S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

xDanielS - Profil | St 5.9.2018 22:12:10

Aktuálně :-)

    draveček - Profil | St 5.9.2018 21:02:16

    Emilooo >> tak ti cejni jsou fantastični, velká gratulace :0)))

      Willow - Profil | St 5.9.2018 20:02:20

      .

        Emilooo - Profil | St 5.9.2018 19:52:37

        Neumím to,naběhla celá stránka.Omlouvám se.

          Amurkiller - Profil | St 5.9.2018 19:43:28

          Zdravím všechny,čím více se blíží sraz,tím mám pocit,že moje účast má již reálný nádech,hlavně neposrat školu,jinak abych měl ještě větší šanci tak se ohýbám u příjezdové cesty ke garáži(vyndavám mech z mezer v dlažbě ke garáži,vysekávám trávu aby nezarůstala dlažba atd...,i když se to nezdá tak 60-70m příjdezdovky dá zabrat,kor když se to musí vše dělat ručně:-)))minulý rok jsme za to dostával mzdu(něco jako kapesné) a nyní to dělám "nezištně";-)

            Aiwen - Profil | St 5.9.2018 19:37:20

            numen >> ty kraso.. to jsou jinaci cejni. Jen je skoda ze tu je tribilion cejnku cejnu a jesenu okolo 30-40 a ti jdou po vsem. Jak hladove pyrane.. takze snahy o pekneho cejna nejak vzdavam.. vetsinou se mi podari 50-60 pri snahu o parmu na hrubsi krmeni a nastrahu..

              RK - Profil | St 5.9.2018 18:45:21

              Dědek >> ále Martin, protože jsem byl zase jako ten vošklivej frajer z Pomády😁

                RK - Profil | St 5.9.2018 18:43:44

                Mládenci, budu se snažit, nezklamal vasi důvěru. Děkuji z celého srdce. Jsme to ale fajnová parta😁
                A ty Jardo na ten alkohol zapomeň. Máš malou
                dcerušku a já chci, aby jsi žil zdravě a vedl ji v jejích šestnácti k oltáři, jako svěží chlapík.😁

                  Dědek - Profil | St 5.9.2018 18:15:56

                  Daty >> a kdo a za co? :-)))

                    Dědek - Profil | St 5.9.2018 18:15:38

                    RK >> a je to, dlužíš mi láhev whisky :-)))

                      Daty - Profil | St 5.9.2018 18:13:15

                      Dědek >> to jsem nebyl ja

                        Daty - Profil | St 5.9.2018 18:10:58

                        RK >> kdyz to tak pekne pises...Nebudes mi verit, ale chtel jsem ti ji zrusit jako vanocni darek. Ale tak fajn. Tesim se na tebe a prosim s rozumem, at te MM zase nesejme :-)

                          Dědek - Profil | St 5.9.2018 18:08:25

                          RK >> Co si zase tomu Daliborovi provedl, že jsi dostal ban? :-))))

                            RK - Profil | St 5.9.2018 18:05:52

                            Dědek >> Jardo, řekni jim, že nutně potřebuju něco sdělit do methodfeederu, kde mám červenou. Není nějakej ,,zákon" nebo vnitřní směrnice Mrku, že po x týdnech můžeš zase naskočit do zápasu😁 Trošku to tam umírá a já mám pár témat, aby se to zase rozpohybovalo😁
                            To si teda piš......

                              standas - Profil | St 5.9.2018 14:27:59

                              numen >> na tokovou lopatu čekám, kámoš nedávno chytil 65 a 68. Já mám zatím 58. :-(

                                skwor - Profil | St 5.9.2018 14:26:40

                                Dušan_hp >> O takových vím (i když sám jsem ho u nás nechytil nikdy), ale 67cm, to už je přece jenom o vagón dál.

                                  Dušan_hp - Profil | St 5.9.2018 14:03:33

                                  skwor >> na Labi jsem chytával 50-60cm jeseny dost často na koule. Někde mám fotky těch větších, večer je vyhrabu...

                                    chřenovák - Profil | St 5.9.2018 13:25:23

                                    numen >> Stačí fenclovka 😂😂

                                      numen - Profil | St 5.9.2018 13:22:54

                                      Amurkiller >> zarážka se občas používá. Jen si musíš hlídat prut. Jinak jdi bez něj.

                                        Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj