S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NMKulicka - Profil | Čt 15.11.2018 21:08:16

fheavy >> A ty se mají pouštět nebo ne?:)

    Nfheavy - Profil | Čt 15.11.2018 20:55:53

    MKulicka >> je to pruzkumnik ))

      NMKulicka - Profil | Čt 15.11.2018 20:48:57

      fheavy >> ...to je mi jasné, že to vzhledem k velikosti do tlamy, do sebe nenacpe. Že by byl na mě zvědavý - o tom už jsem přesvědčený o něco méně:)

        Nfheavy - Profil | Čt 15.11.2018 20:40:42

        MKulicka >> on to do sebe nenasouka ale tak dlouho do toho jebe az se napichne,taky se chce obcas podivat kdo sedi na brehu)))a tos chytl este velkyho,mne se na ty 20ky napichnou u nas na rece jeste mensi)

          NMKulicka - Profil | Čt 15.11.2018 20:35:40

          fheavy >> To jo, ale tohle už by do sebe soukat nemuseli:) Ale ten hot demon jim holt chutná.

            Nfheavy - Profil | Čt 15.11.2018 20:33:19

            MKulicka >> aji cejni maji hlad pred zimou))

              NMKulicka - Profil | Čt 15.11.2018 20:24:58

              Tak jsem včera ještě poškádlil těžší kaprofeeder. Minule násaďáci zobali, tak jsem dal 2x20 mm a trochu více je ořezal. Napřed to vypadalo na absolutní selekci alá Colasrumem:) Pak dva dorostenci. Tak jsem přitvrdil a dal 2x20 mm, úplné bez ořezání. Cca 10 min po náhozu celkem pěkná hokejka...a cejn kolem 35 cm:)

                Nnumen - Profil | Čt 15.11.2018 19:50:42

                Martin M. >> já hodím 100 m se solithem heavy 390 100gr. 60gr krmítko tam pošlu. Hodil jsem tam i 80gr ale to jsem i já měl strach. Bylo cítit že je to hrana.
                Myslím tím zaklipovanych 100 m. Krmítko plast boční zátěž. S pletenkou a odpalem. Dokonce při takovém tom kočkování jsem házel ke 110m. Měl jsem 94m pletenky a uzlík podkladu vždy zacinkal v očkách. Koukali jsme jak daleko je uzlík za špičkou. Tak plus mínus 1m.
                Jsou na to svědci.

                  Nfheavy - Profil | Čt 15.11.2018 19:25:26

                  Porty >> opet si nezklamal,jde ti to a ses asi jeden z nejvytrvalejsich ,zase krasny ryby!!

                    Nfheavy - Profil | Čt 15.11.2018 19:23:12

                    Colasrumem >> jo kazdej to mame nejak ,mne se u vody libilo celkem ryobi verum 6500 ,mel ho kolega cechura novy na sportakach medium,pocitove dobry ,ale mel tam 35g metody takze vic nemuzu rict ,co setyka brzdy tak QD mne vyhovuje ze vseho nejvic,operativni kratka plynula ,mooc pasuje,to je jedina nevyhoda/pro mne/ u slammeru tam to carbontexem vytunit nejde,co jsem zjistoval bohuzel))

                      Nfheavy - Profil | Čt 15.11.2018 19:18:08

                      xDanielS >> chtels rict ze ty to umis,kazdej to snim nehodi ,prut je zaklad ale ten meziclanek je mozna jeste dulezitejsi,

                        NxDanielS - Profil | Čt 15.11.2018 18:40:09

                        Jinak dnes jiný revír, vytáhl jsem Identity a půl/půl. Jeden na kapra, jeden s rybkou. Kapříci dva menší, ale tohle udělalo radost tuze pěknou hokejkou 😀

                          NxDanielS - Profil | Čt 15.11.2018 18:37:14

                          MKulicka >> Jop. Mám objednanou tu 415tku, tak jsem hodně zvědavej. S tou 390tkou lze hodit přes sto s klasickým košíkem.

                            NMartin M. - Profil | Čt 15.11.2018 18:37:03

                            Slavík >> to bylo jen prirovnani, ze prutem s 14ti ockama kde vetsina ma pod 1cm chceme hazet pres 100m, kdyz i s prutem s 5ti ockama od 1 do 5cm to neni uplne 'zadarmo'. To ze existuje clovek, ktery s drevenou tyckou od kostete s muskarskou snurou a muskou hodi pres 30m take neni k nicemu prukazne. Bavme se o beznych rybarich, co vidime kolem sebe u vody a vznesou dotaz, jestli s tim feeder prutem hodi pres 100m.

                              NxDanielS - Profil | Čt 15.11.2018 18:36:04

                              Slavík >> Jen s olovem? Zkus si to. Já to zkoušel s feedrem, pletenkou, olovem a není to zveřejnit plné 😀😀😀

                                NDědek - Profil | Čt 15.11.2018 18:28:12

                                MKulicka >> a možná i Cresta Blackthorne Heavy Feeder 4,05m/max.100g

                                  NDědek - Profil | Čt 15.11.2018 18:26:00

                                  MKulicka >> myslím, že jsi trefil hřebík na hlavičku :-)

                                    NMKulicka - Profil | Čt 15.11.2018 18:16:25

                                    xDanielS >> 3,9 Identity?

                                      NColasrumem - Profil | Čt 15.11.2018 17:57:17

                                      xDanielS >> verim, nerikam ze to neni mozne, jen ja takovy v ruce nemel. Mimochodem se nepovazuju za nejako prebornika v hazeni, takze to muze taky hrat svou roli.

                                        NPorty - Profil | Čt 15.11.2018 17:34:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Odolat asi poslednímu teplému dnu včera bylo těžký a taky jsem to nezvládl:-) Večer už to bylo jiný (ledový) kafe, ale ryby pořád mají pré a ukazala se konečně i ponorka :-)

                                        Windcast 360/150+Windcast 360/120; Daiwa Revros 4000+Korum Reel 5000, Awas Kaprum 0,26+Stroft GTM 0,22, hacek Korum power hook 8.Futro Sonu Krill+Gros Gardons+pelety. Nástraha nikl 3XL, Sonu Krill Pelety

                                        Fish on!

                                        Porty

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj