S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Ncmanamanas - Profil | Čt 13.9.2018 20:35:21

Emilooo >> býval si lepší pracovník 😂

    NAmurkiller - Profil | Čt 13.9.2018 20:35:10

    cmanamanas >> 😂

      Ncmanamanas - Profil | Čt 13.9.2018 20:33:13

      fheavy >> já si jedu odpočinout naposled rybačka s Rendou atd. Od té doby v kuse v práci a tak to mám až do srazu. Tak už se moc těším.

        Ncmanamanas - Profil | Čt 13.9.2018 20:30:13

        Amurkiller >> už kvůli tobě jede Karel Katovice.. Vratislav... Drážďany.. Mimoň 😊😂

          NAmurkiller - Profil | Čt 13.9.2018 20:28:34

          fheavy >> 👍

            Nfheavy - Profil | Čt 13.9.2018 20:27:01

            cmanamanas >> ja jsem to kdysi zkousel ale vzdy jedno zvitezilo)) malokdy to byla remiza))

              Nfheavy - Profil | Čt 13.9.2018 20:25:48

              Amurkiller >> nejedu,od nas je to vrchem lepsi ,D1 nechcu videt ani z vrtulniku,staci mne to kdyz musim pracovne))

                NEmilooo - Profil | Čt 13.9.2018 20:25:22

                cmanamanas - Prdlačky,dneska 10kg.

                  Ncmanamanas - Profil | Čt 13.9.2018 20:23:26

                  Emilooo >> beztak koulíš očima nad tím co se tady děje 😁

                    Ncmanamanas - Profil | Čt 13.9.2018 20:22:03

                    fheavy >> já du chytat bratranec zvládá obojí zřejmě slušný oddíl 😊

                      NRené - Profil | Čt 13.9.2018 20:16:45

                      Emilooo >> Ty jsi anděl, tak je pěkně ušoulej ty poklady :-) už se na ně těším :-)

                        NRené - Profil | Čt 13.9.2018 20:14:16

                        Kondrakar >> Ty lumpe :-)

                          NRené - Profil | Čt 13.9.2018 20:13:51

                          cmanamanas >> Domácí nemohu :-) ale klidně jim to budu nalívat:-))))

                            NRené - Profil | Čt 13.9.2018 20:12:56

                            cmanamanas >> :-D ty jsi kůň :-D

                              NRené - Profil | Čt 13.9.2018 20:11:58

                              chřenovák >> Nemohu říci, uvidí se, já mu určitě naložím a prověřím ho .-) To se neboj :-)))

                                NAmurkiller - Profil | Čt 13.9.2018 20:09:30

                                fheavy >> jedeš přes D1???:-)))

                                  NEmilooo - Profil | Čt 13.9.2018 20:09:02

                                  René - Vy už tady chlastáte a já koulím o 106.

                                    Nfheavy - Profil | Čt 13.9.2018 20:06:14

                                    cmanamanas >> des chytat nebo delat springpartnera bratrankovi??))

                                      Nfheavy - Profil | Čt 13.9.2018 20:05:17

                                      Amurkiller >> hmm ja to mam min.pres 4 hodky ,))

                                        NAmurkiller - Profil | Čt 13.9.2018 19:56:41

                                        Hm,z Písku je to do Mimoně 204km a 2,5h...

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj