S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NAmurkiller - Profil | Čt 13.9.2018 18:50:50

René >> jsou tam i dravci nebo vůbec?

    NKnedla12 - Profil | Čt 13.9.2018 18:49:13

    Amurkiller >> Rozjedeš tuhle diskusi a jako hlavní příspěvek je asi veškeré info které potřebuješ vědět.

      NAmurkiller - Profil | Čt 13.9.2018 18:45:39

      René >> Ahoj,pokud bych na sraz jel,jak je to s placením a jsou ještě nějaké další propozice,díky....

        NDědek - Profil | Čt 13.9.2018 18:43:10

        René >> co to máš za prak?

          NRené - Profil | Čt 13.9.2018 18:41:22

          Bery. >> Já už si Jindro nepamatuji co to bylo za sprej, asi to byl cejn, ale opravdu nevím.

            NRené - Profil | Čt 13.9.2018 18:37:09

            Bery. >> Tak jsem si dnes šel pro novou Kaťušu, a zjevně jsem se pevně nedržel pultu 😀. Čerstvě doplněné dobroty, ale po delší době kroužení kolem, jsem neodolal😀
            Letos jsem poprvé zhřešil a pozval nového pomocníka na kapříky, jen esence už nebyla.
            Můžu upřímně říci že je to tedy opravdu smrad smrdící. Něco málo smradů už mi rukama prošlo, ale tohle je opravdu top smrad😀 Snad to bude Kapříkům šmakovat.
            Tohle jsem ani neochutnal, nenašel jsem odvahu😁 a že já ochutnání všechno 😀

              Nmilans14 - Profil | Čt 13.9.2018 18:04:31

              Bery. >> Pro jednu osobu, jedno lehátko + věci..

                NBery. - Profil | Čt 13.9.2018 18:03:08

                milans14 >> Pro kolik lidí? resp.lehátek

                  Nmilans14 - Profil | Čt 13.9.2018 17:45:35

                  Ahoj, nějaký tip na slušný bivak ? Rychle rozložitelný a složitelný, podlepené švy..... Nevyznám se v tom tak střílím cenu do 10000?? Děkuji.

                    NBery. - Profil | Čt 13.9.2018 17:25:02

                    Dušan_hp >> v arybarstvi jsem taky jednou objednaval a super. nedavno jsem si tam pro neco jel osobne,cestou do prahy jsem si trochu zajel, a s panem majitelem jsem kecal 20minut přes zavíračku. Udělal na mě dobrej dojem a budu tam rád pokračovat v nákupech.

                      NButton - Profil | Čt 13.9.2018 16:50:48

                      nerf >> Určitě, mě překvapilo rychlost a jednání . Odpovědi na email během pár minut před zavirackou ... dál jsem si je si je do záložek , rozhodně to nebyl poslední nákup 😊

                        NButton - Profil | Čt 13.9.2018 16:41:26

                        numen >> no vidíš a já je tam našel . Posílal jsem ti odkaz na FB tak ať to známý zkusí tam , třeba bude mít stistko ☺. Mě dnes psalo PPL tak zítra jsou u mě 😀

                          NButton - Profil | Čt 13.9.2018 16:39:00

                          Kondrakar >> Ahoj , právě ze jsem letos chtěl neboť to není zas tak daleko z Ústí. Ten víkend nám nabito, jsou tam nějaké ty narozky v pátek a víkend mám něco s tou mojí kopretinou , jinak by jste me tam měli taky ☺ . Třeba příště to vyjde , jsi hodnej 😉

                            Nskroby - Profil | Čt 13.9.2018 15:41:21

                            nerf >> kdyby si chtěl tak mám jeden minimálně pouzitej k prodeji

                              Nnerf - Profil | Čt 13.9.2018 15:31:19

                              Dušan_hp >> Dík, to budeš hodnej. Hezkej klacík, už nad nim nějakou dobu mírně špekuluju.

                                NDušan_hp - Profil | Čt 13.9.2018 15:27:47

                                nerf >> velké 100G házím na 30m, ty očka mám za to jsou až do konce, ale raději se ti večer podívám..

                                  Nnerf - Profil | Čt 13.9.2018 15:16:25

                                  Dušan_hp >> Díky. Očka dvoupatková až ke špici? Na špici očka větší? Jaký krmelce s tím hážeš? Tipuju, že 80g určitě...?

                                    NDušan_hp - Profil | Čt 13.9.2018 15:10:06

                                    nerf >> moc spokojený, pěkná poloviční parabola bez hrbu. Super na řeku a větší krmelce. Na házení to není nic moc, ale jsem zvyklej na kaprák, kde to lítá jinak. Mám na něm už pár kousků 10+ a to zdolávání je úžasné. I když táhneš velkou rybu, ohne se do půlky ale máš ještě rezervu. Potřeboval jsem nějaké 3,6m heavy, chytám dost pod stromem. Když srovnám kolegy Delphi Magna 150g, to je fakt strašné koště, desetikilový kapr ohne jen feederovou špičku.

                                      Nnerf - Profil | Čt 13.9.2018 14:59:36

                                      Dušan_hp >> Helemese..... vidím, že máš Solith Xheavy 360/140. Jak jsi s nima spokojen?

                                        NDušan_hp - Profil | Čt 13.9.2018 14:54:41

                                        nerf >> Také jsem u něj v Neratovicích kupoval pruty SPRO, otravoval jsem snad hodinu a půl než jsem vybral dva heavy :) šéf v pohodě a opravdu věděl, co dělá!

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj