S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Armagedon - Profil | So 17.11.2018 17:34:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Dnes tři hodiny na Moravě s feedrem.Na háčku kuku v plechovce.V krmítku červené Lorpio a trochu hlíny od pana krtka.Navazec 0,20 asi 90cm dlouhý.Kmen 0,25 .Prut Sellior Maxx feeder 3,60 150g.
Parma měla 62cm.

    RK - Profil | So 17.11.2018 17:25:19

    skroby >> to rozhodně můžeš mít pravdu😁

      Dědek - Profil | So 17.11.2018 14:37:13

      draveček >> Neumim k nim nic říct. Ani jsem vlastně nevěděl, ze se tím zabývají :-)

        draveček - Profil | So 17.11.2018 14:33:06

        Dědek >> já počkám na nějakou výstavu,zdali tam budou a budou mi vůbec sedět v ruce:-)))

          Dědek - Profil | So 17.11.2018 14:23:22

          draveček >> Hmmm, zajímavé. Musíš mi ho půjčit u vody. Rad ho zkouknu.

            draveček - Profil | So 17.11.2018 14:20:22

            Dědek >> super,tak to je ošefované:-))Tady ty pruty co jsme se spolu bavili.https://www.parys.cz/fox-prut-horizon-xd-class-feed​er-4-m-130-g

              Dědek - Profil | So 17.11.2018 14:14:35

              draveček >> ji to vim. Já jsem v Praze a Karca v práci...
              Dostal jsem ale od Davida kontakt na chovatele...

                draveček - Profil | So 17.11.2018 14:12:28

                Dědek >> Ahoj Jardo,zítra je zrovna ta burza na černé louce:-))

                  Dědek - Profil | So 17.11.2018 14:09:31

                  numen >> Ok, beru na vědomí a děkuji.

                    numen - Profil | So 17.11.2018 13:47:33

                    Dědek >> čtu. Chvíli to trvalo, ale již je požadavek odeslán, ale je toho hodně. Tak teď již čekám.

                      Dědek - Profil | So 17.11.2018 10:21:25

                      numen >> ahoj. Poslal jsem ti SZ, vlastně dvě, ty je nectes? :-)

                        numen - Profil | So 17.11.2018 10:00:00

                        Knedla12 >> ta asi neprojde

                          Knedla12 - Profil | So 17.11.2018 9:44:09

                          numen >> Anonymní volba, nejlepší věc na světě.
                          Člověk za tím ukryje naprosto vše :))

                            numen - Profil | So 17.11.2018 9:08:49

                            Tak tohle mě dostalo

                              fheavy - Profil | Pá 16.11.2018 21:43:07

                              RK >> to co tady pises je zakladni skola kterou uz mam ja a mnozi dalsi vychozenou.az budes mit neco konstruktivniho tak dej vedet,rad se necham poucit ))

                                fheavy - Profil | Pá 16.11.2018 21:04:19

                                murphyy >> jeste k tem cejnkum,nevim jak to delaji ale fyzika je dana kdyz ma 20cm ryba prumer tlamy tak max.na 14mm tak 20mm do sebe nemuze nasoukat/pokud nema ropozervanou hubu/a jestli je za spodek nebo vrsek to u tehle rybek nejak nesleduju))

                                  skroby - Profil | Pá 16.11.2018 19:40:04

                                  RK >> aha... To je hluboká myšlenka...Možná bylo lepší, když jsem to nechápal

                                    lacozamba - Profil | Pá 16.11.2018 19:28:51

                                    vaereckoff >> aj to bude ale chce to potrenovat :)

                                      RK - Profil | Pá 16.11.2018 19:24:55

                                      skroby >>> právě, bude tam spousta důležitějších věcí než postava

                                      A já píšu, péro?

                                      Pak se reaguje mimo jiné, že měl už tenkrát, jako malej kluk ,,švih v ruce" a já reagoval, zase to péro?

                                      Ono se nedá už jít dál. Buď se to pochopí, nebo ne. 😢

                                        skroby - Profil | Pá 16.11.2018 19:13:01

                                        MKulicka >> tak to není ve mě,že jsem to nepochopil :))

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj