S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Nskroby - Profil | Pá 16.11.2018 16:43:55

MKulicka >> přesně o tom to je, zvládnout tu techniku... Já vím, že mě v tom házení nejvíc brání strach o ten prut a možná špatná technika, ale zase jsem to zatím nikdy nějak extra nepotřeboval a s těmi 50m jsem si vystačil

    NMKulicka - Profil | Pá 16.11.2018 16:31:40

    skroby >> jj, pamatuji, že ještě na základce házel nejdál krikeťákem, a to fakt o parník, druhý nejmenší kluk ze třídy. Měl švih v ruce.

      NDědek - Profil | Pá 16.11.2018 15:18:47

      Murphy61 >> to ti prostě krasavci :-)

        Nvaereckoff - Profil | Pá 16.11.2018 15:07:10

        lacozamba >> bomba

          NROMIČEK - Profil | Pá 16.11.2018 15:04:46

          Dušan_hp >> Neprežije bohužiaľ. Kolega pod nickom Gordon713 je pre mňa kapacita v hádzaní, a prút od nich poslal do kytek. Ako ho poznám, nebol prvý a ani posledný. Povolil spodný diel medzi rukoväťou a spojkou.

            NMurphy61 - Profil | Pá 16.11.2018 14:46:15

            Udělal jsem si rádost a pořídil sobě legendy...ta jednoduchost je parádní ! doporučuji tímto eshop mastodontcz.cz (Sacoon neměl 460ky skladem). Včera ráno jsem zaslal platbu předem na účet a dnes dopoledne zvonil kurýr...to se mi ještě nestalo ! Už se těším na test...Petrův Zdar

              Nlacozamba - Profil | Pá 16.11.2018 14:32:14

              vaereckoff >> super

                Nskroby - Profil | Pá 16.11.2018 14:12:01

                vaereckoff >> právě, bude tam spousta důležitějších věcí než postava

                  Nvaereckoff - Profil | Pá 16.11.2018 14:09:12

                  Jirka.G >> to netahal, hodil a ustrihl

                    Nvaereckoff - Profil | Pá 16.11.2018 14:08:40

                    lacozamba >> dal nedal..... Teď dal 190.... Historie se neptá, estli foukalo z levá nebo z prava, nebo estli byl vysoké tlak... Jak by házel s oluvkem nebo pvackem je mě jedno... Hodil to feeder krmelcem... A o to jde..

                      NJirka.G - Profil | Pá 16.11.2018 14:06:57

                      vaereckoff >> a k čemu to je dobrý tahat to z takový dálky

                        Nlacozamba - Profil | Pá 16.11.2018 14:06:46

                        vaereckoff >> ma dobrú techniku ale v protivetre by tolko nedal ani s olovkom a pvačkom

                          Nvaereckoff - Profil | Pá 16.11.2018 14:05:52

                          skroby >> avidentne se musí skloubit spousty aspektů :) není to tak davno... Co házel 150 metru

                            Nvaereckoff - Profil | Pá 16.11.2018 14:05:02

                            RK >> co nic moc? :D no nevím, technika je důležitá o tom žádná, ale i páka a další věci.... :)

                              Nskroby - Profil | Pá 16.11.2018 13:57:52

                              vaereckoff >> já si myslím, že daleký hod vůbec není o tom jakou má člověk postavu, podle toho bych já musel házet minimálně 270m a přitom jsem rád, když hodím 50 :D

                                NRK - Profil | Pá 16.11.2018 13:57:29

                                vaereckoff >> podle mého, nic moc. Tohle není SUMO. Má ideálni parametry a takhle se předved.

                                  Nvaereckoff - Profil | Pá 16.11.2018 13:53:57

                                  Když jsme u těch dálkových hodů s feederem... Kristián Jankovich nový světový rekord 190,99m :D na to, že měří sotva 180cm a váží tak 75 kilo.... Slusnej výkon ne? :D

                                    NDědek - Profil | Pá 16.11.2018 13:19:54

                                    Jirka.G >> Hned po té, mí to taky došlo :-)

                                      NJirka.G - Profil | Pá 16.11.2018 12:09:40

                                      Dědek >> ale chlape rybářskej prut je na něco uplně jinýho:-):-):-):-):-)

                                        NDědek - Profil | Pá 16.11.2018 11:45:09

                                        Dušan_hp >> Tak to mi se podařil kaprářskou děličkou nahodit pěkných pár metrů, rybářské - camping křesílko :-)))

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj