S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NButton - Profil | St 12.9.2018 21:30:15

chřenovák >> 👍 ne ne jen se nenechte rušit pane Septime :D

    Nchřenovák - Profil | St 12.9.2018 21:28:07

    Button >> Kdo mě shání 🤗🤗

      NButton - Profil | St 12.9.2018 21:27:45

      Kondrakar >> Jenom aby ☺ každopádně taková tajemství zůstanou na srazu ale běda jak někdo něco pustí 😂😂😂

        NButton - Profil | St 12.9.2018 21:25:56

        Ještě vám tam chybí Janžurka :)))))

          NKondrakar - Profil | St 12.9.2018 21:25:12

          Button >> V klidu, pohádky nikdo nikomu číst nebude :-))) a když bude zlobit, jsou tam miny a vlci :-)))

            NDědek - Profil | St 12.9.2018 21:22:15

            Button >> :-))))))

              NButton - Profil | St 12.9.2018 21:21:20

              ☺ pěkné čtení , takže z někoho se na srazu stane strejda , jinej bude dělat kuchařku a další uspává ☺. No hezky jste to za těch pár let dopracovaly chlapci 😂

                Nfheavy - Profil | St 12.9.2018 21:20:32

                Amurkiller >> to si delas prdel ne ? jak se muzes ztratit? budes tam mezi partou normalnich lidi,potom mas urcite mobil s androidem kde si zavolas treba vrtulnik,a kdyby se ti uzcela nahodou neco stalo tak si uvedom ze tam nebudou tvoji vrstevnici ale chlapikteri uz neco zazily a maji jakousi zodpovednost a zkusenosti ,to neni parta teenageru))) doufam ze je to dost jasny ??
                anezapomen to potvrdit tyden dopredu coz je do pristiho Patku /vcetne/ !!
                ostatni jsem ti uz vysvetlil doufam dostatecne)

                  NKondrakar - Profil | St 12.9.2018 21:02:38

                  Amurkiller >> Samozřejmě

                    NAmurkiller - Profil | St 12.9.2018 20:58:53

                    Kondrakar >> přesně tohle je ten případ co tátu znervózňuje:-))))))Ne vidím že jste v pohodě(zatím)

                      NAmurkiller - Profil | St 12.9.2018 20:58:00

                      Kondrakar >> jedeš taky na sraz?

                        NKondrakar - Profil | St 12.9.2018 20:57:58

                        Amurkiller >> Ne, až si něco uděláš, odnesem tě doblesa. Vlci se o tebe postaraj :-)))

                          NAmurkiller - Profil | St 12.9.2018 20:57:36

                          No nic chalani,odebírám se spánku,zítra bude II Fáze ptaní zda ano nebo ne,to zase abych odkopal celou zahradu:-)))))mějte se

                            NKondrakar - Profil | St 12.9.2018 20:56:43

                            fheavy >> Je mu kolik? 14-15,takže pro něj platí prohibice :-))) jedinej nejsi, taky tomu chlastu nedám nějak moc. Jasně že tě znám, tos ani nemusel zmiňovat :-)

                              NAmurkiller - Profil | St 12.9.2018 20:55:37

                              Kondrakar >> jasný,dyžtak písni a vezmu tě do pivovaru,mám VIP vstupy(taťkovo dlouholetý nejlpeší kamarád a právník ho vlastní)

                                NAmurkiller - Profil | St 12.9.2018 20:54:36

                                fheavy >> myslí to,abych se neztratil atd...ne žádnou výchovu,nemyslí ani odpovědnost,ale kdyby se mi něco stalo(zlomenina....),tak aby někdo třeba zavolal rodičům atd...abych tam neseděl někde uprostřed vojenského prostoru sám....

                                  NDědek - Profil | St 12.9.2018 20:52:58

                                  fheavy >> jako hrob předsedo, jako hrob :-)))

                                    Nfheavy - Profil | St 12.9.2018 20:52:14

                                    Dědek >> chtels neco rict ???)))

                                      Nfheavy - Profil | St 12.9.2018 20:51:39

                                      Kondrakar >> nazdar pokud ho nikdo nenecha cuchnout ke spuntu tak bude vse ok,ja su jedinej kterej to muze ohlidat mam na to cuch))a hlavne uz nepiju od 22.1 2006 !!!takze v tomhle je na mne 100% spoleh ale to uz vis,znas mne ne??v noci bude hlidat udice na stridacku ,mam na to recept,i muj kluk se to naucil.

                                        NDědek - Profil | St 12.9.2018 20:50:42

                                        jak to tak čtu, tak su klidnej, že budu V Komjaticích...

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj