S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

René - Profil | Čt 13.9.2018 19:24:22

cmanamanas >> Opravdu je to síla :-))) ale neodolal jsem. A ta tvá 19ka byla nádherná :-)

    Dědek - Profil | Čt 13.9.2018 19:23:32

    René >> ok... díky :-)

      Dědek - Profil | Čt 13.9.2018 19:22:58

      Amurkiller >> Buď rád, že tam nebudu. Musel bych se hodně ovládnout abych ti za tu https://www.mrk.cz/clen.php3?id=22214 ,jednu neplácl...

      Jestli si to nechceš pokálet i tady v tom linku, tak buď velmi opatrný. Stejně jsem přesvědčen, že nepojedeš, ale to není důležité. Pokud pojedeš, tak přijmi dobře míněnou radu. "Mlčeti zlato", se praví...

        René - Profil | Čt 13.9.2018 19:22:18

        Dědek >> Nemám, ale jukni na stránky Mila nebo MLsportu.

          René - Profil | Čt 13.9.2018 19:21:11

          Amurkiller >> 1000kč na chytajícího!!! věk nehraje roli. Mě jí taky nedají, a to jdu teprve do puberty :-))) Od čtvrtka do neděle, to je to super cena.
          Když doma každý den umyješ a utřeš nádobí, uklidíš, vysypeš koš, atd. urči tě ti to rodiče dopřejí.
          Hlavně musíš se slušně chovat a poslouchat :-) to především.

            cmanamanas - Profil | Čt 13.9.2018 19:20:17

            Amurkiller >> proč do toho taháš úplatky Renda není politik

              Amurkiller - Profil | Čt 13.9.2018 19:17:51

              Já se spíš obávám,že pokud bych tam náhodou dorazil tak vystrčím hlavu z auta,a schytám dělovky že všech stran😂😂

                Amurkiller - Profil | Čt 13.9.2018 19:16:35

                René >> piješ pivo?(úplatek)😂😂😂

                  Bery. - Profil | Čt 13.9.2018 19:15:49

                  René >> já jsem na chutě a vůně vidlák,takže mi věř jen jahodu :-)))

                    Dědek - Profil | Čt 13.9.2018 19:14:08

                    René >> o ten košík mi primárně šlo... Máš nějaký odkaz?

                      René - Profil | Čt 13.9.2018 19:12:24

                      Bery. >> No vidíš a já bych řekl že tam byl nádech skořice :-)

                        Kondrakar - Profil | Čt 13.9.2018 19:11:35

                        René >> Renóšku, kolik ten prak koštuje? Už dlouho sháním nějakej dobrej prak a ne a ne najít. A tohle vypadá dobře. A když jsi ty, prakmistr, nadšen, tak musí stát za to.

                          René - Profil | Čt 13.9.2018 19:10:55

                          Amurkiller >> Mám mladšího syna o rok staršího než jsi ty. Ten ti bude vyprávět, co je to nezklamat mou důvěru :-)))

                            cmanamanas - Profil | Čt 13.9.2018 19:10:40

                            René >> musím potvrdit Dan mě k tomu dal čuchnout a málem sem grcl.... Radši to nechutnej tvoja ti nedá minimálně měsíc pusu 😂

                              Amurkiller - Profil | Čt 13.9.2018 19:09:57

                              René >> a ta sleva 50% do 15 let teda nás mě platit nebude nebo ano?15 mi bude v listopadu

                                René - Profil | Čt 13.9.2018 19:08:16

                                Dědek >> Stonfo prak. A novinkou je ten košík který mě nadchnul :-)

                                  Amurkiller - Profil | Čt 13.9.2018 19:07:17

                                  René >> díky za vstřícnost a důvěru,pokud pojedu,budu se snažit jí nezklamat:-)

                                    René - Profil | Čt 13.9.2018 19:06:56

                                    Amurkiller >> Jsou, ale jsou hájení. Tak si všichni musíme nechat zajít chuť, a na víc je to sraz S feederem na kapry :-)

                                      René - Profil | Čt 13.9.2018 19:04:40

                                      Amurkiller >> U tebe to asi udělám tak, když přijedeš, zaplatíš. Domluvím to.
                                      Pokud pojedeš, dáš mi číslo na tátu, já mu zavolám. Ale upozorňuji tě, vem si dva batohy slušného chování a pokory :-) Na srazu neděláme vylomeniny, akorát já mám s Emilooo omluvenku :-)

                                      https://www.vls.cz/cs/divize/mimon

                                        Bery. - Profil | Čt 13.9.2018 18:59:02

                                        René >> Jj mělo to označení Cejn. Podle vůně bych řekl karamel + scopex.

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj