S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NKučík - Profil | Ne 18.11.2018 20:30:42

Emilooo >> Zdar mě si ho neposlal.

    NPorty - Profil | Ne 18.11.2018 20:23:04

    Kondrakar >> těžce zážitkový:)

      NKondrakar - Profil | Ne 18.11.2018 20:15:11

      xDanielS >> Proč hororový? Ale okyš pěknej.

        NPorty - Profil | Ne 18.11.2018 20:13:18

        chřenovák >> dík jsem dostal...:-D kde uz maji Vánoční stromek panebože?

          NPorty - Profil | Ne 18.11.2018 20:12:30

          Porty >> diky Rendo, byla to nadhera na tuhle dobu :)

            NRené - Profil | Ne 18.11.2018 20:11:28

            Emilooo >> Krasavec, fakt jo :-)

              Nfheavy - Profil | Ne 18.11.2018 19:55:57

              xDanielS >> jj) a co slo neco malo?

                Nfheavy - Profil | Ne 18.11.2018 19:55:29

                chřenovák >> no jo tady to jeste nezamrzlo,brusle mam schovany na dirky)))

                  NEmilooo - Profil | Ne 18.11.2018 19:51:38

                  René - Co říkáš na toho obra?

                    NxDanielS - Profil | Ne 18.11.2018 19:50:32

                    fheavy >> Kolega

                      Nchřenovák - Profil | Ne 18.11.2018 19:44:05

                      fheavy >> S mladasem jsme si dneska užívali 😂😂

                        Nfheavy - Profil | Ne 18.11.2018 19:33:51

                        xDanielS >> ty chytas na kaprak ,nebo je to tak blbe v te tme videt?))

                          NRené - Profil | Ne 18.11.2018 19:25:37

                          Porty >> Míšo velká paráda. Gratuluji.
                          Je vidět že jsi se do ryb pořádně zakousnul, jedeš jako dobře promazaný stroj.

                            NxDanielS - Profil | Ne 18.11.2018 19:23:29

                            První letošní sníh padá a tak tu zase drtíme tu brněnskou... 😀

                              Nfheavy - Profil | Ne 18.11.2018 18:46:58

                              chřenovák >> ahoj kde ses ztratil ,myslel jsem ze ses odstehovanej))))

                                Nchřenovák - Profil | Ne 18.11.2018 18:20:29

                                Porty >> Pěkná čepka 😂😂

                                  NxDanielS - Profil | Ne 18.11.2018 17:07:51

                                  Já si dnes s dětma u vody užil hororový den. Nakonec jsem si alespoň uvláčel tohoto šestatřicátníka.

                                    Nfheavy - Profil | Ne 18.11.2018 16:58:02

                                    Porty >> uz zase)) pekne,uz budu muset zajit taky na stojak)

                                      NKondrakar - Profil | Ne 18.11.2018 16:54:31

                                      Porty >> Pěkně ty :-))) krásný ryby. Asi zážitkovej lov, co?

                                        NPorty - Profil | Ne 18.11.2018 16:49:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Poprvé na rybách v markrabství Velkomoravském a musím říct, že se mi tam líbilo, vody hezký a ryby ukázkový:) V hokeji jsme dostali výklep, tak jsem si to vynadradil pod vodou...Diamond zpíval jedna radost...:)

                                        Windcast 360/120+Revros 4000, Diamond 360/90+Arctica 4000, kmen 0,26 Awas kaprum, forpas 0,22 Stroft GTM. Method feeder 45gr., Colmic NK 800 vel.10, Futro Green Betain Baitech, nej. Nastraha Sonubaits Bandum Krill, Red one boilies.

                                        Hezky večer, Porty

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj