S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NWillow - Profil | St 14.11.2018 22:52:51

xDanielS >> Ale....

    NxDanielS - Profil | St 14.11.2018 22:29:44

    Colasrumem >> Winner dává pocit těžítka, masivního kusu kovu. Co se týče chodu, je u Stradicu mnohem hladší než u Winneru. Navíc každý Winner má trošku jiný chod, což je trošku typické po navijáky od Daiwy, napříč řadami. Za mě otázka preferencí.

      NWillow - Profil | St 14.11.2018 22:27:13

      Colasrumem >> Ty by jsi měl být diplomat.😉

        NColasrumem - Profil | St 14.11.2018 22:05:41

        fheavy >> winner ma krasny chod a dava pocit sily, Stradic nema tak krasny chod, dava pocit krehkosti, ale rozhodne ne sily. Ale nemel jsem ho u vody a celkove je asi zamereny na jine uziti nez winner. Ale na druhou stranu je krasny a lehky.

          NWillow - Profil | St 14.11.2018 21:32:14

          Rybkin >> No a to je přesně wono.🤔 Včerejší mix byl mezi winner a TD ,tedy tím co je v tvém odkazu.A četl jsem to snad 10x a je opravdu za tu cenu Nc zdarma ,nebo je za cca 1300???
          Ed.Cena je včetně cívky.?jaké? Náhradní?
          Vpopisu nic takového není,a teď babo raď.🤔

            Nfheavy - Profil | St 14.11.2018 21:23:15

            Colasrumem >> no hadat se nebudu,nerikal jsem stradic ale nejaky shimo ,ja osobne jsem nechytal poradne ani s jednim ,ale ze by mnel ten winner lepsi chod nez stradic se mne nezda,potom bysme museli zabrousit do vyssi kategorie,ale to uz nejde porovnavat objektivne..

              NColasrumem - Profil | St 14.11.2018 21:19:17

              fheavy >> ani Stradic ho nemá.

                Nfheavy - Profil | St 14.11.2018 21:14:24

                Colasrumem >> jo verim ,ale myslim ze takovej chod u shima najdes taky .

                  NColasrumem - Profil | St 14.11.2018 21:01:20

                  fheavy >> měl nejhladší chod jaký jsem kdy u navijáku zažil. Já měl tu 4012.

                    Ndraveček - Profil | St 14.11.2018 21:00:31

                    xDanielS >> krasavec, gratulka 👍

                      Nfheavy - Profil | St 14.11.2018 20:58:51

                      Colasrumem >> ja je nevlastnim,jen jsem je parkrat zkousel u kolegu.takze muzu rict jen libi))

                        NColasrumem - Profil | St 14.11.2018 20:55:35

                        fheavy >> mě u něho štvala ta vůle na sklápění kličky. Tam se to časem uvolnilo dost.

                          Nfheavy - Profil | St 14.11.2018 20:54:36

                          xDanielS >> na prygl dost dobry,a Renda co mne rikal tak klobok dolu !!

                            NxDanielS - Profil | St 14.11.2018 20:51:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Dnes jsem se opět vypravil s Rendó na brněnské Prýgl. Nakobroval jsem tam asi kilo koulí a páč ryba nakrátko nejde, opřel jsem se do toho, co to šlo. Ryba +- 50 šla docela pěkně. Záběry, kromě jednoho, žádný hrčáky, spíš jak od cejna. V šest jsem chtěl skončit a přesně, když jsem se zvedl k balení, přišel další cejní záběr. Ryba hned ve vázce, povolování nepomohlo, tak jsem zabral a držel vlasec fest napnutý. Ryba se po chvíli uvolnila a celkem snadno jsem ji dostal ke břehu, kde pro změnu delší dobu zlobila. V podběráku skončil krásný lysec o délce 75cm. Prýglu moc nehovím, takže mě tahle ryba moc potěšila.

                            Spro Cresta Berti Bovens Signature series 390/150, Daiwa Emblem BR25A, Prologic Mimicry 3D 0.25, Preston method L 80g, Spro Strategy návazec 20lb, háček Gamakatsu RX v10, v krmítku Sensas IM7 Green Garlic Betaine method + stejné 2mm peletky, pod háčkem Starbaits RedOne 14mm + půlka miniplovky bez příchutě, zakápnuto Hot Demon dropperem. Ufff 😀

                              Nfheavy - Profil | St 14.11.2018 20:50:32

                              Knedla12 >> vpoho,ja se jen snazim o osvetu pro ty vyjebavace se slovicky))
                              aby zas nekdo nezacal rozvijet dalekosahle teorie relativity jakou rychlosti se pohybuje ve vesmiru krmelec 60g a 100g)))) a to nepisu jeste o tvaru)))

                                NKnedla12 - Profil | St 14.11.2018 20:40:51

                                fheavy >> S tím slammerem jsem musel, promiň :D

                                A se srkačkou je to přesně tak, je mi jasné že jistí lidé si pojedou pořád svoje, ale s tím se prostě nedá nic dělat.

                                  Nvaereckoff - Profil | St 14.11.2018 20:36:46

                                  fheavy >> pravda... Svatá pravda 😂😂👍👍👍Ԁ​77;

                                    Nfheavy - Profil | St 14.11.2018 20:31:07

                                    Knedla12 >> srkacka je mysleno navazec privazany natvrdo neboli primo ke krmitku,tzn, chytani napr, s method krmelcem zafixovanym at uz vtazenim obratliku zespodu do trubicky nebo fixace mysim bobkem nad krmitkem neni povazovano za srkacku jak to tady rad propaguje rk

                                      Nfheavy - Profil | St 14.11.2018 20:26:24

                                      Knedla12 >> este ty zacinej,ja jen ze Wilow tady pise o nejakym souboji,tak jsem z recese napsal slammer ktery by silove nad Winnerem vyhral ,jo vis jak to je že pod skaredym ksichtem se pekna pi.. skryva)))

                                        NKnedla12 - Profil | St 14.11.2018 20:24:35

                                        https://www.inrybar.cz/novinky/zmeny-v-rybarskem-ra​du-od-roku-2019-rybari-musi-mit-podberak-a-maji-zak​az-chytat-na-srkacky/

                                        "Co je to vlastně srkačka? Jaká je definice srkačky? Rybářská pravidla hovoří jasně: Za srkačku se považuje krmítko nebo jiná zátěž, ke kterému je přímo přivázán návazec s háčkem (případně návazce s háčky)".

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj