S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Nnerf - Profil | Út 11.9.2018 21:25:58

René >> A o to jde především - vyčistit si disk.

    Nfheavy - Profil | Út 11.9.2018 21:25:53

    René >> jo MBecko byl i za mnou na rece ,taky jsme chvilu pokecali,od neho jsem se dozvedel ze jste na 6ce,kdybych to vedel driv tak jsem tam mohl jet za vama hned rano,jenze navecer uz jsem musel dom,dozvedel jsem se to pozde bohuzel.

      NRené - Profil | Út 11.9.2018 21:21:39

      fheavy >> Na tom Mušově jsem se potkal s MB, a byl s ním super pokec :-)

        NRené - Profil | Út 11.9.2018 21:20:06

        fheavy >> Mě řekl kamarád v Ústí, že mám Moravský přízvuk :-) asi něco na tom bude :-)

          NDědek - Profil | Út 11.9.2018 21:20:04

          fheavy >> to je fakt. Dnes zase den v Praze navic. Pockej za rok...

            Nfheavy - Profil | Út 11.9.2018 21:10:47

            René >> ja ho mam rad,ale to vis porad v Praze hele vid)))

              Nfheavy - Profil | Út 11.9.2018 21:09:48

              Emilooo >> zoofil je na zvirata,nekrofil na mrtvoly, takze nejcastejsi otazka takovyho idnividua zni-"kde je zakopanej pes" este rekni ze kecam coo??))) chichi

                Nfheavy - Profil | Út 11.9.2018 21:07:37

                Dědek >> co se cilis Jarine,dyt ses vic v Praze jak doma,rika se ze je to nakazlivy)))

                  NDědek - Profil | Út 11.9.2018 20:47:39

                  fheavy >> ja ti dam pepik, abych ti nenadelal na sportexech par uzlu!! Pry pepik mi praskne jouza

                    NRené - Profil | Út 11.9.2018 20:46:56

                    Dědek >> Jarouši, podržím ho, ať se neškube :-)))

                      NEmilooo - Profil | Út 11.9.2018 20:46:55

                      fheavy - Teda Karle,to bych do tebe neřek.Jdi ke zpovědi.

                        Nfheavy - Profil | Út 11.9.2018 20:46:42

                        Emilooo >> tak co znas odpoved ??))

                          Nfheavy - Profil | Út 11.9.2018 20:45:20

                          René >> no uvidime co ti slavni ochranci dovoli ?))

                            NEmilooo - Profil | Út 11.9.2018 20:45:14

                            René -Krásné ryby gratulace.Moraváci jezdí na Labe a Ustečáci na NM.-))

                              NRené - Profil | Út 11.9.2018 20:45:01

                              fheavy >> Tan ti dá :-))) i když je v jádru dobrák ,a neublíží mouše :-)

                                Nfheavy - Profil | Út 11.9.2018 20:44:07

                                Emilooo >> jestlipak vis jakou otazku si nejcasteji polozi zoofilni nekrofil?

                                  NRené - Profil | Út 11.9.2018 20:43:24

                                  fheavy >> Děkuji :-)
                                  Chtějí zvednout hladinu na 6ce o 35cm, aby bylo co pouštět dolů, prý.

                                    Nfheavy - Profil | Út 11.9.2018 20:43:23

                                    René >> Dedek? dyt to uz je polovicni pepik)))

                                      NEmilooo - Profil | Út 11.9.2018 20:43:17

                                      René - A to nejsem zoofil.Jenom nekrofilní pedofil.-))Mám rád vychlazenou dvanáctku.-))

                                        Nfheavy - Profil | Út 11.9.2018 20:40:56

                                        René >> provokatere,ale bez debat pekny ryby,uspesnej lov gratuluju.
                                        pristi rok ma byt udajne jeste sussi,takze kdyz npusti z 6ky vic vody tak tam zacnu jezdit asi taky abych jim neco odebral )))

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj