S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Nnumen - Profil | St 5.9.2018 13:21:45

skwor >> tenhle od nových mlýnů, ale 60cm se dá i u nás. Pár se jich laplo i u nás na ohárce,nrbo Labi

    Nchřenovák - Profil | St 5.9.2018 13:10:03

    nerf >> nevím 😂😂

      Njarami - Profil | St 5.9.2018 12:54:23

      numen >> Ahoj, hezký ryby, ať se daří.

        NKondrakar - Profil | St 5.9.2018 12:49:59

        numen >> Muj nej. 59 nebo 60cm.

          Nnerf - Profil | St 5.9.2018 12:48:23

          chřenovák >> Čumim. Jako fakt?

            NxDanielS - Profil | St 5.9.2018 12:44:04

            Amurkiller >> Moc dobrá věc.

              Nchřenovák - Profil | St 5.9.2018 12:40:29

              Amurkiller >> samosek 😂

                NAmurkiller - Profil | St 5.9.2018 12:37:53

                chřenovák >> Ahoj,používáš stoper nad krmítkem furt?Má to lepší efekt?

                  Nskwor - Profil | St 5.9.2018 12:35:45

                  numen >> Jesen 67cm je mazec, to vidím poprvé.

                    Nchřenovák - Profil | St 5.9.2018 12:34:42

                    Zatím nic 😂 občas cejn

                      NHoolis - Profil | St 5.9.2018 12:34:41

                      Můj nej je 54 cm :) Ze stojáku, na dvě malé peletky.

                        NFishky - Profil | St 5.9.2018 12:17:08

                        Fishky >> jako fakt nikdo? A co Račický kanál, taky nikdo neznáte? Prý je to jedna z nej závodních tratí, ale někteří tvrdí, že dno není monotonní a jedna strana je lepší než druhá... ?

                          Ndraveček - Profil | St 5.9.2018 11:28:06

                          numen >> to jsou už krásné obludy:-)))oba na zlatý odznak!!!

                            Nnumen - Profil | St 5.9.2018 11:08:51

                            Dušan_hp >> já čerpal z různých stránek, kde je chytli. Nemusí to být přesně, lovce neznám.

                              Nnumen - Profil | St 5.9.2018 11:07:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              cechura09 >> tady je můj, fotka je již pár let stará, nevím jestli 70 nebo
                              69 cm cejn a 67 cm jesen. Asi nej dabl co jsem chytl a nejtěžší cejn. Někde to mám napsané. To byla sranda, když jsem přišel za kaprařema, aby mi ho zažili. Máš kapřika ne cejna....

                                NDušan_hp - Profil | St 5.9.2018 11:06:22

                                numen >> ten v čepici je Krisztian Jankovich - Maďar...

                                  NDědek - Profil | St 5.9.2018 11:04:02

                                  Dušan_hp >> nádhera. Já ty ryby miluji :-)

                                    NDušan_hp - Profil | St 5.9.2018 11:02:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    numen >> Můj nej 63cm na dva tygřáky z Berounky.

                                      Nnumen - Profil | St 5.9.2018 11:01:18

                                      cechura09 >> tyhle nejsou moje Anglie a Belgie. Ale ryby nádhera.

                                        NDědek - Profil | St 5.9.2018 10:57:12

                                        cechura09 >> to jsou myslím borci z Anglie...

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj