S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Ndraveček - Profil | St 14.11.2018 18:51:10

Dědek >> tak to je smůla, prokletá práce 🤨

    NDědek - Profil | St 14.11.2018 18:47:55

    draveček >> Ahoj. Ani mi nemluv. Karči ráno volali a fičela do práce, tak bylo po rybách... Prvně tam jela jen něco vyřídit a zdržela se tři hodiny, tak jsem nejela ani sám...

      Ndraveček - Profil | St 14.11.2018 18:45:57

      Dědek >> ahoj tak jak jste dnes dopadli na řece?

        NPindˇa - Profil | St 14.11.2018 16:40:54

        Willow >> Ano 4161 kč přesně

          NWillow - Profil | St 14.11.2018 15:25:31

          Pindˇa >> Takže 4200 ? Za komplet.

            NPindˇa - Profil | St 14.11.2018 14:46:32

            Ahoj kolega Willow mně včera trochu vystrašil samozřejmě,že je náhradní cívka v balení i z odkazu co jsem dával níž

              NHoolis - Profil | Út 13.11.2018 21:56:55

              Dobrý večer,

              než to dám na bazar, tak se zeptám zde :)

              Chci prodat dva pruty a jeden naviják.

              Pruty jsou Delphin Long Shot feeder 3,6m 3,5lb, Delphin Legia feeder 3,6m 80g.
              Naviják je SPRO Super Cast 555 LCS.

              Měl by někdo zájem??

                NPorty - Profil | Út 13.11.2018 21:14:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Na chvili odpoledne nez me vyhnala vlezla vlhka zima...

                Windcast+windcast;Revros 4000+Korum feeder reel 5000, kmen kaprum Awas 0,29, forpas Stroft gtm 0,25, korum power hook vel. 8,futro: gross gardons+pelety řepkové+halibut. Nastraha biokrill 20mm+pop up pepř 18mm

                  NRybkin - Profil | Út 13.11.2018 20:15:04

                  Willow >> To je škoda,za dobrou bez cívky bych dvojičku uživil:-))

                    NWillow - Profil | Út 13.11.2018 20:13:56

                    Rybkin >> Však jo.Jen TD jde vzít bez Nc . Winner nejde.
                    Ale bude Black friday.

                      Nfheavy - Profil | Út 13.11.2018 19:58:54

                      Willow >> ja venku nic neobjednavam,mam na to lidi kteri v tom dovedou orientovat daleko lip jak ja,nad tema MW jsem taky premyslel ale vzhledem k tomu ze by u mne nemeli tak casty vyuziti tak jsem si na MH poridil neco levnejsiho,na heavy mam lepsi a na XH silnejsi.

                        NRybkin - Profil | Út 13.11.2018 19:58:26

                        Willow >> U toho TD to jde ale u Winnera at delam co delam tak se mi to nedaří Nebo to neumim.Mě by stačil i bez cívky bo já ji stejně nevyužívam

                          NP3 - Profil | Út 13.11.2018 19:58:21

                          fheavy >> ahoj,nové křeslo je doma(vzal jsem toho trakera)První dojem za jedna.Super spracovani a je fakt pohodlné.Další poznatky dám az časem,až ho pořádně otestuji u vody.

                            Nkapryzabiju - Profil | Út 13.11.2018 19:55:28

                            Vase zprava

                              NWillow - Profil | Út 13.11.2018 19:54:39

                              fheavy >> Ale kulovec.Muzeš si vybrat variantu bez Nc za cca 100€>

                                NKondrakar - Profil | Út 13.11.2018 19:50:33

                                MKulicka >> Bolenů a okounů mam pár, ale štiky a candoši se mi vyhejbaj.

                                  NRybkin - Profil | Út 13.11.2018 19:47:26

                                  Willow >> Tak jsem se popídil a u toho TD cívka zřejmě není proto je o tolik levnější.Ale u Winnerů určitě je

                                    Nfheavy - Profil | Út 13.11.2018 19:42:00

                                    Willow >> nejak dneska nemas den kolego )))ale ja to mam obcas to stejny,ber to z rezervou čus))

                                      NRybkin - Profil | Út 13.11.2018 19:39:03

                                      Willow >> Ale prd to je kdybys chtěl další

                                        NWillow - Profil | Út 13.11.2018 19:38:32

                                        Rybkin >> Tu máš v balení za příplatek.Cca 130€ s Nc.

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj