S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NDědek - Profil | Po 10.9.2018 15:43:04

numen >> copak to je?

    Nnumen - Profil | Po 10.9.2018 15:40:58

    Renda je bůh. I barvu trefil! Moc děkuji pane velkomožný👍😎

      NxDanielS - Profil | Po 10.9.2018 7:27:53

      Hoj, včera jsem si byl pro člun. Konečně, po třech měsících čekání. Komunikace naprosto tristní. Chtěl jsem 210tku v šedém provedení, mám 230tku v zeleném. Normálně bych se na to dávno vyprdnul, ale jsou jediní, kteří mimo předražený Raptor, dělají široké čluny. Na první fotce je vidět rozdíl mezi klasikou a širokým provedením, jedná se o 260cm dlouhé čluny. Na druhé je provedení Ghost. Výhoda je stejná jako u Raptoru, více prostoru na mnohem menším člunu, větší stabilita. Nevýhoda je u nás sporadická, menší rychlost člunu.

        Nmurphyy - Profil | Ne 9.9.2018 21:04:24

        petko38 >> ako ten red arc?
        tiez si myslim ze snad aj hej :)

        najkrizovejsia cast u tychto navi je/bola pre mna hlavove lozisko
        ako hovorim, snad u novych sa to zlepsilo

          Npetko38 - Profil | Ne 9.9.2018 20:55:51

          No hadam to vymakali

            Nmurphyy - Profil | Ne 9.9.2018 20:03:35

            petko38 >> echh, sa mi spomienky vynaraju na casy ked som si kupil a pouzival ten navi :) no ked pocitam uz to bude asi 10r dozadu
            inak dostal zabrat dost, privlac, feeder na SK, okrem toho (ENG-rieka Wye-pocas 2 rokoch cez leto)

            teraz je u kamosa, hlavny problem vidim v tom jednocestnom lozisku na spatny chod, to nebolo dobre poriesene, po case boli problemy
            ehm pozeram zrovna na mojej prvej foto na mrku :)
            https://www.mrk.cz/Data/Pics/2008/243/142335.jpg

              NRené - Profil | Ne 9.9.2018 19:17:58

              Hoolis >> U vás jsem letos nebyl. Jsem rád že se utrhnu na pár hodin večer, přespím v autě, odchytám pár hodin ráno, a mažu domů. Když tedy nebyla dovolená.
              Když jsem doma a uteču k vodě, tak letos je to jen k Labi.

                NRomanS - Profil | Ne 9.9.2018 16:07:50

                https://www.nordfishing77.at/cormoran-gf-feeder-pro​-short-track-300cm-50-170g-neu-2018-8157
                nemáte někdo náhodou tento krátký vykoštovák ? Přemýšlím jestli tento nebo spro petri feeder.

                  Nswedo - Profil | Ne 9.9.2018 11:41:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Rano som nalozil veci na vozik a vybehol k blizkej rieke. Bolo to o karasoch,cejnoch a kaprikoch 45-55.

                  Zostava:Flagman armadale 390/140,shimano ultegra 4000,vlasec fin method feeder 0,25,navazec 0,22 guru cca 60 cm,hacik gamakatsu c.8,nastraha halibut peleta 8 mm pod hackom.

                  Druhy prut: delphin magma II,next gen. 390/100,ryobi ncrt slam,pletenka FIN,odpal shimanno 0,23,krutenka,navazec drennan 0,18 asi 70 cm,hacik gamakatsu c.12, nastraha kukurica,pinky

                  navnada: sensas clasic match range,river + mvde black turbo.

                    Npetko38 - Profil | Ne 9.9.2018 11:27:18

                    Starý model a nový model red foto z webu

                      Nfzr - Profil | So 8.9.2018 20:35:52

                      Ma nekdo zkušenosti s prutama od ms range? Na nordfishing77 maji ted pěkné ceny

                        NHoolis - Profil | So 8.9.2018 20:27:01

                        René >> Ahoj Rendo, chodíš ještě vůbec na stojky v okolí, jak je tam málo vody?? Anebo už si pouze říční gurmán? :)

                          NHoolis - Profil | So 8.9.2018 20:25:19

                          Luboš22 >> A to vše je pak ukryto v kbelíčku Mikbaits opodál, testováno a prodáváno za nekřesťanské peníze :D :D :D

                            NLuboš22 - Profil | So 8.9.2018 19:40:21

                            Fishky >> Takže návnada byla po chvilce aj nadipovaná předpokládám :))).

                              Nfheavy - Profil | So 8.9.2018 19:24:39

                              xDanielS >> jasny chapu,a tahat dvoje na to stejny je asi blbost,taky nemem dvoje XH 420ky,asi tak si to myslel ne?

                                NxDanielS - Profil | So 8.9.2018 19:14:11

                                fheavy >> Chytám Bertíky

                                  Nfheavy - Profil | So 8.9.2018 18:24:33

                                  xDanielS >> su zvedavej prosimte co budes mit misto nich???.....420?..cast...

                                    NxDanielS - Profil | So 8.9.2018 17:31:36

                                    fzr >> Nemám, proto jsem ji nenapsal

                                      Nfzr - Profil | So 8.9.2018 15:08:38

                                      xDanielS >> jakou máš představu o ceně za ty Daiwa Cast´izm?

                                        NKondrakar - Profil | So 8.9.2018 13:38:47

                                        Fishky >> A maj choutky :-)))

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj