S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

MKulicka - Profil | Pá 16.11.2018 19:12:07

RK >> Právě, na co si reagoval ty? Já jen souhlasil se skrobim, ohledně postavy a házení, s tím odkazem na kámoše ze základky. Tvé další asociace už jsem nepobral.

    Jirka.G - Profil | Pá 16.11.2018 19:09:57

    RK >> to je hrozně náhod najednou ,ale tleskám Ti ,moc dobře napsaný:-):-):-)

      skroby - Profil | Pá 16.11.2018 19:09:14

      RK >> já jsem asi blbej, ale nějak nechápu tvůj komentář...

        vaereckoff - Profil | Pá 16.11.2018 18:58:54

        lacozamba >> a neztratila se ti před tou 99 ještě jednička? :) je to 199 metrů :)

          RK - Profil | Pá 16.11.2018 18:56:34

          MKulicka >> musíš to číst tak, na co se reagovalo.

            RK - Profil | Pá 16.11.2018 18:49:07

            Jirka.G >> přesně tak, špatnej oříšek.
            Já si vždycky před lovem zmapuju protější břeh. Jeho sklon, pobřežní vegetaci, množství a druh jednotlivých stromů a určitě i ,,obsádku" sedící u prutů.
            Takhle, vona to nejni žádná prdel. Kdo chce házet daleko, nejni jenom talentovanej sportovec, ale musí bejt i filantrop, znalec přírody všeobecně a v neposlední řadě bejt dobře pojištenej u Kooperativy.
            Příklad, hodíš svůj fakt povedenej hod. Na druhý straně se bez hlesnuti sveze do revíru rybář. Průser, jak Brno. Hodíš do stromů veverkám, hovno voříšek, když je to teď třeba dub. Z olše, kupříkladu, montáž nedostaneš za boha, ale když máš kmen 0,40mm, tak ty šištičky povolej jedna báseň. Zase taková smuteční Vrba je kámoš. Ale jak ti jednou drapne vopravdicky tvojí montáž, tak se s ní rozluč.
            Mohli bychom tady diskutovat celé hodiny, dny. Já mám těch zkušeností víc, než celej Mrk.Ale kdo z vás prvňáčků, je připravenej na výklad ,,látky" od ,,vysokoškolského profesora"?

              Dědek - Profil | Pá 16.11.2018 18:33:04

              xDanielS >> není to nic velkého, ale berou, to je hlavní :-)
              Na Vánoce bude dobrotka :-)

                xDanielS - Profil | Pá 16.11.2018 18:32:07

                Dědek >> 50cm candát je pstruh 😀😀😀

                  Dědek - Profil | Pá 16.11.2018 18:29:32

                  xDanielS >> Fouňa mi právě volal z Komjatic. Včera přes noc chytil 5 candátů přes 50 cm a metrového úhoře, vše na ostravské plotičky :-)))
                  Dnes pár kapříků přes den a na dravce už mají všichni tři políčeno. Tak jsem zvědavý, co bude přes noc.

                    MKulicka - Profil | Pá 16.11.2018 18:28:38

                    RK >> ...nechápu

                      xDanielS - Profil | Pá 16.11.2018 18:28:21

                      Dědek >> Ještě 3 minuty a prdím na to, je fakt zima a já si nevzal rukavice ani čépu

                        Dědek - Profil | Pá 16.11.2018 18:28:01

                        RK >> No já si myslím, že je na to potřeba zvládnou na výbornou techniku. Poučil jsem se z Martinového videa a zkoušel to tak, jak popisoval a ukazoval. Házel jsem mnohem dál, než doposud....

                          RK - Profil | Pá 16.11.2018 18:26:19

                          MKulicka >> proč, protože měl ten švih v ruce....

                            MKulicka - Profil | Pá 16.11.2018 18:25:00

                            Dědek >> nevypadá to jako fotka z diskotéky:)

                              lacozamba - Profil | Pá 16.11.2018 18:18:12

                              vaereckoff >> nie nie ale ze je to mozné, ja davam 96 zdokumentovanych uz som to tu pisal, som si naivne myslel ze je to viac ale neieje, ale zas nedavam uplne tenky kmenovy silon ale aspon 0,22 alebo hrubší, chcem mat aku taku istotu ze rybu aj vytiahnem, s 18kou by to asi letelo dalej ale netreba

                                Dědek - Profil | Pá 16.11.2018 18:15:44

                                xDanielS >> ty sedíš u vody?

                                  Dědek - Profil | Pá 16.11.2018 18:14:42

                                  xDanielS >> zlobíš :-)

                                    Dědek - Profil | Pá 16.11.2018 18:14:33

                                    MKulicka >> to jsme na tom stejně. I když musím říct, že když mám na vodě bójku, hážu hodně přesně... Když jen na klip, je to horší... Mám potom rozptyl vlevo a vpravo. No, u mě to už asi lepší nebude :-)

                                      xDanielS - Profil | Pá 16.11.2018 18:13:03

                                      Dědek >> Všude jsou na prodej 😀

                                        MKulicka - Profil | Pá 16.11.2018 18:12:40

                                        Dědek >> Tak nějak. Já to taky momentálně nepotřebuji, ale někdy se to hodit může. Nicméně potřebuji spíš trénovat přesnost na střední vzdálenost. To využiji a pořád tam vidím mezery:))

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj