S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NKondrakar - Profil | Po 10.9.2018 22:57:39

xDanielS >> Jo takhle. Já jen že reaguješ na to, co jsem psal Fishkymu :-))) zejtra zavolam.

    NxDanielS - Profil | Po 10.9.2018 22:51:47

    Kondrakar >> Žena ale Identity nechce...

      NKondrakar - Profil | Po 10.9.2018 22:50:31

      Button >> Asi viz numen. Já ten prut měl v ruce jednou a líbil se mi hodně.

        NKondrakar - Profil | Po 10.9.2018 22:49:38

        xDanielS >> To řekni ženě, ne mě :-)))

          NButton - Profil | Po 10.9.2018 21:44:47

          numen >> Ahoj Zdeňku , jo příště se polepsim a ozvu se ☺ . Dík za recenzi ... udělala mi radost . Zrovna teď jsem ho objednal 2× 300cm . Na shopu psali ze ho mají tak uvidime ☺ . Jinak prut vypadal kdyz pominu to vse okolo pěkně, tedy kdyby byl v pořádku ☺ . Když dorazí napíšu

            NRené - Profil | Po 10.9.2018 21:43:02

            numen >> Optám se mé krásnější polovičky, jak to je :-)))
            Ať slouží :-)

              Nfheavy - Profil | Po 10.9.2018 21:33:03

              Knedla12 >> i ty Brute ?))))

                Nnumen - Profil | Po 10.9.2018 21:29:19

                Button >> jestli je to ten co myslím, tak s ním chytali děti a nezachazeli s ním zrovna v rukavičkách.
                Mám 2 x300 cm a 330 tku. Je to klasické spro. Snese i slušné přetížení. Je vcelku jemný, ale dokáže zastavit i kapra 60cm.s 330tkou trénuje manželka v Račicích na mičr. Porty s ním chytal se mnou závody dvojic. Za ty prachy paráda. Ale již se nevyrábí. Sehnat ho bude již problém. Dostal jsem od značného nabídku, abych aspoň jeden prodal. Ale nedám. T
                Měl si napsat že dorazíš. Přinesl bych ti ho ukázat. Hodil by jsi si. Pokecali bychom.

                  NKnedla12 - Profil | Po 10.9.2018 21:22:40

                  chřenovák >> Tak to uděláme v zimě. Pokud bude zima tak to nikoho nepřekvapí a pokud nebude tak jenom dobře! :D

                    Nfheavy - Profil | Po 10.9.2018 21:04:32

                    chřenovák >> tomas pravdu ale jak rikam na jare je pravdepodbnejsi ze bude lip,na podzim uz jen to ze bude brzy zima nebo nee?))

                      Nchřenovák - Profil | Po 10.9.2018 21:01:52

                      Amurkiller >> na jaře je zima a na podzim taky zima 😂😂

                        Nfheavy - Profil | Po 10.9.2018 20:56:21

                        xDanielS >> nebudes pristi tyden nekde u L.Mikulaša SK ,jedu tam na tyden elektrarna Trrnovec,je to pobliz ???

                          NxDanielS - Profil | Po 10.9.2018 20:53:21

                          Kondrakar >> Mám

                            Nfheavy - Profil | Po 10.9.2018 20:50:33

                            Amurkiller >> na jare je predpokled ze se bude pocasi lepsit,na podzim je to naopak,rozdil je taky ve vzdalenostech,na jare je to Morava na podzim Cechy ? tak si vyber a hlavne pokud budes ode mne neco chtit tak mne to potvrdis tyden pred srazem,jelikoz jsem pres tyden pracovne mimo a budu se chystat o vikendu,budu na akci na slovensku do stredy 26.9. takze to chcu vedet predem ,jinak nic navic neberu ,doufam ze tyden dopredu budes vedet jestli jo nebo ne,pokud ne tak bohuzel,rozhodnuti je na tobe,ja 2x nic nenabizim čus.

                              NAmurkiller - Profil | Po 10.9.2018 20:38:26

                              Zdar chlapáci,Helejte on je nějakej sraz i na jaře?Pokud ano kterej by byl pro mě lepší?

                              Díky za odpovědi,a já zase mizím do studia:-))))

                                Nfheavy - Profil | Po 10.9.2018 20:36:26

                                skwor >> jo uz jsem ho dlouho nevidel)

                                  Nskwor - Profil | Po 10.9.2018 20:31:46

                                  fheavy >> A jenom pro zajímavost, ten naviják je tak o 1/3 větší než dnešní 3000ky.

                                    NButton - Profil | Po 10.9.2018 19:36:18

                                    Kondrakar >> Ahoj , jsem byl dnes v Litoměřicích kouknout na CRESTA velký cejn. Na shopu píší skladem na prodejně ☺ale nedočkal jsem se 😉 . Po chvilce se mi dostal do ruky prý zlomený CRESTA m carp & big bream po hodu s 30gr. krmitkem. To mi moc jistoty do koupe nedalo. Jinak prut je celkem pěkný ale jinak nic o akci vyčíst nešlo 😯 ... tak nevím

                                      Nfheavy - Profil | Po 10.9.2018 18:58:35

                                      skwor >> taky mam ten nazor.

                                        Nskwor - Profil | Po 10.9.2018 18:13:20

                                        fheavy >> Vzhledově jsou tyhle nepřekonatelný. Dneska mají hladší chod, ale tohle působí po všech stránkách bytelněji. Aspoň to je můj dojem z toho navijáku, víc se ukáže časem.

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj