S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NDušan_hp - Profil | Pá 16.11.2018 11:43:15

numen >> to je pěkný, já si jednou kaprákem nahodil velký metrový podběrák asi 30m :) ale naštěstí jsem ho zase vytáhl a Spotrex přežije všechno!

    Nlacozamba - Profil | Pá 16.11.2018 11:39:35

    Colasrumem >> jasné, lebo cez tyčky si to obcas zmeriam a tych 100m je fakt dosť, chytam na method s 120g H od gabora a velakrat si myslim ze som daleko za 100m ale zmeriane uz po došpanovaní 96m

      NColasrumem - Profil | Pá 16.11.2018 11:36:53

      lacozamba >> jasně, že ne. Myšleno bylo měření vyhozeného vlasce do vody přes mechanický měřák.

        Nlacozamba - Profil | Pá 16.11.2018 11:24:26

        numen >> to snad da rozum ze si tu vzdialenost medzi tyčkami odmeram presne, skor som myslel na pruženie silonu ze toto skresluje meranie vzdialenosti

          Nnumen - Profil | Pá 16.11.2018 11:19:54

          Jinak kluci o závod jsem si zasebou chytl druhý prut a hodil ho do vody. Na kroužku za mě položil jeden trouba podběrák, taky jsem ho hodil do vody.. A jednou jsem chytl psa, nevydržel navazec. Ale pak vyndavat háček z huby zážitek...

            Nnumen - Profil | Pá 16.11.2018 11:17:44

            RK >> při nahozeni jsem zlomil jeden prut. Za celou dobu. A to ještě vlastní leností. Měl jsem dva chytácí, jeden krmici. Ale chytal jsem na všechny tři. Jen na ten jeden jsem cvakl 1,1dcl krmítko a dokrmil. A prohodil jsem pruty. Když jsem to zjistil tak jsem si řekl když už mám to krmítko plné tak to dám. Hodil jsem rána, krmítko spalo kde mělo, prut mi povolil u rukojeť, ale vrátil se zpět. Vedle kolega mrkl na mě Ty vole co to bylo. Já myslel že jsi ho zlomil. Chladnokrevně říkám neee. Okoukl jsem ho až po závodě.
            Jinak všechny co jsem zlomilo bylo když mi koukal prut z báglu, nebo mi ho nekdo rozšlápl, či o něj zakopl. Naposledy na mičr mi někdo rozšlápl starého bertika. Ani se nepříiznal. Na kraji v sektoru....

            Prut postupně zatěžuji, vyzkouším co dá.

              Nnumen - Profil | Pá 16.11.2018 11:08:14

              lacozamba >> mezi tyčkami je šňůrka která ti vymezuje vzdálenost. Pokud máš tyčky opravdu 5m tak je to hodně přesné. Když jsem koupil nové tak byla vzdálenost 4,50 m.. Při zaklipovani 59m jsem na 45.... . Ale jinak jsou přesné.

                NRK - Profil | Pá 16.11.2018 10:21:27

                numen >> nebát se zlomit prut-:)

                  Nskroby - Profil | Pá 16.11.2018 9:13:57

                  numen >> s časem je to teď před Vánocemi těžké... ale někdy to asi využiju :) ale máš pravdu, nebát se je asi hlavní věc

                    Nlacozamba - Profil | Pá 16.11.2018 8:29:09

                    numen >> ja si myslim ze je to dost presné tak 1-2m +-

                      Nnumen - Profil | Pá 16.11.2018 8:27:14

                      skroby >> udělej si čas, za chvilku tě to naučím. Jde jen o techniku a nebát se.

                        Nnumen - Profil | Pá 16.11.2018 8:25:58

                        lacozamba >> tak ty jsi to zabil😁😁😂😂😂&​#128514;😂😂 nejméně o 25....

                          Nlacozamba - Profil | Pá 16.11.2018 7:44:31

                          Colasrumem >> myslis ze aj meranie na tyčkách je nepresné o "15m minimálne"?

                            Nskroby - Profil | Pá 16.11.2018 7:43:19

                            numen >> a když půjčíš ten prut mě tak s ním hodím minimálně o 40m méně 😀

                              Nnumen - Profil | Pá 16.11.2018 7:31:10

                              Martin M. >> je pravda že když porovnám Team kolegu Karla, tak ten se stejným prutem, hodí o 20 m méně.
                              Já mám šokovku vlasec, pak je jedno jestli máš pletenku , či vlasec,aspoň pro mě.

                                NSlavík - Profil | Pá 16.11.2018 6:50:31

                                Martin M. >> ok, to mé video prosím smaž, nepatří sem já se k tomu už nedostanu, díky

                                  NSlavík - Profil | Pá 16.11.2018 6:39:55

                                  xDanielS >> Jen s olovem už to mám za sebou před X lety když jsem si zkoušel nové klacky které tady nikdo neměl v obchodě. To rozčarování u vody s koulí druhou proti zamotání bylo nepříjemné i když né drastické:))

                                    NPorty - Profil | Pá 16.11.2018 4:42:35

                                    fheavy >> Diky Karle:) At Ti to bere o vikendu.

                                      Nmurphyy - Profil | Čt 15.11.2018 23:00:54

                                      fheavy >> "on to do sebe nenasouka ale tak dlouho do toho jebe az se napichne"
                                      ok, len ma napadlo, ze preco to ma stale/vacsinou zahaknute ukazkovo za spodny pysk?
                                      resp. uz si nepamatam, mozno som mal aj take kde to mal hore.
                                      vasa skusenost? lopataky bolies velke, kde to mali pichunute?

                                        NMartin M. - Profil | Čt 15.11.2018 22:19:21

                                        numen >> ok to vime, ze jsou lidi, kteri to hodi. Ja jsem reagoval na text, jestli nejaky prut hodi pres 100m a tam asi rozumna odpoved "nekdo to s tim prutem treba 100m dohodi, ale jestli ty, to nevime". Navic tam bylo omezeni, ze neni pletenka.

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj