S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NBery. - Profil | So 15.9.2018 22:58:26

Kondrakar >>
Co ho tu libor ukazal tak jsem si ho nechal nadelit k vanocum,protoze to je to co jsem potreboval. Obcas jako destnik pro vsechny veci,jindy pro 2 rybare,jindy na jednonočku pro me a lehatko. Ja s nim jsem spokojen :-)

    Nfheavy - Profil | So 15.9.2018 22:52:31

    Jirka.G >> hmm,ja radeji nic takovyho fotit nebudu,)))

      NJirka.G - Profil | So 15.9.2018 22:48:45

      fheavy >> koukej co já sem za cvoka ,ale mě to baví utrácet

        Nfheavy - Profil | So 15.9.2018 22:43:07

        Jirka.G >> jato na rece pouzivam celorocne,na stojaku malo.

          Nfheavy - Profil | So 15.9.2018 22:42:31

          Kondrakar >> ty tyce nejsou jenom rozperny ale taky jsou zavrtany v zemi aby to drzely proti vetru,ze zadni strany jsoiu 2 kotevni koliky.
          tady se muzes podivat na video https://www.parys.cz/fox-destnik-60-brolly-

            NJirka.G - Profil | So 15.9.2018 22:39:51

            fheavy >> odborník by to tam v teplej vodě nedal ,ale já nejsem odborník

              NKondrakar - Profil | So 15.9.2018 22:36:11

              fheavy >> Však já vím, ale jakou maj funkci? Vzpěrnou. Jestli se nemejlim, tak Liborek ho měl letos na jarnim srazu.

                Nfheavy - Profil | So 15.9.2018 22:35:48

                Jirka.G >> obcasjo ale jenom nekde.

                  Nfheavy - Profil | So 15.9.2018 22:34:36

                  Kondrakar >> to nejsou zadny vzperny tyce ale poradny zavrtavaci vidle do zeme jinak by to ulitlo ne? to da rozum )))
                  ty zvrtavacky jdou koupit akorat je potreba trochu silnejsi a ne ty zakladni.
                  ty tam mas zavity na ty tycky /vidle/

                    NKondrakar - Profil | So 15.9.2018 22:19:23

                    fheavy >> Pod ten muj se taky vlezou dvě křesla a plato, vyzkoušeno. Přikurtovat jde taky, ale takhle velkej neni. Na druhou stranu je k němu zástěna. Ale nemám k němu ty vzpěrný tyče.

                      NJirka.G - Profil | So 15.9.2018 22:17:12

                      fheavy >> ty nekecáš ale s toho vyplívá že na to taky chytáš

                        Nfheavy - Profil | So 15.9.2018 22:13:45

                        Jirka.G >> no vidis ze nekecam /obcas/

                          Nfheavy - Profil | So 15.9.2018 22:12:46

                          Kondrakar >> doporucilmne ho i Libor,prej se tam vleze i lehatko,ale to jsem nezkousel,ale dve kresla a mezi ne stolek vejde,vzadu to ma origo oka na dva koliky no v predu zvity na zavrtavacky,podlepeny svy,pod kazdym kloubem je vypodlozena a vsita silna latka na suchej zip,a ty konce tech dratu jsou taky v kapsičce ze silne latky ,fakt dobry,je teda trochu tezsi nez standart,
                          jek tomu nekde i video od Krateny i stim lehatkem,

                            NKondrakar - Profil | So 15.9.2018 22:03:32

                            fheavy >> Karle, to je deštník jak kráva. Já mam od Delphinu 2,5m přes kopuli a schovam se pod něj, ale tohle je mazec :-)))

                              NJirka.G - Profil | So 15.9.2018 22:02:17

                              fheavy >> Karle dnes pořádnej záběr jen na démona ,už sem nevěděl co

                                Nfheavy - Profil | So 15.9.2018 21:56:40

                                pekny vecer vsem.
                                ja dnes chytani na rece jine misto,jine krmeni nez posledne,lov byl ve zameni cejnu a cejnu))
                                sestavy Xperty vs.slammery kmen 30 technium,kroucenka,navazec 22 fc,hacek gamakatsu R 10, krmelec 100g Wirek,jrneni tentikrat na sladsi bazi ,MVDe Breme+turbo black,kuku,peltky cervi,
                                nastrahy,kuku+cerv,cukk med,cukk sausage,sonu ss 8mm,hot demon 10mm,na vsechno sli cejni,vetsi nastraha jak 10mm bez zaberu?!.jediny pozitivni ze jsem konecne nechytal jeseny))
                                dale zkouska noveho destniku Fox 60inch detsnik/brolly, viz foto,zdaes dost dobrej na kratkodoby vychazky pri neprizni pocasi,jako provizorni pristresek nema chybu,ale jako klasickej destnik to nema takovou stabilitu jelikoz ma stadnartni prumer stredove tyce ale tezsi a vetsi kopuli,takze kdyz ho vysunu tak mne prijde ta tycka tak na hrane/kdyby prisel vetr,takze za mne nejlepe jako pristresek.
                                no a neco malo z lovu...

                                  Nscrio - Profil | So 15.9.2018 21:39:33

                                  Colasrumem >> to mě nenapadlo :D jakym olejem to mam maznout? Rozdil v čem?

                                    NColasrumem - Profil | So 15.9.2018 20:37:53

                                    scrio >> taky musíš z té brzdy vykydat tu vazelínu a mazat jen olejem. Vyčisti to a budeš mít brzdu super, to platí pro všechny navijáky, bez ohledu na značku. Vezmi si v obchodě do ruky cast izm 25qda jak ti píše kolega a Ultegru CI4 a hned uvidíš rozdíl:o)

                                      NJozef K. - Profil | So 15.9.2018 18:53:50

                                      scrio >> Ja by som siel do daiwa cast izm 25qda, ale je to dost velka investicia.

                                        Nscrio - Profil | So 15.9.2018 18:47:06

                                        Zdar chlapy, váhám čím osadit Daiwu windcast 4.20 150g , přemýšlím nad slammer 460, daiwa emcast 4000, shimano super gt 4000, ultegra? Děsí me ten navin. Chci zachovat vlasec průměr 0.22 až 0.25.. vůbec netuším jakou mají brzdu.Budu hazet na řece strop 40m. Tahat krmelce strop 80g popř co byjste volili vy. Preferuju predni brzdu popř bojovku. O využívání baitu jako takového mi vůbec nejde. Dík!
                                        Ps: Momentálně tam mám tica galant 4000,5000. Moc se mi nezdá ta brzda. Kapr u břehu a nějak se jim nechce odvíjet

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj