S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NKnedla12 - Profil | St 14.11.2018 20:23:15

fheavy >> Tady se tahal kamion z příkopy že vyhrál slammer? :)

    Nfheavy - Profil | St 14.11.2018 20:22:19

    Willow >> jakej souboj? dyt vyhral Slammer)))

      NRybkin - Profil | St 14.11.2018 20:18:35

      Willow >> Co je na něm nejasný?

        NWillow - Profil | St 14.11.2018 20:17:43

        Rybkin >> Dík za včerejší souboj.Aspoň ,po dnešku,je vše jasné.😉👍
        Akorát ten TD 4012 je mi furt nejasný, možná špatný popis na e shopu.🙄

          Nfheavy - Profil | St 14.11.2018 20:12:00

          Rybkin >> jo pravda,chce to nejakyho zkusebniho kralika)))

            NWillow - Profil | St 14.11.2018 20:08:30

            Pindˇa >> No však proto jsme to rozebrali do šroubku.Lepší to tady prodiskutovat , něž být zklamán.
            💯 hlav víc ví.😉👍

              NRybkin - Profil | St 14.11.2018 20:08:24

              fheavy >> Je to poměrně krátce na trhu takže informací je pomálu

                Nfheavy - Profil | St 14.11.2018 20:07:09

                Rybkin >> naprostej souhlas,muze to byt echt gut,ale z realu o nem nevim ani n)

                  NPindˇa - Profil | St 14.11.2018 20:05:14

                  Willow >> V pohodě trochu mne to zamrzelo,že jsem objednal a nic o tom nezjišťoval jestli má nebo nemá cívku dopadlo to dobře mám radost ahoj.Radek

                    NRybkin - Profil | St 14.11.2018 20:00:16

                    fheavy >> Má to tělo jako Daiwa BG či Prorexy,pokud by to mělo stejný vnitřnosti byl by to dobrej naviják

                      NDědek - Profil | St 14.11.2018 19:59:37

                      Pindˇa >> Daiwy jsou prostě krásné... gratulace :-)

                        Nfheavy - Profil | St 14.11.2018 19:56:33

                        Willow >> jo tak ty sis spletl Winnery s tema mezizmr..ama TD , myslim ze to je krizenec mezi TDM a MW ?? ))

                          NWillow - Profil | St 14.11.2018 19:50:33

                          Pindˇa >> Včera to byl docela chaos.Ale dobrý kauf.👍
                          Jen ty TD 4012 bez n c nabízejí nějak divně.Tim nemyslím winner ale ty podobné 6 ložiskové navi.A to byl ten včerejší bolák.Winner xTD.

                            Nfheavy - Profil | St 14.11.2018 19:36:26

                            Pindˇa >> dobra cena za dobrej navijak ,pekny.

                              NDědek - Profil | St 14.11.2018 19:21:36

                              draveček >> tam na tom místě by se s bolem taky dalo... Mírný, pomalý proud...

                                Ndraveček - Profil | St 14.11.2018 19:19:42

                                Dědek >> jasan, taky mám v plánu ještě zajít na řeku, ale asi s bolem🤔

                                  NDědek - Profil | St 14.11.2018 19:01:55

                                  draveček >> Vím, díval jsem se na předpověď... No, kdyby se náhodou ještě udělalo pěkně když budu mít volno, vzal bych si tam nějaké dvě media, třeba něco klepne...

                                    Ndraveček - Profil | St 14.11.2018 19:00:26

                                    Dědek >> počasí se má zhoršit, přijde pravé listopadové, škoda 😗

                                      NDědek - Profil | St 14.11.2018 18:56:31

                                      draveček >> Možná to byla letos poslední možnost takové rybačky... Asi jsem hodně zlobivý kluk :-o

                                        Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj