S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Nfheavy - Profil | Ne 19.11.2017 19:59:56

numen >> vypada pekne Zdenku ale to aero Mgs nejde v hlave vymazat,ale nastesti se mne nehodi ani jedno,klasickou kaprarinu jsem povesil na hrebik uz pred letama takze se na ne v krame vzdy jen podivam nekde i zatocim a delam jakoby nic .jdu dal ))

    NEmilooo - Profil | Ne 19.11.2017 19:59:21

    numen -To dohodnem po SZ.

      NEmilooo - Profil | Ne 19.11.2017 19:57:35

      fheavy - A já budu muset šlapat.Díky-))

        Nnumen - Profil | Ne 19.11.2017 19:57:19

        Emilooo >> možná ano.se dohodneme,když tak za pár korun. mám vás tady rád!

          Nfheavy - Profil | Ne 19.11.2017 19:55:20

          Emilooo >> no jo ale renda by ti dal predvanocni podekovani a mohl bys na zaver roku vyhrat treba jizdni kolo 😍🤓😎

            NEmilooo - Profil | Ne 19.11.2017 19:54:59

            numen - Prodáš?

              Nnumen - Profil | Ne 19.11.2017 19:52:12

              Emilooo >> boat mám,dostal jsem ho od kamaráda. moc ho nepoužíval. já ho neměl ještě na vodě....

                NEmilooo - Profil | Ne 19.11.2017 19:51:36

                fheavy >> fheavy-Karlos,mám jenom jedny pruty na řeku,jedny navi a chytám pořád stejně.U mně je to zbytečnost.

                  Nfheavy - Profil | Ne 19.11.2017 19:50:42

                  Dědek >> shimanisty polakama nejde presvedcit i kdyby byli pozlaceny sorry,
                  neverim jim,jsou to klony byt sebelepsi nee,kdysi jsem od polaku neco mnel -jedna sezona a sli.
                  navijak neni batoh ))

                    NEmilooo - Profil | Ne 19.11.2017 19:49:16

                    xDanielS - Ty jsi my ukázal tu krásu téhle ryby.Díky Ti.Budu kupovat beli boat,nebo boha jak se to píše.-))

                      Nnumen - Profil | Ne 19.11.2017 19:48:28

                      fheavy >> já bych to sladil s tímhle :-))) ale já vím mám to trochu jnak:-)))

                        Nfheavy - Profil | Ne 19.11.2017 19:47:45

                        Emilooo >> pekny Libore !!
                        a report coo?? Renda je na to vysazenej dyt vis )))

                          NxDanielS - Profil | Ne 19.11.2017 19:45:43

                          Emilooo >> Mám ti je děsně rád...

                            NxDanielS - Profil | Ne 19.11.2017 19:45:02

                            Dědek >> Pokud vím, tak Dragon jsou Poláci a pro mě platí: "Nikdy nevěř Polákovi". Druhá věc je, ze si prostě nekoupím obrandovaný naviják, radši něco od firmy s vlastním vývojem.

                              NEmilooo - Profil | Ne 19.11.2017 19:44:54

                              Dneska se podařil jeden kapřík.(vánoční).A kokiš je pro Dana na drop shot.

                                NDědek - Profil | Ne 19.11.2017 19:40:53

                                fheavy >> No, já bych se nebránil ani téhle menší verzi :

                                http://www.rsp-fishing.cz/navijaky/predni-brzda/nav​ijak-dragon-surf-master-fd970i-2

                                  Nfheavy - Profil | Ne 19.11.2017 19:38:14

                                  Dědek >> mne uz zbyli jen starsi biomastry 8000 xta ale kdybych se vracel ke kaprarine tak jedine shimo bud stary power aera nebo aero technium Mgs ,tady je proste shimo dobry vubec bych nepremyslel ,jenom bych doladil velikost 10-12000.nic jinyho bych uz nechtel,
                                  kdyby je delali se stejnym prevodem ve velikosti ultegry 5500 tak bych nekupoval ani ty castizmy.

                                    NDědek - Profil | Ne 19.11.2017 19:27:53

                                    fheavy >> kdybych kupoval kapřák, tak by mi stačil tenhle. Kluci si ho chválí...

                                    http://www.rsp-fishing.cz/navijaky/predni-brzda/nav​ijak-dragon-mega-baits-big-pit-fd1370i

                                      Nfheavy - Profil | Ne 19.11.2017 19:24:07

                                      Dědek >> kdyz uz kaprovej navi tak jedine tohle!!!

                                        Nračet - Profil | Ne 19.11.2017 19:22:34

                                        já 2 >> reakce na zápis z 13.11. to je o 70m víše, máš dobrej postřeh :-)

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj