiwa Emblem 25 QD na AD za 110 liber. Je to v podstatě černá verze Diawa Castizm. Za tu cenu super nabídka.

                          NEmilooo - Profil | Ne 18.11.2018 21:06:57

                          Kučík -Neboj,už to beru sportovně.Né závodně.-))

                            NKučík - Profil | Ne 18.11.2018 21:04:10

                            Emilooo >> Aby ses neunavil.:)

                              Nfheavy - Profil | Ne 18.11.2018 20:56:46

                              Emilooo >> mooc pekny ))

                                NEmilooo - Profil | Ne 18.11.2018 20:53:05

                                Kučík - Jj,já tam byl v sobotu.Chytal sem na nové koule od starbaitsu krill scopex,asi 45 kaprů,alenej 60cm.

                                  NKučík - Profil | Ne 18.11.2018 20:46:30

                                  Emilooo >> moc hezký vyřiď gratulaci

                                    Nchřenovák - Profil | Ne 18.11.2018 20:35:33

                                    Porty >> V Praze 😜😜

                                      NDědek - Profil | Ne 18.11.2018 20:34:09

                                      Porty >> Michale, ty jim dáváš na prdel, krásná, opravdu.

                                        NKondrakar - Profil | Ne 18.11.2018 20:31:44

                                        Porty >> Si myslím :-))) mi budeš muset vzít příští rok sebou :-)))

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj