S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Amurkiller - Profil | Pá 14.9.2018 20:45:24

fheavy >> jedna z vécí kterou bych si tam odtamtuď chtěl odvézt je to,jak se chytá na zig rig a tu montáž....

    Amurkiller - Profil | Pá 14.9.2018 20:44:34

    fheavy >> můžu být rád za to když budu mít aspoň něco nad hlavou,nemůžu tě do ničeho nutit...

      fheavy - Profil | Pá 14.9.2018 20:33:36

      Amurkiller >> akorat podlahu neberu,uz tak toho tahnu dost,sice bych ju uvezl taky ale kdyz bude vlhko tak jak jsem psal nemam prostory kde bych to vse dosusil,bohuzel)

        Amurkiller - Profil | Pá 14.9.2018 20:21:43

        fheavy >> nechtěl jsem to psát ale takhle jsem to myslel:-)

          Amurkiller - Profil | Pá 14.9.2018 20:20:56

          nerf >> z Fyziky z nového učiva za 14 dní,z chemie test na celý minulý rok,z Matiky na nové učivo,Frajina z minulého roku,Ajina z nového učiva,musím to nějak dát:-)

            fheavy - Profil | Pá 14.9.2018 20:20:54

            Amurkiller >> jo tohle je neco jinyho kdyz uz tak si to zku..vim sam))

              nerf - Profil | Pá 14.9.2018 20:17:03

              Amurkiller >> To je v pohodě, mě to může bejt šumák. To už máte v půlce září nějaké důležité testy?

                Amurkiller - Profil | Pá 14.9.2018 20:16:31

                fheavy >> mě se ještě kvůli rybě pruty nezamotaly(vážně),ale chápu že je lepší mít okolo sebe místo,za bivi díky,ais bych to stavěl 1/2 hodiny,stvaěl jsem doposud jen konferenční a armádní stany(typu tyč,tyč,plachta,lana,kolíky:-)

                  fheavy - Profil | Pá 14.9.2018 20:12:24

                  Amurkiller >> nechapes,jak rika ondra 10m bivi ti postavim ja,s tim si nedelej starosti ne ze bys to nezvladl ale ten Foxackej bivak ma spoje hodne na tesno ,to si udelam sam.tady neni duvod se nekam prifarit jakjsem psal diskretni odstup mezi stojany a to je min.tech 10m,nejsme na svazovce abych se na nekoho lepil jak bukanyr na 3m,proc myslis ze chodim nejradeji na reku? protoze tam si vyberu flek a nikdo si vedle mne nesedne bliz nez 20m,i kdyz prijde kamos tak sice pokecame vpoho ale nikdy si nesednem vedle sebe na par metru,i ja kdyz prijdu k rece tak si nikdy nesednu vedle nekoho na par metru,na svazovym stojaku to nejde tam je to jiny ale na soukromaku chcu mit prostor pro chytani a ne vymotavat udice ,i kdyz se to nekdy stane i tak ale ne tak casto,proc si vzajemne komplikovat rybareni,muzes chytat kus ale pokecat tach 10+ neni problem

                    Amurkiller - Profil | Pá 14.9.2018 20:09:46

                    nerf >> promiň,ale na síti se nehlídám:-)píše se z Fyziky,Chemie,Matiky,Frajiny, a možná z Ajiny:-)

                      nerf - Profil | Pá 14.9.2018 20:06:18

                      Amurkiller >> No, tak jestli to bude i z češtiny, tak nevim nevim...

                        Amurkiller - Profil | Pá 14.9.2018 19:44:51

                        Kondrakar >> To je pořád,ale rodiče jsou jako brlínská zeď,buď Tě pustí,nebo se na druhou stranu nedostaneš:-))))ale musím se snažit:-)hlavně příští týden se píše velké množství testů,kdyby se povedli tak si myslím,že je vyhráno...

                          Kondrakar - Profil | Pá 14.9.2018 19:41:09

                          Amurkiller >> Ale? Najednou se cukáš? To bylo nadšení pro sraz.

                            Amurkiller - Profil | Pá 14.9.2018 19:37:30

                            Kondrakar >>uvidíme:-)Stajnak možná ani nepojedu:-)

                              Kondrakar - Profil | Pá 14.9.2018 19:30:20

                              Amurkiller >> Uvidíme, jak to tam bude vypadat. Ale blíž jak deset metrů tě nechci. Ty tvoje 3-4m jsou hodně málo.

                                nerf - Profil | Pá 14.9.2018 19:28:46

                                Ty kráso.

                                  Amurkiller - Profil | Pá 14.9.2018 19:25:04

                                  Kondrakar >> padnul jsi mi do rány,pokud by nebylo místo u Karla mohl bych se přivalit k tobě????

                                    Kondrakar - Profil | Pá 14.9.2018 19:24:06

                                    fheavy >> Jj, nejlepší rozmotávačky pak :-))) loni kámoš pustil kapra trochu víc a smotal mi oba pruty. Jsem myslel, že ho zabim.

                                      Amurkiller - Profil | Pá 14.9.2018 19:22:15

                                      fheavy >> jo chápu,tak 3-4m od sebe stojany,pokud by bylo větší místo mohlo bychom se tam vejít všichni včetně chřéni a mě,pokud to nepůjde tak se přifařím k někomu jinému:)jinak bivi jsem v životě nestavěl,takže moc nevím jak to složit:(

                                        fheavy - Profil | Pá 14.9.2018 19:19:15

                                        Amurkiller >> nevim kde budes mit bivi,ja bych mel byt nekde s Chrenovakem,nevim jak to tam je ale stojany moc blizko mne to nemusim,to neni nic proti tobe ale nerad taham rybu mezi 4 udicama natesnanymi vedle sebe,pokud to vic bere tak je to docela na houno.tim nechcu rict ze bys nemohl sedet vedle mne ,ovsem diskretni vzdalenost.poikud je dost mista neni duvod se cpat na sebe,jsou vody kde to jinak nejde to vim ale pokud jsou tam jednotlive mista tak neni duvod.

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj