S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Dědek - Profil | Ne 19.11.2017 17:24:50

Colasrumem >> Jarouši, kecám. Jeden navi se mi fakt líbí více, než slammer :-)))

    peterb - Profil | Ne 19.11.2017 17:21:11

    Kondrakar >> Diskuse bola o stradicu

      Kondrakar - Profil | Ne 19.11.2017 17:13:38

      peterb >> Navi za 5000? Kdes na tom byl? V týhle cenovce nemam žádnej.

        fheavy - Profil | Ne 19.11.2017 16:52:20

        Colasrumem >> jasny uz jsou to stary modely ,ja je budu mozna prodavat ale behem pristiho roku jestli prijde nahrada))

          Colasrumem - Profil | Ne 19.11.2017 16:47:18

          fheavy >> Pravda je, že bych nějakou Ultegru testnul na Bertíka. Jenže zrovna ty béčka nikde moc nejsou a po jednom kuse vůbec.

            fheavy - Profil | Ne 19.11.2017 16:44:56

            Colasrumem >> jjj:)

              Colasrumem - Profil | Ne 19.11.2017 16:44:31

              fheavy >> něco na tom bude, nemám tam na rozdíl od novějších typů ani kousek rzi..ani pod těmi plasty ne. Tak možná to vaše rybaření s tanky taky pochopím:o)))

                Colasrumem - Profil | Ne 19.11.2017 16:42:58

                fheavy >> proto jsem psal, že Winner je taková zbytečnost.

                  fheavy - Profil | Ne 19.11.2017 16:42:24

                  Colasrumem >> no vidis to je jak s tim pasikem konecne jsi to pochopil hura))

                    fheavy - Profil | Ne 19.11.2017 16:41:21

                    Colasrumem >> s foxem mne nenachytas a winner je pro mne momantalne nezaraditelnej,nemel bych je kam dat,v kazde sestave mam lepsi nebo vhodnejsi navijaky a s tim nejde ted nic delat ))

                      Dědek - Profil | Ne 19.11.2017 16:40:40

                      Colasrumem >> ano, buhužel...

                        Colasrumem - Profil | Ne 19.11.2017 16:39:29

                        Dědek >> ale pořád je to jedno z nejprodávanějších aut. Na mě je malá, takže mě neosloví. Ale když nad tím tak přemýšlím, já dělám vlastně to co vy u navijáků s auty. Taky jsem si vzal radši starýho pašíka než ten novější, protože mám pozink kastli:o)))) a tužší plechy:o))

                          Colasrumem - Profil | Ne 19.11.2017 16:38:54

                          fheavy >> Jenže Slammer je právě stará 40ka Zetor s tou laminátovou střechou:o)))

                            Dědek - Profil | Ne 19.11.2017 16:38:04

                            Colasrumem >> octavia už nemá léta žádnou třídu :-(

                              Colasrumem - Profil | Ne 19.11.2017 16:38:01

                              fheavy >> sakra zase jsme tady napsali hromadu příspěvků prakticky o ničem:o)))) Jako vždycky. Musíme sem chodit každý zvlášť:o)))

                                fheavy - Profil | Ne 19.11.2017 16:37:51

                                Colasrumem >> no ale takovej novej john deer to je mazec))

                                  Colasrumem - Profil | Ne 19.11.2017 16:36:23

                                  Dědek >> porovnávám střední třídu navijáků, tak i příměr byl v tom stylu.

                                    Dědek - Profil | Ne 19.11.2017 16:35:42

                                    Colasrumem >> tak s tou octávkou si to opravdu nevytrhl, spíš naopak...

                                      fheavy - Profil | Ne 19.11.2017 16:34:32

                                      Colasrumem >> a v realu jsem treba zkousel u kolegy novej aerlex proti tomu je slammer F1))

                                        Colasrumem - Profil | Ne 19.11.2017 16:34:25

                                        fheavy >> Ta už je stará.

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj