S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NColasrumem - Profil | Ne 19.11.2017 15:39:13

Dědek >> pokud jsi trochu perverzní tak není:o)))

    NColasrumem - Profil | Ne 19.11.2017 15:37:57

    fheavy >> kolikrát za rok chytáš při velké vodě 180g krmítko? I kdyby to byla třetina ze všech vycházek, což není, tak to ten naviják neunaví ani omylem za 5 let:o)))

      Nfheavy - Profil | Ne 19.11.2017 15:36:27

      Dědek >> s tebou budu kamaradit aji dneska

        NDědek - Profil | Ne 19.11.2017 15:34:53

        samé hloupé kecy. Není hezčího navijáku, než Penn Slammer 460. :-)

          Nfheavy - Profil | Ne 19.11.2017 15:24:40

          kubah >> a s tebou este dyl 😝😝😶

            Nfheavy - Profil | Ne 19.11.2017 15:14:57

            xDanielS >> aspon do zitrka s tebou nebudu kamaradit ☹😣😣😆

              Nkubah - Profil | Ne 19.11.2017 15:13:56

              xDanielS >> tak s Rexem to bude zhruba nerozhodně :-P

                NxDanielS - Profil | Ne 19.11.2017 15:12:51

                kubah >> Všechno je hezčí než Slammer :-D I Rex 🤣🤣🤣

                  Nfheavy - Profil | Ne 19.11.2017 13:29:30

                  Colasrumem >> no kdyz potom chytas pri velke vode a potrebujes jit treba az na 180g tak tam se lame chleba a sametovy chod je vis kde,jak pisu mam rad pekny a lehky navijaky v primerene sestave s prutem,ovsem zohlednuju taky vodu kde chytam a tam uz to beru vylozene ucelove a na to je winner malo prese vsechny sve prednosti, a otazka proc jsem si vlastne kdysi porizoval tyhle vzhledove retro navijaky ? kvuli tomu ze xh sportexy meli spodni ocko mensi a bliz k navijaku,tim padem mne to v kombinaci s ultegrama nevyhovovalo,proto jsem shanel silnejsi a mensi navijak ktery bude mit o neco mensi prumer civky a utahne vse co potrebuju,no a od te doby jsem si na ne uz tak zvykl ze mam jeste jeden par do zalohy ))

                    NColasrumem - Profil | Ne 19.11.2017 13:18:10

                    fheavy >> Já se neurazím, mě by se kromě Freamse nezničilo nikdy nic za ty dva roky, ale když zatočím se Slammerem a Winnerem, tak Penn šlehnu do kouta a už se na něj ani nepodívám. To je prostě reálný pocit, díky němuž si naviják kupujeme:o) a jak píše kubah, vizuální stránka je jasná:o))

                      Nkubah - Profil | Ne 19.11.2017 13:17:09

                      Colasrumem >> navíc je Daiwa MNOHEM hezčí:-)

                        Nfheavy - Profil | Ne 19.11.2017 13:14:21

                        Colasrumem >> az s tim winnerem budu chytat 7 let to stejny co s tema pennama a vydrzi to beze zmeny cehokoliv tak to klidne uznam a smeknu pred nema,objektivni hodnoceni bez delsiho realneho pouzivani je nic nevypovidajici recenze,to ja nezeru a u nekoho kdo ma navi na dve sezony uz vubec ne neuraz se ale tak to vidim ja,tim nechcu rict o zadnym navijaku nic spatnyho,

                          NColasrumem - Profil | Ne 19.11.2017 13:08:05

                          fheavy >> to asi jo, ale pokud jde o porovnání Slammera a Winnera, tak tam není vůbec co řešit. Slammer je pouze silnější, jinak na tu daiwu nemá v ničem a ani se jí nepřiblíží:o)

                            Nfheavy - Profil | Ne 19.11.2017 12:54:42

                            MB >> k tem barbelum je to ok oboje jak winner tak slammer,ten prut vazi jako slusnej 3lb kaprak takze zadny lehoucky paratko to neni,kdyz se podivas na silu blanku ve spojce tak je to videt kus bytelnyho blanku.

                              Nfheavy - Profil | Ne 19.11.2017 12:52:44

                              peterb >> na rece kam chodim jsem pouzival drive ultegry 5500 ktere jsou jeste o kus rychlejsi nez winnery vcetne vetsiho navinu ale vic ryb nez se slammerama jsem na ne nikdy nechytl takze tu rychlost jsem nikdy k tomuhle ucelu nepotreboval )))
                              jedine kdybych zavodil sam se sebou)))

                                Npeterb - Profil | Ne 19.11.2017 12:50:46

                                MB >> Dobra volba. Cast'Izm je na takyto lov zbytocne drahy navijak a je neprimerany cenovo k tym korumom.

                                  NMB - Profil | Ne 19.11.2017 12:44:50

                                  E.T. >> jasně že beru winnery....uvažoval jsem chvilku nad castzimama ale jak píšu...na ty korumy nesmysl cena u castzimu.....

                                  Jestli se tu dnes dan ukáže půjdu s prosíkem aby je objednal.

                                  Já mám jasno a s Karlem se tu jen kočkujeme :) to není níc proti ničemu :)

                                    Npeterb - Profil | Ne 19.11.2017 12:41:16

                                    fheavy >> Nepochybujem ze slammer je silny ale s winnerom rychlejsie stiahnem krmitka pritom je dost silny zvladne tazke krmitka 100g+ co mam odskusane. Znova sme pri tej rychlosti. Vacsia rychlost viacej ryb.

                                      Nfheavy - Profil | Ne 19.11.2017 12:39:33

                                      peterb >> 4,6:1 slammer a 4,9:1 je winner ,a dalsi vec slammerma podstatne hlubsi civku kvuli kapacite narozdil od winnera kterej ma pomerne melkou civku samozrejmne ze ten navin na otacku je potom u slammera mensi,ale nikdy za poslednich 7 let coi je mam jsem kvuli tomu nemel zadny problem kupoval jsem to prave kvuli mensimu prumeru civky a vetsi sile na reku,rychlejsi nic nepotrebuju ,ale silny jo)))

                                        Npeterb - Profil | Ne 19.11.2017 12:30:19

                                        fheavy >> Ten navin nepusti winner je lepsi

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj