S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NAmurkiller - Profil | Čt 13.9.2018 14:15:54

nerf >> já jsme v pohodě:-)

    NAmurkiller - Profil | Čt 13.9.2018 14:15:22

    skwor >> to je možný,uvidím jak přemluví rodiče...

      Nvaereckoff - Profil | Čt 13.9.2018 13:00:17

      cechura09 >> díky, to je dostatečně heavy :)

        Ncechura09 - Profil | Čt 13.9.2018 12:23:55

          Nskwor - Profil | Čt 13.9.2018 10:23:34

          nerf >> Nedojede. Psal jsem už před časem, že se to tady bude měsíc omílat, všechny bude otravovat ať se o něj starají a na poslední chvíli napíše, že se něco podělalo.

            Nnerf - Profil | Čt 13.9.2018 9:07:50

            Button >> Ahoj, v arybářství jsem si byl osobně minulej víkend pro jeden klacík. SPRO DGBF 300/130 - možná poslední k mání v Čechách. Týpek byl sympaťák, od SPRO tam toho maj teda hafo a to co maj na šopu, to sedí se skladem prodejny - řikal, že je na to pedant.

              Nkapr97 - Profil | Čt 13.9.2018 9:05:49

              nerf >> Čekal jsem, kdo to napíše jako první :-)))

                Nnerf - Profil | Čt 13.9.2018 9:01:18

                Jedu si takhle po ránu pražskou integrovanou dopravou do práce a dočítám si toto vlákno. To, co jsem nestihl před spaním... pánové, smekám před Vámi - a zvlášť před Karlem. Jestli ten nezletilý jinoch opravdu dojede na váš sraz a vy ho nezabijete, zasloužíte si nominaci na cenu Angely Merkelové za lidskost. Budu první, kdo okamžitě nabere směr Belín (asi vlakem) a v Reichstagu přednese tento smělý návrh.

                  Nvaereckoff - Profil | Čt 13.9.2018 8:55:34

                  fheavy >> no taky a nebo kdo jinému jámu jámu do ní pomůžu :))) cestinsky to není nejlepší když to napíšeš, ale jinak dobrý :D

                    Nnumen - Profil | Čt 13.9.2018 7:27:48

                    Button >> a Rybářství znám. Občas tam zajedu když jedu okolo. Ten mě nenapadl...

                      NAmurkiller - Profil | Čt 13.9.2018 6:37:46

                      fheavy >> jasný, dyžtak písnu...

                        Nfheavy - Profil | St 12.9.2018 22:25:24

                        vaereckoff >> sám do ní sám ?!))

                          NDědek - Profil | St 12.9.2018 22:25:06

                          vaereckoff >> tak to urcite. Budu koncit asi v breznu a do listopadu nedelam, jen budu sedet na Odre

                            Nfheavy - Profil | St 12.9.2018 22:24:41

                            Dědek >> ver ze bys nechtel byt pod mym dohledem dyl jak den ,mel bys tvrdej zivot,jeste bys vzpominal jak bylo v Praze ve sluzbe fajn))

                              Nvaereckoff - Profil | St 12.9.2018 22:23:51

                              Dědek >> času dost.... Ale myslím, že budeš rád. Že si budeš moci třeba půl roku odfouknout :)

                                Nvaereckoff - Profil | St 12.9.2018 22:23:04

                                fheavy >> ja myslel ze kdo jinému jámu jámu.... :D

                                  NDědek - Profil | St 12.9.2018 22:22:30

                                  vaereckoff >> uvidim, je to jeste neco pres rok

                                    Nvaereckoff - Profil | St 12.9.2018 22:22:14

                                    Dědek >> ja si budu užívat v práci :/

                                      NDědek - Profil | St 12.9.2018 22:21:37

                                      vaereckoff >> oba se muzete smat jak chcete, ja si budu uzivat s Founou klidek na Slovensku. Na chuvu jsou tu jini kabrnaci, vid Karle :-O

                                        Nfheavy - Profil | St 12.9.2018 22:21:16

                                        vaereckoff >> hmmm "kdyz se ucho utrhne tak je vrabec na střeše" ))

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj