S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Nchřenovák - Profil | Pá 14.9.2018 17:18:24

Kondrakar >> mladas nebo já taky budem chytat bez pípaku, protože mám jenom dva a čtyři pruty 😁😁😁

    NWillow - Profil | Pá 14.9.2018 17:12:15

    hamer101 >> Ještě se mrkni do bazaru.Jestli to nejsou ty co potřebuješ.!?Je tam dobrá cena.!!

    nevyužitych feederovych špiček Shimano SUPER TIP AX 3oz, 2oz a 1oz. Všechny jsou ve 100% stavu. Rád bych prodal najednou a proto necham s velmi slušnou slevou za 990,-.pripadne ale pište i zájem o jednotlivé. Děkuji za SZ
    Hori ®Poslat soukromou zprávu.
    So 8.9., vyprší za 1 dnů - Závadný inzerát

      NAmurkiller - Profil | Pá 14.9.2018 17:06:19

      cechura09 >> ne už takhle jsem ti vděčný až moc:-)a Karla nebudu po cestě stresovat

        Ncechura09 - Profil | Pá 14.9.2018 17:04:46

        fheavy >> Se picnu, von si zachvílu vzpomene, že dyž nejedu, tak bysem mu ty pípadla moh pučit...... A ty se tady v Kohótkách bys mohl pro ně votočit.....:)

          NAmurkiller - Profil | Pá 14.9.2018 16:45:04

          Kondrakar >> na Lipně jsem plaval za prutem 15-20m a byl to kapr 55,nechci plavat 60-80m:-)

            NKondrakar - Profil | Pá 14.9.2018 16:38:03

            Amurkiller >> Hlavně nezapomeň, že ta utažená :-)

              NAmurkiller - Profil | Pá 14.9.2018 16:30:55

              Kondrakar >> samosek a brzda to jistí😁

                NKondrakar - Profil | Pá 14.9.2018 16:27:19

                Amurkiller >> Ty naděláš. Mě odešel příposlech na jaře, takže vymejšlim co s tim. Kdyžtak pojedu bez něj a pokud si budeš muset odskočit, vždycky to někdo pohlídá.

                  NAmurkiller - Profil | Pá 14.9.2018 16:23:39

                  chřenovák >> u těch mých je ten problém,že jsou starý 5 let a párkrát se snažili plavat:-)))))budu u toho sedět a použiju samosek😎

                    Nchřenovák - Profil | Pá 14.9.2018 16:14:06

                    Amurkiller >> já mám taky bez připoslechu pípáky 😁

                      NAmurkiller - Profil | Pá 14.9.2018 16:11:34

                      fheavy >> no myslel jsem jestli nemáš 4+1(2bych si zapůčil),protože já mám bez příposlechu,ale to je jedno😀

                        Nhamer101 - Profil | Pá 14.9.2018 16:10:49

                        Willow >> dakujem za radu

                          Nhamer101 - Profil | Pá 14.9.2018 15:37:54

                          Nema niekto na predaj zvisne spicky na SHIMANO BEAST MASTER feeder 3.6 m 110 g, 1, 2 a 3 oz? Surne by som kupil

                            Nfheavy - Profil | Pá 14.9.2018 15:35:26

                            Amurkiller >> ano mam a velice dobry a na dalsi se mne radeji neptej,ikdybych mel dalsi sadu tak ju uz nikomu nepujcim ,sice ty za to nemuzes ale jednu zkusenost ze srazu s mladyma uz mam ,a moje trpelivost ma hranice)

                              NAmurkiller - Profil | Pá 14.9.2018 15:31:19

                              fheavy >> Karle můžu se zeptat máš pípáky s příposlechem?

                                Nfheavy - Profil | Pá 14.9.2018 15:29:42

                                chřenovák >> ty uz ses jak ja ,ale zatimjsem zniciljen cizi svuj nee??

                                  NxDanielS - Profil | Pá 14.9.2018 13:51:00

                                  Emilooo >> Bordel u vody jak na smeťáku a to jsem docela mimo snadno dostupnou oblast. Pípáky se zde snad používají rovnou se zesilovačem. Cca 500m vyvážka přes pípáky není vůbec žádný problém. Ryba se zde zřejmě nepodebírá, tahá se po břehu rovnou až k lovci. Přijel jsem k vodě až moc pozdě a bohužel nikde přede mnou není žádný hrb nebo lavice. Šoupl jsem to tam na blind s PVA a chystal spaní. 2x to za noc píplo, jeden snaživej násaďák na břehu.

                                    Nchřenovák - Profil | Pá 14.9.2018 12:19:22

                                    René >> 🤗🤗

                                      NRené - Profil | Pá 14.9.2018 12:18:51

                                      chřenovák >> 😉 to víš 🙂 asi jsem jinej 😀

                                        Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj