S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NFishky - Profil | So 8.9.2018 13:24:07

Kondrakar >> to jsou dvě fenky, obě haraji...

    NAiwen - Profil | So 8.9.2018 12:35:58

    xDanielS >> to me aj napadlo. Vim ale ze jsou chranene a hmyz nenavidim a kudlanka zere kde jaky potvory takze nepritel meho nepritele je muj pritel.

      NKondrakar - Profil | So 8.9.2018 12:30:32

      Fishky >> Počátek nové generace? :-)))

        NFishky - Profil | So 8.9.2018 12:23:03

        Online z Hadiny... celkem to jezdí... :))

          Nfheavy - Profil | So 8.9.2018 11:47:13

          chřenovák >> ty budes mit za chvilu vytetovany trabucco aji na prd,,i,jinak dobry))

            Nchřenovák - Profil | So 8.9.2018 11:08:05

            fheavy >> já jsem teď na koupališti zatím něj kapřík přes 40 cm🤗🤗

              Nfheavy - Profil | So 8.9.2018 10:27:59

              zajimavy ze jak na rece pred 2dny tak na prehrade 80km jinde funguje sladsi krmeni,maso a rybina ee?

                Nfheavy - Profil | So 8.9.2018 10:02:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                pred chvily jsem se vratil od mistni prehrady,3hodky bez potahu,potom 5ryb jednoho 50nika sem zmasul kteryho jsem uz davno slibil,uz mne to nejak nebavi ani fotit,takze jen slovni report musel jsem vyvetrat tournamenty s castizmama kmen 25 technium,navazec 22FC 60g ,hacek gamakatsu 10ka specialist RX, kosik s hokejkou,zadny vymysleni sensas gross +nejakej cervenej belgican kuku cervy,pod hacek cukk med,na normalni kuku nic,cerv taky nic,kombinace bonduel +cerv bez odezvy ,
                tentokrat jsem sel ale vylozene pro kapra kteryho dluzim dlouho)))

                  Nfheavy - Profil | So 8.9.2018 9:51:40

                  xDanielS >> ??? Castizmy hmmm ,to ostatni celkem sumak)))

                    NxDanielS - Profil | So 8.9.2018 9:46:42

                    Hoj,
                    včera jsem se rozhodl pro totální house clearance

                    1x Daiwa Twilight Specialist Corregone 180 - 95% stav - extra jemný feeder/ vláčák 1500.-
                    1x Shimano Antares Light feeder - používaný, 80% stav 3500.-
                    1x Team Daiwa Commercial Feeder 9,6ft - pouze jedna špička - 95% stav 2000.-
                    1x SPRO Cresta Snyper Medium Feeder 330/60g - 99% stav 1200.-
                    1x SPRO Cresta Snyper Method Power Feeder 360/75g - 99% stav 1200.-
                    2x SPRO Döme Gâbor Carp Fighter Boat Feeder 270H - obě tvrdé spičky zkráceny o očko 1000.- oba
                    2x Team Daiwa 12Q - matice dotahování se odlomila od sedla navijáku u jednoho kusu, na funkci bez vlivu, 2500/ks
                    2x Daiwa Cast´izm feeder 390/150g - 90% stav - cenu netuším - citový vztah

                    Ke všem prutům pravděpodobně najdu i látkové obaly. Zatím nedávám na bazar. Dopředu upozorňuju, že na posílání zrovna nemám moc času.

                      Ncechura09 - Profil | So 8.9.2018 9:24:49

                      Před několika lety sem na špacíru po Pálavě jednu takovou kudlu pobožnou pozoroval, jak svačila.
                      Byly v té době přemnožený i berušky - slunéčka sedmitečná. Vždycky vzala berušku předníma nohama a ukousla jí hlavu, bylo to docela zábavné.....

                        Npeto88 - Profil | Pá 7.9.2018 22:33:01

                        Asi pred mesiacom som v kybli s krmenim nasiel zaujimaveho pavucika.... este ze som ho nechytil - foto nic moc mobilom

                          NDědek - Profil | Pá 7.9.2018 22:12:33

                          xDanielS >> copak se stalo?

                            NxDanielS - Profil | Pá 7.9.2018 22:11:33

                            Dědek >> Už je dlouho nemám. Žraly žížaly, malý rybky.

                              NButton - Profil | Pá 7.9.2018 22:06:24

                              Kondrakar >> Dík ☺ mu napíšu 😉

                                NDědek - Profil | Pá 7.9.2018 22:05:34

                                xDanielS >> jak ti doma fungují ty slunečnice pestré? Nemáš foto akvárka? Čím je krmíš?

                                  NxDanielS - Profil | Pá 7.9.2018 22:04:04

                                  Aiwen >> Sis ji mohl nechat doma. Dávám si je na kytku a krmím pinzetou. Jsou neskutečně nenažraný.

                                    NAiwen - Profil | Pá 7.9.2018 22:02:12

                                    xDanielS >> diiiky moooc. Me zarazely ty tmave oci kdyz vsude maji zelene.. ale byla krasna. Maly se ji ze zacarku bal ale pak ji ocumoval z blizka..

                                      NDědek - Profil | Pá 7.9.2018 22:02:00

                                      xDanielS >>

                                        NxDanielS - Profil | Pá 7.9.2018 22:00:55

                                        Aiwen >> Hoj, klasická Kudlanka nábožná. Hnědé zbarvení je typické podzimní.

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj