S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Nvaereckoff - Profil | Ne 19.11.2017 21:01:40

fheavy >> pardonecek, omluva veliká jestli jsem neodpověděl k navijáku....odpovídal jsem na toto:Jinak si myslím, že Poláci v rybařině mnohé dokázali a stále dokazují, tedy bych rozhodně nepaušalizoval. :-O...není zač 😂

    NxDanielS - Profil | Ne 19.11.2017 21:00:20

    MB >> :-D povídej

      Nfheavy - Profil | Ne 19.11.2017 20:58:07

      vaereckoff >> a ze se pletu co to ma spolecnyho s kvalitnim navijakem???

        Nfheavy - Profil | Ne 19.11.2017 20:56:42

        Rybinoha >> shimano je shimano vo tem žádná)))

          Nvaereckoff - Profil | Ne 19.11.2017 20:56:36

          Dědek >> Poláci nas v method feederu předběhli asi o dvacet let a jsou v závěsu za madarama,.který to zas mají do extrému ;)

            NMB - Profil | Ne 19.11.2017 20:45:02

            xDanielS >> můžu ještě otravovat nebo už jsem na zabití?

              Nfheavy - Profil | Ne 19.11.2017 20:43:08

              numen >> ja su spis na ten klasictejsi dizajn ale kdyz mne neco zaujme tak se nebranim,jak rikam mam az na par ucelovych vyjimek shimana ,nejak jim vic verim,a hlvne dobrou zkusenost za nejaky roky pouzivani,na stary kolena se asi moc menit nebudu))

                NRybinoha - Profil | Ne 19.11.2017 20:34:16

                fheavy >> Ahoj, souhlasím s tebou když naviják tak jedině šimano ti to mají nejvymakanější.

                  NDědek - Profil | Ne 19.11.2017 20:33:15

                  já se kluci s vámi nepřu, ani nemůžu, bo nemám z vaší znalosti problematiky ani to, co se za nehet vleze :-)

                    NxDanielS - Profil | Ne 19.11.2017 20:30:53

                    Dědek >> Aha, tak to by nemuselo být špatné, pokud tomu tak je...

                      Nnumen - Profil | Ne 19.11.2017 20:30:09

                      Dědek >> ono není Ryobi jako Ryobi. já nedávno viděl tři výrobky od nich. každý byl od jiné fa. byly velice podobné,ale uvnitř velice odlišné. a cena na to neměla vliv.

                      netrofnu si říci,či tobyl klon,nebo kopie. ale mělo to být od nich...

                        NxDanielS - Profil | Ne 19.11.2017 20:30:08

                        Dědek >> Mám prostě velmi negativní vztah k polským šmelinářům. Kopie a klon je velký rozdíl.

                          NDědek - Profil | Ne 19.11.2017 20:26:35

                          xDanielS >> Kluci vedle píšou, že to vyrábí Ryobi pro Polsko...

                            NxDanielS - Profil | Ne 19.11.2017 20:24:07

                            Emilooo >> To by šlo!

                              NDědek - Profil | Ne 19.11.2017 20:11:23

                              xDanielS >> No, i když jsem přesvědčen, že si to tak nemyslel, vyznělo to poněkud rasisticky :-O...
                              Neumím posoudit kvalitu tohoto navi. Ani jsem ho neviděl na vlastní oči, ani jej nepoužívám. Co jsem se tady dozvěděl, mají ho tady kluci cca. 2 roky a zatím bez problémů. Dá se to tady na MRKu najít. Jinak, kopie různých navi, i kopie kopií top značek, se to na trhu jen mihá....
                              A že někdo nedělá vlastní vývoj, je i někdy líp. Než vymyslet ptákovinu, je lepší dobře okopírovat originál :-)))

                              Jinak si myslím, že Poláci v rybařině mnohé dokázali a stále dokazují, tedy bych rozhodně nepaušalizoval. :-O

                                NKondrakar - Profil | Ne 19.11.2017 20:09:54

                                peterb >> Aha, já myslel, že reaguješ na tu mou Saharu. Ta taky nemá zpětný chod.

                                  NEmilooo - Profil | Ne 19.11.2017 20:04:46

                                  xDanielS - Patama se zabořím na té hraně a chytám,né?

                                    Nnumen - Profil | Ne 19.11.2017 20:04:16

                                    fheavy >> já nemyslím na kaprařinu,já bych tohle nové Strategy dal na feeder! Mě tenhle dizajn bere. mám ho rád.

                                      Nfheavy - Profil | Ne 19.11.2017 20:01:23

                                      Emilooo >> trenink na suchu na ten boat,kdyz bude fokat vetr budes potrebovat silny nohy,pres zimu bys to mohl natrenovat 😀😛😍

                                        NxDanielS - Profil | Ne 19.11.2017 20:01:09

                                        Emilooo >> Bellyboat? To je pecka. Na Labe ale moc ne :-D

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj