S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NRené - Profil | Út 11.9.2018 20:38:20

fheavy >> Pozor, má rád pohádky s erotickou zápletkou :-))))

    NRené - Profil | Út 11.9.2018 20:37:39

    Emilooo >> :-))))

      NRené - Profil | Út 11.9.2018 20:37:07

      fheavy >> To chceš říct že Dědek je protivnej :-))) ten ti dá :-)))

        NRené - Profil | Út 11.9.2018 20:35:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        No nechtěl jsem tu provokovat a dráždit :-) O dovolené 3 noci na 6ce :-) Když byl závod na 5ce.

        Pařák jako hrom, ale z 90% jsem si odseděl u prutů. Přes den kapři +- 60, prostě pořádná makačka.Večery nádhera, super lidi, Dan s rodinou, a i cmanamanas řádil jako černá ruka, prostě paráda.

        Já : pruty DG Máster Carp Pro 3,90m 170g, navi - Ultegra 5500 XTD, kmen - Cortest 0,30mm + olověnka cca 80cm, návazec šňůrka Black Mystik 25lb cca 15cm, háček Owner 50188 č.8 + jiné háčky, olovo 80g, + pva drcené kule, nebo půlené, Krmné kule Starbaits scopex, mega fish, Monster crab 20mm + kule scopex oliheň 18mm

        Mlaďas : pruty Daiwa Windcast 3,60m 150g a Cormoran FM 150g, ostatní jako já.

        Nej nástrahy já: Kill krill 20mm + 14mm banán plovka, Biosquid 20mm + plovka 14mm ananas, Scopex oliheň různé velikosti, Red One 20mm+ 14mm plovka ananas

        Mlaďas:- Švestka česnek, Bioenzim, Biosquid 20-24mm + plovky ananas, broskev.

        Vypadalo to jako jednoduchá rybačka, ale nebyla, bylo to sakra vydřené. Bylo nutné pořád něco měnit.

          Nfheavy - Profil | Út 11.9.2018 20:31:43

          Emilooo >> jasny do srazu se to musim naucit nazpamet)))

            NEmilooo - Profil | Út 11.9.2018 20:23:37

            fheavy - ))Znáš tu jak kohout znásilnil slepici?Tu mám nejraděj.-))

              Nfheavy - Profil | Út 11.9.2018 20:17:08

              Emilooo >> az te Renda odnese tak ja te budu chodit na noc zakryvat,a kdyz budes hodnej tak ti prectu i pohadku pred spanim)))

                NEmilooo - Profil | Út 11.9.2018 20:09:52

                René -Sem šlankovní.-))

                  Nfheavy - Profil | Út 11.9.2018 20:06:18

                  René >> ja vim jen mne mrzi ze jedni maji vodu celou sezonu a druzi kde to neni o penezich tak maji houno,a to je cely ,
                  jo kolikrat jsem na ty fotky z berounky cumel,pekny.to vis ja mam vetsinu pekne vody min.80km a vic,pobliz jedna prehrada skoro bez vody kde je zakazanaj pomalu i destnik ,ted jsem tam byl v sobotu ale to co tam jezdi to ja uz nejak nedavam,asi starnu a zacina ze mne byt protivnej dedek)))

                    NRené - Profil | Út 11.9.2018 20:03:01

                    Emilooo >> Jsi anděl :-) tě budu všude chválit, a snad i nosit na rukách, tedy když zhubneš :-))))

                      NRené - Profil | Út 11.9.2018 20:01:22

                      Dědek >> :-)))) žádné násilí :-))))

                        NRené - Profil | Út 11.9.2018 20:00:08

                        Dědek >> :-)

                          NRené - Profil | Út 11.9.2018 19:59:49

                          Emilooo >> Já to tak neberu :-) ale někteří to tak vidí, a neoponuji nikomu :-) za mne je důležitější, udělat vše proto abych byl úspěšný :-)

                            NRené - Profil | Út 11.9.2018 19:57:18

                            fheavy >> Od toho jsou jiní pánové, my to nevyřešíme, bohužel.
                            Velké vody, větší šance na větší rybu, to tak je.
                            Tam kam jezdíš má cenu 70ka jako na Mušově +100cm + 20kg, tak to je.
                            Labe a Berounka je to samé. Přitom Berounka má za mě krásnější přírodu , krásnější kouty, úžasnou atmosféru. Taky jsem tam něco málo odchytal :-)

                              Nfheavy - Profil | Út 11.9.2018 19:56:11

                              Emilooo >> jj hlavne at nevybuchnes))dik .

                                NEmilooo - Profil | Út 11.9.2018 19:54:01

                                fheavy - Prej několik,všechny mosty zavřené.Já míchal směsi a do hospody se taky dostal.Zítra vám to začínám koulet.Lumpové.-))

                                  Nfheavy - Profil | Út 11.9.2018 19:53:26

                                  Dědek >> chytat nemusis,staci ze to odvazis ?!)))

                                    NEmilooo - Profil | Út 11.9.2018 19:51:38

                                    Dědek - Nikdy!

                                      Nfheavy - Profil | Út 11.9.2018 19:50:48

                                      Emilooo >> jo a nejses evakuovanej? na kladne je prej bomba ?!))

                                        NEmilooo - Profil | Út 11.9.2018 19:50:40

                                        René - Nazdar kamaráde,všechno je doma.A dokonce mám i esenci z UK.Sehnal sem 300ml od kámoše kouleče.

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj