S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

milans14 - Profil | Čt 6.9.2018 14:28:21

cechura09 >> Díky Jiří.

    milans14 - Profil | Čt 6.9.2018 14:19:17

    Martin M. >> No zrovna se dívám na Tvé video "za hranicí dostřelu" Jinak díky za Tvé vyjádření Martine.

      cechura09 - Profil | Čt 6.9.2018 14:14:20

      milans14 >> Windcast 360/150 a Sportex Medium, s 50 olovem nebo 35, 40 g mf krmítko + futro házím naplno

        Martin M. - Profil | Čt 6.9.2018 14:02:15

        milans14 >> pojud by to nekoho bavilo, tak i pres 100m se da chytat primerene najemno. Ale jak rikam, je to otrava a tak daleko bych chytal jen kvuli vetsim rybam, kde tech par procent za to, ze nechytam jemne a nesedim vedle prutu ve strehu, ozelim.

          milans14 - Profil | Čt 6.9.2018 14:01:43

          cechura09 >> gramáž Jiří?

            cechura09 - Profil | Čt 6.9.2018 13:57:38

            milans14 >> Mám na takový chytání 2 páry prutů, oba páry 360.

              milans14 - Profil | Čt 6.9.2018 13:51:33

              cechura09 >> Tam už se bavíme Jiří o proutku ale 390, nebo 360 ale s vyšší gramáží ne na těch 80m.

                milans14 - Profil | Čt 6.9.2018 13:49:04

                Martin M. >> Jasně Martine, díky - tak že když feeder tak max 60m a pak už raději klasika kaprařina a o těch 100m a výše tak tam už je to asi bezdebat.

                  Martin M. - Profil | Čt 6.9.2018 13:44:48

                  milans14 >> i na 100m se s pletenkou daji chytat mensi ryby citlive. Ale mimo zavody to je spise za trest, mne to nebavi. Asi to ale neni tento pripad, na kapry ve 100 m bych to sestavil bez nutnosti videt jemne zabery.

                    cechura09 - Profil | Čt 6.9.2018 13:43:08

                    milans14 >> Chytám teď MF na stojáku cca 80m. Rozeznatelný je i klepanec, pokud dám menší peletu, tahám celý rybí sortiment, i cejny pod 25. S citlivostí problém není, ani ve větru. Na druhým prutu kapří montáž, kapří nástraha, záběr jeden do hodiny nebo taky jeden za den - hokejka kterou nepřehlídneš....
                    Podle mě by smysl a účinnost feedru zůstal zachován i pro delší vzdálenosti, dál už ale neumím hodit.....

                      Aiwen - Profil | Čt 6.9.2018 12:38:41

                      xDanielS >> mmm.. tak to asi neprojde xD pockam az zas budes na svojem..

                        milans14 - Profil | Čt 6.9.2018 12:34:56

                        Zdravím lidi, dnes jsem se chystal k vodě na takovou menší přehradu, no bohužel okolnosti tomu chtěly jinak. Volal jsem známému jak to jde - no nějaké rybky se prý vytáhly, ale musí se nahazovat hodně daleko - 90 - 120m ( seděli tam prý dva chlapi s feederem, házeli těch 40-50m a o kapra nezavadili, jen bílá ryba). Nemám tušení jak daleko může známý nahodit s teleskopy 360 - 390 cca 100 - 120g zátěž, ale asi to hodí. Nic méně jse se začal zaobírat otázkou - kdy vlastně ( na jaké vzdálenosti) je vlastně ještě feeder citlivý a kdy se už raději vyplatí klasická kaprařina) . Jaké jsou vaše názory na tuto věc? Děkuji.

                          xDanielS - Profil | Čt 6.9.2018 10:15:59

                          Aiwen >> Příští týden jsem na Slovensku. Takže klidně doraž, budu na Liptovskej Mare! 😉

                            Aiwen - Profil | Čt 6.9.2018 9:21:58

                            xDanielS >> jaaaaj. Tak to me mrzi. Zkus napsat pak sms nebo sz kdybys razil v tydnu. Vypada to ze ted budu tyden normalne v praci, tak bych se dojel podivat..

                              Seržant55 - Profil | Čt 6.9.2018 8:07:42

                              xDanielS >> Ty zase přes den makáš a přes noc těšíš rybičky? Dane ty jsi nezmar.Jura.

                                xDanielS - Profil | Čt 6.9.2018 6:23:10

                                Aiwen >> Hoj, o víkendu určitě rodinohodiny a spánek. 400 km denně a průměrně čtyři hodiny spánku, trošku padám na držku 🤯

                                  Aiwen - Profil | Čt 6.9.2018 5:21:23

                                  xDanielS >> ty jim tam davas teda.. ja sem uz 14dni v Madarsku a jestli tam budes o vikendu tak bycb mel byt doma a dojel bych prudit xD xD

                                    xDanielS - Profil | Čt 6.9.2018 0:00:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    A dobrou noc přátelé.

                                      quietJT - Profil | St 5.9.2018 23:13:40

                                      xDanielS >> ty uz si z nas snad delas prcu :) Pekny ulovky, at se dari i dal

                                        Kondrakar - Profil | St 5.9.2018 22:21:11

                                        xDanielS >> Dobře ty :-))) já vyrazim příští čtvrtek. Teďka je auto v servisu. Už se těším, snad se něco povede.

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj