S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NAmurkiller - Profil | Pá 14.9.2018 19:17:09

chřenovák >> tam se spí jo?Jsem slyšel že zkoušíte pěvecký sbor:-)

    NAmurkiller - Profil | Pá 14.9.2018 19:16:40

    chřenovák >> s tím asi počítá,nejhirší boj bude asi s maminkou,to bude řečí,dyť tam zmrzneš a ten bordel,kdo to bude prát!!!????

      Nchřenovák - Profil | Pá 14.9.2018 19:15:05

      Amurkiller >> když mu řekneš, že tam nikdo nepije, když se spí 😁😁

        Nfheavy - Profil | Pá 14.9.2018 19:14:02

        chřenovák >> mam ti to teda vzit ?

          NAmurkiller - Profil | Pá 14.9.2018 19:13:44

          chřenovák >> a já?😂😂😂😂😂ne dělám si srandu:-)

            NAmurkiller - Profil | Pá 14.9.2018 19:08:37

            Jinak po dnešku je moje účast zase o trochu reálnější,když Jiří mi zaplatil chytání,čímž mu mockrát znova děkuji,tak se tam dopravím asi sám,pokud tu není dobrovolník????Jinak dnes jsem zase makal a taťka řekl že si chce pročíst propozice a dohodneme se

              Nchřenovák - Profil | Pá 14.9.2018 19:08:31

              fheavy >> ty vajíčka budou 😁😁

                NAmurkiller - Profil | Pá 14.9.2018 19:05:41

                fheavy >> no myslel jsem,že bychom si postavili stojany vedle sebe...když budu bydlet ve veašem bivi,ale nevím jak to tam vypadám a zda se tam vejdeme,jinak klidně snídani udělám pokud máte vařič,celkově jídlo klidně uvařím(v rámci možností)

                  Nfheavy - Profil | Pá 14.9.2018 19:01:47

                  Amurkiller >> podlozku mam jednu pokud budes nekde pobliz tak ano ,jinak ma kazdej z nas, to co jsem psal bylomysleno vazne ,uz su vyskolenej ,jinak ja pokud to parvidla umoznuji jedu nonstop .

                    Nfheavy - Profil | Pá 14.9.2018 19:00:12

                    chřenovák >> tobe pujcim vsechno,kdyz udelas snidani nejlepe michany vajicka((
                    ty magneta vezmu pokud potrebujes ,ale ten priposlech nema tak velky dosah ale na noc ze stanu to staci,pokud to mylsis vazne tak si vem nahradni 9V baterky nevim v jakym jsou stavu ,a to fakt!!

                      NAmurkiller - Profil | Pá 14.9.2018 18:19:49

                      Kondrakar >> no,doufám že jo,ještě nikdy jsem nonstop nejel,takže bych si to chtěl zkusit,ale samozdřejnmě pravidla jsou pravidla...

                        NKondrakar - Profil | Pá 14.9.2018 18:16:42

                        Amurkiller >> A seš si jistej, že jedem nonstop?

                          NAmurkiller - Profil | Pá 14.9.2018 18:16:01

                          fheavy >> chápu,sice nechápu jak Ti to mohl někdo nevrátit,když mě na jaře vzal závodní feedererař na ryby tak jsem mu vše vrátil a slušně poděkoval,takhle by to mělo podle mě probíhat...Prosím a podložku pod rybu bych si mohl také vypůjčit?

                            NAmurkiller - Profil | Pá 14.9.2018 18:14:08

                            Kondrakar >> já se setměním vytáhnu na 2h pruty a jdu si s váma povídat,poté volným krokem se odeberou k mému zapůjčenému domovu,nahodím pruty,připravím montáže a nástrahy,udělám si pohodlí otevřu birela,udělám svačinku na noc,pokud bude možno udělám malinky ohníček na zahřátí a budu hlídat pruty,druhou noc to bude stejné,ale ve 3:00 se odeberu do spacák spát,když zabere kapr,tak mě to snad vzbudí(zesílím hlásiče):-)))Ještě jsem zapomněl,rozložím si podběrák:-)))

                              Nchřenovák - Profil | Pá 14.9.2018 18:13:10

                              fheavy >> a mě 🤗🤗🤗🌷

                                NKondrakar - Profil | Pá 14.9.2018 18:06:47

                                Amurkiller >> No, ty jdeš se setměním jednoznačně spát. Do toho, co dělaj dospělí, ti nic neni :-)))

                                  Nfheavy - Profil | Pá 14.9.2018 18:06:24

                                  Amurkiller >> mam 2+1 JRC radar dsi a sema magneto 3+1 bez jednoho a nepucim uz nic ani omylem ,jedine dobrymu kamaradovi,a to sorry ty nejses,diky me duverivosti uz jsem o jeden prisel,takze z me strany ani krmitko ,tech jsem taky par daroval, materialni podpora z me strany zacina a konci spanim a max.radou to je vsechno,sponzora uz nedelam ,jedine vlastnimu synovi obcas,ale tam se mne to neztrati ))

                                    NAmurkiller - Profil | Pá 14.9.2018 17:58:30

                                    chřenovák >> v noci jdou metrofky:-)Dyžtak Ti je vytáhne Jiřík,tomu snad pivo nedáš:-)jinak slyšel jsem trochu jiného že tam děláte v noci než spíte:-))

                                      Nchřenovák - Profil | Pá 14.9.2018 17:57:04

                                      Amurkiller >> V noci spím tak pruty jdou ven, když to zvládnu 😁😁🍺

                                        NAmurkiller - Profil | Pá 14.9.2018 17:49:51

                                        chřenovák >> ty pípáky jsem chtěl hlavně na noc,najednou si v křesle klimbneš a prut máš na druhým konci vodní plochy:-))))nebo v horším případě Ti vymotá všech 400m vlasce co tam mám(po náhozu 300-320m):-)))

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj