S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NKondrakar - Profil | Čt 13.9.2018 19:56:01

René >> To ne, vy už chlastáte :-))) aspoň ty určitě :-p

    Nchřenovák - Profil | Čt 13.9.2018 19:54:15

    René >> ten košík se docela trhá s tou černou gumou 😂😂

      Ncmanamanas - Profil | Čt 13.9.2018 19:53:04

      René >> dovezu vám spáringpartnera.... Prej není 4 litry domácí málo... Je 😊

        Ncmanamanas - Profil | Čt 13.9.2018 19:50:33

        René >> to je asi důvod proč sem si měsíc nevrzl 😂

          NRené - Profil | Čt 13.9.2018 19:48:26

          cmanamanas >> Víš že s Liborkem nepijeme :-))))

            NRené - Profil | Čt 13.9.2018 19:47:18

            Kondrakar >> Stačí až se vyspíš, zajdu do Mila odpoledne, až přijedu do Brna.

              NRené - Profil | Čt 13.9.2018 19:46:00

              cmanamanas >> Fakt je to síla :-)))
              Ty jsi to ochutnal, a pak dal pusu manželce, co? a mě taky navádíš:-))))

                Ncmanamanas - Profil | Čt 13.9.2018 19:45:44

                René >> taky mám v plánu nákup + to si nechám pro sebe sám nevím co od toho názvu čekat 😁na srazu uvidíš (ochutnas) 😊

                  NAmurkiller - Profil | Čt 13.9.2018 19:43:30

                  René >> o tom nepochybuji...

                    NKondrakar - Profil | Čt 13.9.2018 19:42:32

                    René >> Ok, akorát budu po noční, tak neručim za to, kdy ti písnu.

                      NRené - Profil | Čt 13.9.2018 19:39:10

                      Amurkiller >> To my jsme taky :-)

                        NRené - Profil | Čt 13.9.2018 19:38:28

                        Kondrakar >> No, že jsi to ty, tak určitě jo :-) Písi mi v pondělí sms ať na to nezapomenu, ju.
                        Tohle je dalekonosnej, kule a velký pelety z toho lítají parádně. Já totiž jsem dřevo, neumím házet kobrou, ale prakem mi to docela jde, hlavně mi to vyhovuje :-)

                          NKondrakar - Profil | Čt 13.9.2018 19:35:58

                          René >> Tvl, to je mišmaš, že by aji prase blilo :-)))

                            NAmurkiller - Profil | Čt 13.9.2018 19:34:42

                            René >> jsem slušně vychovanej v reálu a poslouchám jako puberťák:-)ne pokud pojedu budu v poho...

                              NRené - Profil | Čt 13.9.2018 19:33:14

                              cmanamanas >> Chutná, a zjevně hodně :-)))

                              Pokud si to dobře pamatuji, tak je tam moučka z raka, ryb, škeblí, něco z patentky a snad nějakých šneků. Tak to je šmakuláda sama o sobě :-)))

                                NAmurkiller - Profil | Čt 13.9.2018 19:33:14

                                Dědek >> prosím netahej sem tohle,osobní důvody,díky

                                  NKondrakar - Profil | Čt 13.9.2018 19:32:53

                                  René >> A vzal bys mi jeden na sraz? Že bych ti ho tam zatáhl.

                                    Ncmanamanas - Profil | Čt 13.9.2018 19:31:23

                                    René >> já si oblíbil skunka od chytila pěkný smrad, ale proti NFS je to navoněný frajer 😁

                                      NRené - Profil | Čt 13.9.2018 19:28:11

                                      Kondrakar >> Ondrášu, budu to platit v pondělí, ještě to nebylo v systému, ale cca 450Kč. To je třetí co mám, jeden mám ještě z dob závodění, ten mi znárodnil mlaďas, a já vozím pro jistotu dva sebou.

                                        Ncmanamanas - Profil | Čt 13.9.2018 19:25:36

                                        René >> se divím že jim to chutná...

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj