S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NKondrakar - Profil | So 15.9.2018 17:22:43

René >> Jo, Renóšku, tohle byla zřejmě poslední vícedenní chytačka letos (nepočítám sraz).

    NKnedla12 - Profil | So 15.9.2018 17:22:16

    René >> Trošku čekám na větší vodu abych mohl jezdit do Strachotína na schody, ale na NM se mě nikdy vyloženě nezadařilo. Ale je krásně a odpočinu si :))

      NRené - Profil | So 15.9.2018 17:16:32

      Knedla12 >> Ty taková vydra 😉 tam se musí trochu čekat, trpělivost 😉 a ono to půjde 👍

        NRené - Profil | So 15.9.2018 17:13:25

        Kondrakar >> Bude větší, neboj. Teprve nastává ten správný čas 😉

          NKnedla12 - Profil | So 15.9.2018 16:58:56

          Byť mladý, už teď mám problém se stojákem.
          Respektive z D 5 a 7. Za dvě hodiny lovu zatím dvě plotky a jeden lepší karas. Prostě to tady neumím, asi mě budete kluci muset zaučit.

            NKondrakar - Profil | So 15.9.2018 16:56:51

            René >> Jj, bylo dobře. Jen mi mrzí ta ryba ze včerejšího rána. Tohle byly ryby 59, 60cm. Tamta mohla bejt o dost větší.

              NRené - Profil | So 15.9.2018 16:31:33

              Kondrakar >> Pěkně jsi si to užil 😉👍

                NRené - Profil | So 15.9.2018 16:29:38

                chřenovák >> 😉👍 já byl dopoledne na houbách, a teď jsem mazal k vodě jako uličník 😀
                Vody tam bude asi dost, ne 😀 se nápoj 😛

                  NKondrakar - Profil | So 15.9.2018 15:30:38

                  jpavmrk >> jpavlicekmrk - 15.9.2018 14:38:41 >> Myslíš ten broček? Jak mi bylo vysvětleno, dává se kvůli lepšímu zapíchnutí háčku do rybí tlamky. Tak jsem to zkusil. Tohle byla premiera tohoto použití :-)))

                    Njpavlicekmrk - Profil | So 15.9.2018 14:38:41

                    Kondrakar >> ahoj, hezky ryby :-) to male zavazi tam davas normalne? Myslel jsem, ze se to pouziva pouze u plovoucich boilie? Diky.

                      NKondrakar - Profil | So 15.9.2018 13:17:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Report z trojdenní chytačky :-))) Celkem povedené, něco se chytlo, jedna pěkná ryba mi spadla. Uspěchal jsem zdolávání a bohužel. Nu, chybama se člověk učí. Jinak přes den záběrů minimum a to ještě jen od menších ryb. Kapři najížděli až v noci a to možná ještě byli jen projíždějící ryby. Po jejich zdolání už jiný záběr nepřišel. Vyzkoušeno několik druhů boilis a kukuřice med/muškát, ale ve finále bodovaly black halibut pelety v lososáku.

                      Sestava: Daiwa Powermash 390/150, Shimano Ultegra 5500 XSC, kmen Colmic Carpfire 0,25mm. Montáž viz foto (byť tam nejsou ty pelety). Návazec cca 25cm, splétaná šňůrka Katran Termit 15lb, háček Carprus Centurion 2000 vel 6. Nástraha dvě black halibut pelety 14mm. Vnaděno kukuřicí, halibutkama a boilisem. Zalito CSL boostrem Chilli/robin red a zakápnuto lososovým olejem.

                      Chyceno viz fota, zbytek několik tloušťů a mimi kapříků nefoceno. Bylo krásně, ticho, nádhera.

                        Nchřenovák - Profil | So 15.9.2018 12:20:11

                        René - >> Koušou 👍👍 a není co pít 🤗🤗

                          Nhamer101 - Profil | Pá 14.9.2018 21:32:49

                          Willow >> dakujem

                            NKondrakar - Profil | Pá 14.9.2018 21:07:59

                            Amurkiller >> Hale, zrovna tuhle montáž s podrobnym popisem najdeš tady na mrku. Já se to podle toho naučil. Zkus to najít a chvilu motat. Nic na tom neni.

                              NAmurkiller - Profil | Pá 14.9.2018 21:03:30

                              fheavy >> jj,pa;-)

                                Nfheavy - Profil | Pá 14.9.2018 21:03:03

                                Amurkiller >> jo az tam budes tak to poredime zatim ahoj,a nezapomen do pristiho patku napsat ano-ne ?!))

                                  NAmurkiller - Profil | Pá 14.9.2018 21:00:47

                                  fheavy >> musím to vše se naučit za ty dva dny,když dostanu tu možnost tak toho musím využít

                                    Nfheavy - Profil | Pá 14.9.2018 20:59:52

                                    Amurkiller >> to te naucim,ale bezny zakladni navazec to je zaklad az to budes poradne umet tak potom muzes premyslet nad necim slozitejsim,

                                      NAmurkiller - Profil | Pá 14.9.2018 20:55:42

                                      fheavy >> já mám problém udělat návazec s podvlasem,takže to se mnou bude těžký,nějak ho navážu,ale jako je to pokus omyl....

                                        Nfheavy - Profil | Pá 14.9.2018 20:53:44

                                        Amurkiller >> ja si nedelam z huby p.del co slibim to dodrzim,
                                        co se tyka zig-rigu tak to se budes muset zeptat nekohokdo to pouziva ,sice vim jak,ale nikdy jsem to nepouzil,takze z realu vim houno))

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj