S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NRené - Profil | St 12.9.2018 16:25:55

Bery. >> Děkuji :-)
Okoukaná záležitost od kaprařů. Vyřádil jsem se tam s mou malou chemickou laboratoří. Ty ryby jsou velké potvory, musel jsem neustále něco zkoušet. To je to co mě baví, užil jsem si to na maximum :-) Projela kolem rodina na kolech, a jen jsem zaslechl jak každému to tam vonělo trochu jinak :-D

    NxDanielS - Profil | St 12.9.2018 16:24:06

    My už trénujeme.

      NRomanS - Profil | St 12.9.2018 16:16:08

      Rybkin >> no možná den blbec, ještě jim šanci dám, jinak asi koupím ty specimen.

        NRybkin - Profil | St 12.9.2018 16:14:36

        RomanS >> Ja je používám hodně,navazec dělám z FC a ryby mi nepadaj

          NRené - Profil | St 12.9.2018 16:13:32

          numen >> To jsme tak trochu všichni :-))))
          Pozdravuj ženušku, že jí držím palce. pokud se nic nepodělá, přijedu se juknout jak vám to jde.

            NRomanS - Profil | St 12.9.2018 15:39:00

            Korum Xpert Power hooks lidi používte někdo tyto háčky ? Mě z toho padá ryb a ryb :(

              Nstovec - Profil | St 12.9.2018 15:07:26

              René >> Pěkně šéfe :-))

                NAmurkiller - Profil | St 12.9.2018 15:05:51

                Dnes se zeptám rodičů(hlavně táty,ten mi to spíš povolí)zda budu moct jet na sraz,držte mi palce....

                  NBery. - Profil | St 12.9.2018 14:00:17

                  René >> Krásné ryby! Gratuluji vám panáčci.
                  A konečně někoho vidim taky tak šikovně nastražovat PVA punčošku:-))))

                    Nnumen - Profil | St 12.9.2018 13:25:53

                    Button >> pošli mi odkaz na prodejnu. Marián Mokryš ho shání taky.

                      NDědek - Profil | St 12.9.2018 13:24:53

                      numen >> a co to je? Triko, kraťasy, trenky?

                        Nnumen - Profil | St 12.9.2018 13:23:54

                        René >> moje manželka řekla, že barva krásná, nápis také, ale tahle barva na Ryby, šílená. Tak jsem říkal, že jsem tak trochu šílený...

                          Nfheavy - Profil | Út 11.9.2018 22:01:29

                          nerf >> ja mam sezonu podle vody kdyz neni tak nic moc ,plonkovej sice uplne ne ale suverene nejhorsi na rece za xxlet,jo prirode neporucis,mej se .

                            Nnerf - Profil | Út 11.9.2018 21:48:55

                            fheavy >> však já už něco delšího vyhlídnutýho mám, ale musim pěkně popořadě, nemůžu koupit všechno najednou, to bych si doma neobhájil :-)) čeká mě ještě lehátko, přístřešek.... taky ať ti berou, já mám zatim sezonu bez nadsázky plonkovou. Až se to jednou zlomí, tak to bude masakr :-)) ale jak psal dole René - jde o to hlavně vyčistit tu myslivnu.

                              Nfheavy - Profil | Út 11.9.2018 21:40:21

                              nerf >> jo jak rikas pokud se ti nic takovyho neprihodi tak to neni treba resit,uvidis sam po case,at ti berou ..

                                Nnerf - Profil | Út 11.9.2018 21:34:09

                                fheavy >> Ano, tu tvrdší špičku. Mě ty pruty dost sedí, hážu s nima na moje poměry docela přesně a i daleko, když chci. Ruce dvoumetrový nemám, ale skoro :-)) měřim necelý dva metry. Je mi jasné, že jsou situace, kdy ta kratší délka může být na škodu, ale zatím se mi to nestalo. Až to přijde, tak budu pořizovat něco delšího. Parmáky mám, ale letos jsem je větral naposled v květnu.

                                  Nfheavy - Profil | Út 11.9.2018 21:30:40

                                  René >> vpohode dyt nehori )))

                                    NRené - Profil | Út 11.9.2018 21:28:57

                                    nerf >> Přesně, nic nehrotit :-)

                                      NRené - Profil | Út 11.9.2018 21:28:11

                                      fheavy >> není všem dnům konec :-) něco vymyslíme.

                                        Nfheavy - Profil | Út 11.9.2018 21:27:06

                                        Dědek >> no uvidime ))

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj