S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Nfheavy - Profil | Po 10.9.2018 17:51:49

imajung >> na te dedkove fotce je klasicky technium ktery beru i ja ..

    Nfheavy - Profil | Po 10.9.2018 17:08:31

    skwor >> jokdyz jeste byli tak jsem o ne nemel zajem,myslel jsem si ze novy modely budou nej,ale cim su starsi tim vic se mne libii starsi nebo vzhledove retro navijaky,mam jich ale dostatek takze bych bylstejne sberatel,a to nechcu))

      Nskwor - Profil | Po 10.9.2018 17:04:36

      Emilooo >> Byl jsem ráno a nebylo k hnutí. Jako včera :(

      fheavy: Normálně není. Tohle byla příležitost, jaká se neodmítá :) Taky to je po dlouhé době přírůstek do výbavy, kterým jsem se musel i veřejně pochlubit :)

        NEmilooo - Profil | Po 10.9.2018 17:03:29

        skwor - Chytáš někde?

          Nfheavy - Profil | Po 10.9.2018 17:02:46

          skwor >> peknej ,ani sem nevedel ze je k mani .jo to byl jeste kvalitni navijak.

            Nskwor - Profil | Po 10.9.2018 16:55:36

            Veřejně děkuji kolegovi Emilooo za (staro)nový naviják, na feederu mu to bude slušet. Nečekal bych, že se tahle dvě dekády stará záležitost ještě dá sehnat ve stavu funglovky.

              NDědek - Profil | Po 10.9.2018 16:24:01

              imajung >> koukni na Nordfishing... tak jsme to brali..

                Nimajung - Profil | Po 10.9.2018 16:22:49

                Dědek >> uz to oznaceni je divne - Shimano Technium Mono Line UK 2016
                prdim na to, koupim u nas, dekuji....

                  NDědek - Profil | Po 10.9.2018 16:17:57

                  imajung >>

                    Nimajung - Profil | Po 10.9.2018 16:14:49

                    Dědek >> ted jsem v pasti, v UK maji jine hodnoty:

                    Shimano Technium Mono Line UK 2016
                    TEC8LBQPPB Length: 1920m, Size: 8lb
                    TEC12LBQPPB Length: 1100m, Breaking Strain: 12lb
                    TEC15LBQPPB Length: 790m, Breaking Strain: 15lb
                    TEC10LBQPPB Length: 1330m, Size: 10lb

                      NDědek - Profil | Po 10.9.2018 16:12:25

                      nerf >> tak na to nemám odpověď :-)

                        Nimajung - Profil | Po 10.9.2018 16:05:33

                        Dědek >> pasak, dekuji :)

                          NDědek - Profil | Po 10.9.2018 16:04:42

                          imajung >> se omlouvám...
                          0.255 mm 6.10kg, 13.40 Lb
                          0.205 mm 3.80 kg 8.30 Lb

                          jiné nemám... máš to někde mezi, tak bych to odhadl kolem 5 kg...

                            Nnerf - Profil | Po 10.9.2018 16:04:35

                            Dědek >> Podle mě je to potah na gauč.

                              Nimajung - Profil | Po 10.9.2018 16:01:01

                              Dědek >> ahoj, SZ vis nebo nevis? :)

                                NDědek - Profil | Po 10.9.2018 15:56:47

                                nerf >> nejsem, ale jsem hrdým příslušníkem davu, tak bych to chtěl přesně :-)))
                                Teda stále nevím o co jde, co je to za věc...

                                  Nnerf - Profil | Po 10.9.2018 15:55:06

                                  Dědek >> Ty jsi ale hnidopich..

                                    NDědek - Profil | Po 10.9.2018 15:50:45

                                    numen >> nechybí v tom nápisu jedno e? S feederem na kapry - S feedrem na kapry...

                                      NxDanielS - Profil | Po 10.9.2018 15:50:04

                                      numen >> Nový trenky?

                                        NHoolis - Profil | Po 10.9.2018 15:46:30

                                        numen >> To jo, rád bych koupil :)

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj