S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NTloušťobijec - Profil | Ne 18.11.2018 16:34:16

cechura09 >> ahoj..díky za doporučení, už jsem si přidal do oblíbených. Návazec má tak 12cm ? Chytal jsem na řece, tak jsem ho krapánek prodloužil :-)

    Ncechura09 - Profil | Ne 18.11.2018 16:22:01

    Tloušťobijec >> Na method je tu docela slušný vlákno..... https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=753164
    Foto č. 3 - jak máš dlouhý návazce ??

      NTloušťobijec - Profil | Ne 18.11.2018 16:16:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Ahoj, delší dobu jsem se MRKu vyhýbal a nějak jsem na něj zanevřel...ale k čemu jsem poslední dobou přišel na chuť je method feeder. Baví mě tahle metoda, experimentování s nástrahami, dokonce směsi si míchám své. Hlavně mě oslovila ta myšlenka, s minimem krmení na minimum času a člověk si zachytá. Jezdím k vodě na dvě, tři hoďky a i v těhlech mrazících to funguje. Kapři prozatím do 60cm, ale dost mě překvapilo hejno karasů od 35 do 40cm...měl jsem asi dvanáct takových kousků. Menší rybu jsem zatím nechytil.

      A co vy, jaké máte zkušenosti s method ?

        Nfheavy - Profil | Ne 18.11.2018 15:28:08

        cechura09 >> to jo vidim,ale porad nevim co jsou ty mini 2mm? nebo proste min nez 4mm coo??
        na tom odkazu z toho Parys, je to trichu popleteny s tema gramazama .

          Ncechura09 - Profil | Ne 18.11.2018 15:23:38

          fheavy >> Vidím tam krmení v kilovce a pelety Mini, 4mm, 6mm v 700g

            Nfheavy - Profil | Ne 18.11.2018 15:20:13

            cechura09 >> ja nemyslim na chytani ale na krmeni 2mm nasel jsem jen 4mm anebo mini ?? na chytani mam stejnojmenny mini boilies.

              Ncechura09 - Profil | Ne 18.11.2018 15:17:18

              fheavy >> pelety jsou až dole, píšou 700. Taky na to chytáš??
              http://blackbass.cz/index.php?route=journal2/blog/p​ost&journal_blog_post_id=27

                Nfheavy - Profil | Ne 18.11.2018 14:57:54

                xDanielS >> xDanielShttps://www.parys.cz/sensas-pelety-im7-extrudes-yel​low-vit-min-701?a=45212-66436-0 - 18.11.2018 9:22:15 >> nejak mne to stema peletama neni jasny mrkni na odkaz maji psany v nadpisu 700g a dole ve spicifikaci 500g prase aby se v tom vyznalo,proc nemuzou napsat tahle prichut ,velikost xxmm ,vaha xx g,a ne dvakrat jinak v jednom odkaze ??? prosimte hod mne neco lepsiho v odkaze dik .

                  Ncechura09 - Profil | Ne 18.11.2018 9:31:33

                  xDanielS >> Vezmu do batohu 3, česnek, jahodu a myslím i ty játra. Ještě se chystám dobrat nějaký 10mm od SB

                    NxDanielS - Profil | Ne 18.11.2018 9:22:15

                    cechura09 >> Bral jsem hned na jaře, dával jsem sem i fotku. Amino Red a Green garlic betain. Míchám method krmení se stejnýma peletkama ve 2mm. Třeba zrovna ten poslední kapřík byl chycen s tímhle krmením.

                      Ncechura09 - Profil | Ne 18.11.2018 9:15:48

                      xDanielS - 18.11.2018 9:10:26 ok, dám na tebe vyzkoušíme...:)

                        NxDanielS - Profil | Ne 18.11.2018 9:10:26

                        cechura09 >> Já na podzim česnekový věci hodně používám.

                          Ncechura09 - Profil | Ne 18.11.2018 9:07:39

                          xDanielS >> hmm, nemám rád zelený nástrahy, je čas to překousnout.....:)
                          Je to jen můj pocit, že na tři půlky dojde záběr dřív jak na 1 nebo 2 celý kuličky??

                            NxDanielS - Profil | Ne 18.11.2018 9:01:32

                            cechura09 >> Mám. Respektive chytám asi nejradši ty zelený, česnekový, ty mi teď pěkně šlapou.

                              Ncechura09 - Profil | Ne 18.11.2018 8:53:48

                              Jednu sezonu pomalu zavírám, začínám přemýšlet o strategii na příští.....
                              Že Sensas nabízí široký výběr krmení jsme si zvykli ale co ty jejich boilísky??
                              Máte je někdo vyzkoušený? hodí se to mít v batohu??
                              http://blackbass.cz/index.php?route=journal2/blog/p​ost&journal_blog_post_id=25

                                Nfheavy - Profil | So 17.11.2018 20:21:59

                                pidizvik >> ahoj tos dopadl jeste dobre,ja akorat 2 cudly/ploticky/))

                                  Npidizvik - Profil | So 17.11.2018 20:16:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Zdar,dnes od 8.hod do cca 14.hod.,jeden zaber,jeden kaprik 48cm.Pak me vyhnal studenej vitr,co foukal proti vode.Do 11.hod.mlhava deka pak jasno,co jsem videl,tak okolo bylo asi 5 rybaru(nikdo nic nechytil).Krmeni-Sensas black saale bremes,trochu TTX a konopi.Na hacku Garlic/fish 14mm od Starbites,na druhym klacku kuku(bez zaberu).Timto sem letos uzavrel kaprofidr,dale se budu venovat jemnejsimu feederu,pokud pocasi Vercajk:DG B.F.300xh/0.28kmen-forpas 0.26drenan/nav.Cresta Snyper6000+Tica4000Gblat.Spolecnost mi delal parecek kachen(podelil jsem se s nimi o svacinu).

                                    Nfheavy - Profil | So 17.11.2018 18:57:07

                                    Armagedon >> ja od rana od 7mi do cca 10:30 zima a skoro bez zaberu.

                                      NArmagedon - Profil | So 17.11.2018 18:18:36

                                      fheavy >> Já jsem dnes od toho moc nečekal.Doma po obědě jsem vzal co jsem našel a vyrazil k vodě.Krticinec jsem použil co jsem našel u vody.Parma je moc pěkná ryba.Vubec jsem ji nečekal.

                                        Nfheavy - Profil | So 17.11.2018 18:00:07

                                        ja dnes dopoledne na Morave skoro bezrybka,krom par pidi rybek jsem letos takhle na rece jeste nevyhorel ))

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj