S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Nvaereckoff - Profil | St 12.9.2018 22:20:34

fheavy >> jojojo to se tak někdo má :)

    Nvaereckoff - Profil | St 12.9.2018 22:20:09

    Dědek >> ja bych se zasil do skladu :))

      Nvaereckoff - Profil | St 12.9.2018 22:19:33

      fheavy >> 😁😁😁👌👍

        NDědek - Profil | St 12.9.2018 22:16:31

        vaereckoff >> klidne pujdu nekde zametat dvur..m

          Nfheavy - Profil | St 12.9.2018 22:15:18

          vaereckoff >> neboj na kazdyhoi dojde,na nekoho mozna uz brzo cca 27.9-30.9))

            NDědek - Profil | St 12.9.2018 22:15:09

            vaereckoff >> to nevim... koukni na netu na recenze.

              Nvaereckoff - Profil | St 12.9.2018 22:11:53

              Dědek >> je dobrej?

                Nvaereckoff - Profil | St 12.9.2018 22:11:42

                Dědek >> vyhýbkar na horský dráze? :D..... Když teď koukám na mazanyho Filipa :D

                  NDědek - Profil | St 12.9.2018 22:09:52

                  vaereckoff >> do prace nudu chodit... ale tam, kde jebudou lidi :-)

                    NDědek - Profil | St 12.9.2018 22:08:53

                    vaereckoff >> v bazaru je gabor pelets 360ka za 1300

                      Nvaereckoff - Profil | St 12.9.2018 22:06:42

                      Dědek >> jo o tom vůbec nepochybuji.... A pak už budeš doživotní rentier :D sedět u vody a bafat z pěnovky :)

                        Nvaereckoff - Profil | St 12.9.2018 22:05:52

                        Kluci, nemáte někdo nějakou starší xhevynu za pár kaček? :)

                          NDědek - Profil | St 12.9.2018 22:05:49

                          vaereckoff >> se tesim,az za rok a neco uz jezdit vlakem nebudu....

                            Nvaereckoff - Profil | St 12.9.2018 22:04:18

                            Dědek >> a do hej Kej už je to kosek

                              Nvaereckoff - Profil | St 12.9.2018 22:03:53

                              Dědek >> do pardubek ti jede krásně vlak :)

                                NDědek - Profil | St 12.9.2018 22:03:15

                                vaereckoff >> me i nas u Ovy...

                                  Nvaereckoff - Profil | St 12.9.2018 22:02:11

                                  Mě by se osobně libil sraz na jaře u nás u Hej Kej :)

                                    NKondrakar - Profil | St 12.9.2018 21:37:25

                                    Button >> Dojeď už teď jestli můžeš. Srazy jsou fajn. Jeden skončí a už se těším na další :-)))

                                      NButton - Profil | St 12.9.2018 21:34:16

                                      Kondrakar >> Ne ne ale každej rok si říkám ze by to mohlo být zajímavé ... letos asi bude ☺ . Sice je mimon zatím nejblíž ale třeba příští rok už to klapne 😉

                                        NKondrakar - Profil | St 12.9.2018 21:31:17

                                        Button >> Co se odehraje na srazu, na srazu taky zůstává :-))) Ty jedeš?

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj