S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NKondrakar - Profil | St 12.9.2018 20:45:45

fheavy >> Asi aby se neutopil, neoběsil na vlasci či ho tam něco nesežralo. Tedy, aby přežil ve zdraví :-))) jinak ahoj :-)

    NKondrakar - Profil | St 12.9.2018 20:43:54

    Amurkiller >> Sorry, ale Pískem jsem projížděl okolo sedmé večer (spěchal jsem dom), lilo a kafe nepiju. Tudíž nebyl důvod se tam stavět.

      Nfheavy - Profil | St 12.9.2018 20:43:49

      Amurkiller >> co si predstavujes ty nebo spis tvuj otec p pod pojmem OHLIDA? to bych rad vedel ??konkretne !!! mam syna 30let a dceru 28let,oba jsou zamestnani a slusne vychovani,od mala jsou vedeni k samostatnosti zadni mamanci mne je 53let a nejakou vychovu mam za sebou,dulezity je aby se kluk v tvym veku dovedl postarat sam o sebe se vsim vsudy,poskytnuti podpory cini max.prespani v bivaku,nejaka rada k taboreni a rybareni,a vecer nejakej spolecnej dlabanec u chrenovaka kdyz budes hodnej,to je asi tak vsechno,zadnej hotel s obsluhou to tam nebude to klidne muzes otci ric !!! jaksi to udels tak to budes mit nic vic a nic min.

        NAmurkiller - Profil | St 12.9.2018 20:40:58

        Kondrakar >> měl jsi napsat a mohli jsme zajít nás kafe;-)Písek je královské bývalé krajské město

          NKondrakar - Profil | St 12.9.2018 20:39:57

          Amurkiller >> Tvl a Písek je co? Sem tam jel 12 dní nazad a bejt tebou, o vidlákově nemluvim ;-)

            NAmurkiller - Profil | St 12.9.2018 20:35:50

            Kondrakar >> no,myslím si,že když mě pustí tak až někam do mimoňova jet nebudou chtít(co by dělali ve vidlákově),takže by chtěli asi zůstat v Praze a tam odtuď bych se rád dostal do mimoňova s někým že srazu,mám jeden tip kdo by mě mohl odvézt,ale nevím jestli bude souhlasit:-))))

              NKondrakar - Profil | St 12.9.2018 20:33:12

              Amurkiller >> A odvezou tě tam nebo pojedeš po vlastní ose? Když tě pustí.

                NKondrakar - Profil | St 12.9.2018 20:32:18

                vaereckoff >> Hlavně ty jeho vejšplechty za který si vysloužil redku všude kam strčil čumák :-)))

                  NAmurkiller - Profil | St 12.9.2018 20:29:48

                  vaereckoff >> to ne,by mě vydědili:-)

                    NAmurkiller - Profil | St 12.9.2018 20:29:27

                    Kondrakar >> nevím:)ale táta neřekl úplně ne,jenom zkrátka to není tak,že by řekl jeď si kam chceš...

                      Nvaereckoff - Profil | St 12.9.2018 20:28:38

                      Kondrakar >> ukáže jim komunikaci na mrku :D

                        NKondrakar - Profil | St 12.9.2018 20:27:38

                        Amurkiller >> A co jim chceš říct, když nikoho znáš neznáš?

                          NAmurkiller - Profil | St 12.9.2018 20:24:06

                          Kondrakar >> spíš budou chtít vědět zda mě tam někdo aspoň trochu ohlídá a budou chtít vědět něco o tom člověku:/ale neříkám že je to úplně nereálné moje účast,jelikož teď místo tréninku nás kole,furt dělám něco okolo zahrady:-))))

                            NKondrakar - Profil | St 12.9.2018 20:21:39

                            Amurkiller >> Njn, zatím seš moc mladej na to, aby tě jen tak samotného pustili tak daleko s úplně cizíma lidma.

                              NButton - Profil | St 12.9.2018 18:20:41

                              numen >> Ahoj Zdeňku tak v té prodejně uz ho neměli. Dva dny od pondělí sedím doma a píšu emaily a nic až teď v 17:30 jsem psal do arybarstvi kde měli poslední 2 kusy , sice za 1556 ale bral jsem je hned . V pátek budou doma možná už zítra , obchod je totiž z Neratovic . Našel jsem ještě jeden ale tám uz mají zavřeno a čekal jsem na odpověď a tam ho mají za 1449 ale jestli vůbec ho maji to nevim , raději jsem objednal za 1556 - jistota 😉 .Pošlu ti odkaz na FB.

                                NBery. - Profil | St 12.9.2018 17:36:13

                                René >> ja to mam od kamose a ten to ma okoukane od Madaru. Jinak uz to nepicham:-)
                                Ja si letos a loni nakoupil veci ze ani nvm co pouzit a zatim teda nepoznavam moc rozdily. Jedine co vim na 100% je ze slape ten sprej od timara co si tenkrat dal a uz mi dosel :-(

                                  NAmurkiller - Profil | St 12.9.2018 17:31:09

                                  Tak jsem přednesl návrh....zatím mi taťka neřekl ani jo ani ne,ale trochu mu vadí,nebo spíš se nepozdává to,že bych tam byl s úplně cizími lidma,takže asi budou Chtít vědět víc....:/

                                    Nfheavy - Profil | St 12.9.2018 16:31:45

                                    xDanielS >> jee ty ses nejak zmenil,ses cim dal mensi a zacinaji sse ti podezrele prodluzovat vlasy,a fifa oproti tobe zase vyrostl)))

                                      NRené - Profil | St 12.9.2018 16:28:02

                                      xDanielS >> A pod přísným dozorem hlavního trenéra :-)

                                        NRené - Profil | St 12.9.2018 16:26:35

                                        stovec >> Děkuji :-)

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj