S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Dědek - Profil | Út 11.9.2018 19:50:13

Emilooo >> ja jsem tam nikdy nechytal. To okamzite odvolas... :-)))

    fheavy - Profil | Út 11.9.2018 19:49:33

    Dědek >> dyt ja vim ,musim te trochu probrat z toho cajzlova)))

      fheavy - Profil | Út 11.9.2018 19:48:29

      Emilooo >> souhlasim s tebou,tam to z casti dotuji vsichni clenove MRS aniz by tam mohli chytat na svazovku,takova voda je unikat,podnikani zastresene ochranou prirody a to oficialne,jinou takovou vodu u nas neznam)))

        Dědek - Profil | Út 11.9.2018 19:46:01

        René >> na jare :-))

          René - Profil | Út 11.9.2018 19:43:58

          Dědek >> :-).
          jen škoda :-)

            Dědek - Profil | Út 11.9.2018 19:43:27

            fheavy >> ty to zradlo hodis do vody stejne jsko ja. Ty se musis k velke rybe prochytat stejne jako ja. Ty pres jeseny, ja pres male kapry. Ale ja srovnal sestku s Komjaticemi, ne s rekou...

              Emilooo - Profil | Út 11.9.2018 19:43:10

              René -6ka nemůže být nikdy srovnávána se soukromkou.Tak spekifickou vodu sem nezažil.A hlavně tam ryby nikdo nedováží ale odváží.že pane JV.

                fheavy - Profil | Út 11.9.2018 19:40:42

                Dědek >> este ty zacinej,navezeni zradla k bojce a chytani pobliz je hodne slozitej zpusob )))a to se tam jeste krmi delsi dobu ?!)

                  fheavy - Profil | Út 11.9.2018 19:39:24

                  René >> ja vim ze na 6ce to neni uplne jednoduchy,ale aspon tutove vis ze tam je dost trofejnich ryb i kdyz zrovna neberou,coz se o beznych vodach rict neda,a hlavne mne docela se..e ze na 6ce se drzela voda na ukor vsech ostatnich co jsou pod ni .mokrady ptaci,rybnikari pohorelice apod. ale ze dole je jedna z nejvetsich oblasti luznich lesu ve stredni evrope ktera svym vyznamem a rozlohou daleko prevysuje 6ku to se bude resit nekdy az tam nic nebude,az to uschne
                  to mne vadi fakt nejvic !!!

                    fheavy - Profil | Út 11.9.2018 19:31:54

                    xDanielS >> ja bych nic nerikal ,kdybys nezacal s tema vlozkama,chudak Renda
                    se z toho malem nevzpamatoval)))

                      Dědek - Profil | Út 11.9.2018 19:30:57

                      René >> jinak dvojka dosla, dekuji :-)

                        Dědek - Profil | Út 11.9.2018 19:30:26

                        René >> a mi se posmivate ze chytam v Komjaticich. Taky to tam nejde na hod, teda velka ryba...

                          René - Profil | Út 11.9.2018 19:26:58

                          fheavy >> No, každé má své kouzlo :-) a ani na 6tce není lehké nachytat :-) Ale když se to povede, je to nádhera. Mnoho lidí jí bere jako soukromák, já osobně to tak neberu. Všechny tři nádrže jsou nádherné, ale umí být i hodně zrádné.

                            xDanielS - Profil | Út 11.9.2018 19:23:24

                            fheavy >> Jezera jsou Karle ještě víc náladový, než řeka.

                              fheavy - Profil | Út 11.9.2018 19:10:11

                              René >> Dan zlobi )) zapomnel ze reka neni 6ka ))

                                René - Profil | Út 11.9.2018 18:54:17

                                xDanielS >> co co :-)

                                  xDanielS - Profil | Út 11.9.2018 17:40:14

                                  René >> Díra na trhu? Vložky pro ryby? :-O

                                    René - Profil | Út 11.9.2018 17:17:39

                                    nerf >> Buď v klidu, to je normální. Já byl v sobotu na večer u Labe, pár cejnů a pár jesenů, kapříci nic :-) Důležité je si odpočinout. I ryba má své dny.

                                      fheavy - Profil | Út 11.9.2018 16:07:26

                                      nerf >> jo presne tyhle mam ,predpokladam ze jsi tam meltu tvrdsi spicku ?
                                      ja tyhlepruty na vetsi rece nepouzivam kvuli delce na rece mam nejradeji 390-420,jeste tak 366ky barbely ale cim delsi prut a je misto nad hlavou tak tim lip se ti navadi ryba mimo bordel a vazky u brehu/ pod brehem/ty 3m jsounproste malo,o par peknejch ryb jsem kvuli tomu prisel takze su poucen.
                                      a na takovym place jak mas na fotce muzu chytat se 420kou a budu si tu rybu vodit okolo tech lekninu jak panenku,coz s 3m prutem dost dobre nejde,pokud teda nemas 2metrovy ruce))))

                                        nerf - Profil | Út 11.9.2018 10:01:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        fheavy >> Tak jsem ho sehnal, možná poslední v republice :-)

                                        V sobotu na Labi, v neděli pár hodin na Berounce (dobrotivá manželka jela na návštěvu rodičů i s ratolestí a já nemusel - tenhle víkend ovšem bude výměna mečů :-(( ).

                                        2x SPRO DGBF 300/130, navi Penn Slammer 460, olovo či krmelec 60-70g, kmen 0,26 Asso, návazec na jednom šňůrka Kryston Dark Synx 20lb, háček Gamakatsu Snagger vel. 10, na druhém nějaký FC od Daiwy 0,285, háček Colmic N800 asi taky desítka. Návnada MVDE Turbo classic s mixem partiklu, nebo jen do pva partikl s několika kulema scopex. Nástraha buď kule scopex s či bez plovky (jahoda či játra), na druhém zrnko kuku na háčku s červem či bez (zkoušel jsem i gumočervy a gumokukly, jelikož druhej den jsem červy zapomněl doma v ledničce...)

                                        Ani ťuk. No aspoň jsem objevil pár nových fleků.

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj