S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NDědek - Profil | Pá 7.9.2018 21:48:53

Aiwen >> může být :

Kudlanka nábožná se vyskytuje v palearktické oblasti, hojná je např. v Jižní Evropě. V suchých stepních lokalitách jsou hojné.

Dříve nebyly v Česku kudlanky příliš rozšířené, vyskytovaly se hojně pouze na Jižní Moravě (NP Podyjí), ale v důsledku oteplování podnebí se rozšiřují směrem na sever.[zdroj?] Viděny byly dokonce i na Ostravsku, v září 2008 říjnu 2015 v podhůří Jeseníků (Šternberk)[zdroj?] a v říjnu 2011 v lokalitě Na Plachtě u Hradce Králové nebo ve vesnici Vápenná v Jeseníkách září 2018.[2] Mapování výskytu kudlanky nábožné v ČR probíhá na serveru Biolib.[3]

    NKondrakar - Profil | Pá 7.9.2018 21:48:25

    Aiwen >> Zkus diskuz Zookoutek nebo Fotíte mobilem, tabletem,nebo kompaktem? Tam ti poradí spíš.

      NAiwen - Profil | Pá 7.9.2018 21:46:56

      Kluci. Vim ze to sem nepatri ale par lidi je tu znalych. Vletela nam nejspise kudlanka do bytu. Opatrne sem ji chytl a pustil venku do zahrady.. nevite co to je? Podle fotek na netu kudlanka nabozna ma vetsi telicko, paprce a zelene oci.. mozna mimino nebo nevim. Dekuji za rady

        NKondrakar - Profil | Pá 7.9.2018 21:24:05

        Button >> Numen ho má. Příjemnej klacek :-)))

          NButton - Profil | Pá 7.9.2018 21:13:26

          Cis , nemáte tu někdo cresta M carp a velký cejn ? Zajímá mě akce a popř. foto. Díky Pifin 😉

            NKondrakar - Profil | Pá 7.9.2018 20:45:55

            RK >> A když zbylo, tak byla nastavovaná kaše. Z tý mam noční můry a obracení kufru dodnes.

              Nfheavy - Profil | Pá 7.9.2018 19:57:15

              xDanielS >> ahoj ,opet pekny ryby,pisu poradne az dnes ,nemeljsem dobrej signal,jen jsem neco precetl ale psat se nic nedalo,nacitalo to silene dlouho)
              ja jsem byl v Ivancicich na jihlavce a kazdej den jsem byl k veceru tak cca 2-3hodky u vody ,jeden feeder preston mini carp 10ft s rareniem 4000 kmen 20ka ,navazec Ghost 0,183,krmeni sensas s lorpiem ,kuku a cervi,nastraha na hacek 1kuku a 1cerv,az vcera jsem se dostal ke slusnejsim rybam
              45-60cm,s tim 3m prutem mezi rakosim to byl ocistec,jinej sem sebou nemel,ale kupodivu jsem vsechny vytahl ale ty nervy))) fotky nemam nebylo cim,muj mobil ..vsak vis .
              ale divam se ze zas jedes nadoraz tyty! zdravi mas jenom jedno.

                Nfheavy - Profil | Pá 7.9.2018 19:49:18

                RK >> tady je to o vsem moznym ale prudit taky nee))

                  NxDanielS - Profil | Pá 7.9.2018 19:39:37

                  chřenovák >> Me too

                    Nchřenovák - Profil | Pá 7.9.2018 19:32:55

                    RK >> A já taky nespím 😂😂

                      NRK - Profil | Pá 7.9.2018 19:29:22

                      fheavy >> Karle ahoj. Je to utrpení, ale musím se snažit, jinak mám definitivně utrum. MM a Dalibor nikdy nespí😁

                        Nfheavy - Profil | Pá 7.9.2018 19:25:45

                        RK >> ses nejakej hodnej,doufam ze ti to vydrzi)))

                          NRK - Profil | Pá 7.9.2018 17:55:32

                          Kondrakar >> jako na základce hrachová kaše, druhý den prezentovaná, jako hrachová polévka. A jak jsme na ní brali😁

                            NMartin M. - Profil | Pá 7.9.2018 15:19:25

                            murphyy >> je to ted uplne ciste. To jsi schytal nejake zasoby co pripluly shora. V lete to bylo zarostlé, ale ne tak moc. Viz foto.

                              Nfheavy - Profil | Pá 7.9.2018 15:06:32

                              Dušan_hp >> loni na urcitym useku dyje mahozeni 10m od brehu bylo tak max.do 5 min. kdyz to tam lezelo dyl tak jsem mel problem i s 35kou kmenem a sportexem na 240g zatez)
                              se slabsim cajkem to bylo tuty na urvani,letos jsem tam ani nechytal,mysleno v lete .

                                NDušan_hp - Profil | Pá 7.9.2018 10:50:00

                                murphyy >> Tak to znám z Berounky, kolikrát se to bojím vytáhnout prutem :(

                                  Nmurphyy - Profil | Pá 7.9.2018 10:44:08

                                  cechura09 >> nj, alebo 10kila travy :)

                                    Ncechura09 - Profil | Pá 7.9.2018 10:25:44

                                    murphyy >> takle když mám ohlej prut, obvykle tam visí kapr.....

                                      Nmurphyy - Profil | Čt 6.9.2018 22:28:15

                                      off topic
                                      bol niekto na svratke cez vikend mozno? proste brutal, islo to(trava-bordel>zeli) asi od soboty obeda vkuse do nedele pricom vkuse lialo-voda asi 1m+ na vysku ako normal)
                                      co bolo potom od obeda nedele kedy sme odchadzali to neviem, kedze na vecer zase lialo-min v Brne

                                      foto sobota vecer okolo 8

                                        Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj