S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NE.T. - Profil | Ne 19.11.2017 12:30:00

MB >> Zdar Martine. Řešíš tady dokola samé hovadiny :-))) Na jarním srazu jsem měl Na Xpertech Winnery. Jiný navijáky bych ani na tento styl chytání nechtěl. Chod i brzda super. Nemají konkurenci. Má je i Rybkin. Jestli jsou jako cihla je fuk ne. Stejně 90% času máš pruty ve stojanech nebo ve vidličkách. Vem Winnery jestli je můžeš mít za dobrou cenu. Dál to neřeš.

    Npeterb - Profil | Ne 19.11.2017 12:29:33

    fheavy >> Rozdiel skoro 20cm v navine. O com hovoris o akych prevodoch :))

      Nfheavy - Profil | Ne 19.11.2017 12:26:07

      peterb >> jak mensi navin?? ma taky jinej prevod to da rozum ze pri podobne velikosti a rozdilnym prev.pomeru bude jina rychlost,ale pri stahoivani 150g +tam bude mit slammer navrch diky vetsi sile,proc myslis ze ho mam,na male pleskače urcite ne a na zateze do 100g neni ani potreba,na reku 35ka kmen 150ka grip tam winner konci )))

        Npeterb - Profil | Ne 19.11.2017 12:19:38

        fheavy >> Slammer ma ovela mensi navin vlasca to by si sa nadrel s takymto navijakom pri odhode. Na feeder na rieke urcite winner lepsi rychlejsie stiahnes krmitka.

          Nfheavy - Profil | Ne 19.11.2017 12:17:53

          MB >> no nebudu z toho delat vedeckou pracu dle myho idhoz slammera a winneru bude dost podobny bez ohledu na cenu ,vahu apod, +-5m,na tech xpertech jsem ho mel se slammerama a 28 kmen,125g kosik river kostal,odhoz tak cca 40m navi vpoho ten prut bych rekl hrana,prece jenom 2,25lb i kdyz je tuzsi neni bez omezeni,ale da se to/ s rozumem/

            Nfheavy - Profil | Ne 19.11.2017 12:12:23

            Colasrumem >> to asi neni,ale stopro to nevim,kapacitne je to jasny na civku u slammery se vleze 220m 0,35ky na winnera urcite nee.

              NColasrumem - Profil | Ne 19.11.2017 11:28:54

              fheavy >> prumerove je ta daiwa asi vetsi.

                NColasrumem - Profil | Ne 19.11.2017 11:20:04

                MB >> jo jak rikam, je to o pocitu, prioritach a cash.

                  NMB - Profil | Ne 19.11.2017 11:17:02

                  fheavy >> ale nejde přece jen o cívku....ale k o váhu ukládání vlasce atd....věřím že s winnerama hodíš dál než ze slamerama a s ultegrou hodíš nejdál.

                  Ultegra vs slamer cca 20-30%rozdíl

                  Winner vs ultegra 10-15%rozdíl

                  Jen mé odhady nic víc v tom nehledej

                  Když ty navi dáš na xperty bude tenn rozdíl poloviční

                    Nfheavy - Profil | Ne 19.11.2017 11:11:12

                    MB >> tak nejak,ale 30m je je 30% ze 100m a ze by winnery mely vetsi civku nez 460ka Slammer to teda nemaji urcite naopak.

                      NMB - Profil | Ne 19.11.2017 11:02:30

                      Colasrumem >>zase souhlas...rozdíl v délce minimální, v životnosti a spolehlivosti taky tak jen v ceně dvojnásobek spíš víc

                        NSeržant55 - Profil | Ne 19.11.2017 11:01:11

                        peterb >> Dík za krásné video,ale to mně nemůže přesvědčit abych začal na starý kolena používat spětný chod.Starýho psa novým kouskům nenaučíš,každý máme zažité jisté automatismi a po tolika letech to děláš tak že o tom nepřemýšlíš.Ruce pracují a hlava už myslí na jiné ěci.

                          NColasrumem - Profil | Ne 19.11.2017 11:00:09

                          MB >> s xheavy od Gabora ano, na to nemas s vetsinou beznych kapraku. A to kdykoliv dokazu!!! S babelem se k tomu ani nepriblizis, tam bude rozdil opravdu minimalni.

                            NMB - Profil | Ne 19.11.2017 10:57:49

                            fheavy >> zase souhlas.....rozdíl ani ne 10% jak tu celou dobu tvrdím.....a ten winner bude někde mezi slamerem a ultegrou /castzimem/

                            Sladěné sestavě rozumím...uplně přesně. Ono u strojařů to tak prostě musí být no ňi? :)

                              Nfheavy - Profil | Ne 19.11.2017 10:55:20

                              MB >> no kdyz vemu xh sportexy s kterejma hodim nejdal s feederu co mam tak to tak bude nebo spis je,to uz jsem zkousel a jak znovu podotykam nejsu nejakej extra hazec se samotnym olovem 120-130g s ultegrama 5500 130m s e slammerama okolo100m,akorat bezne takhle nechytam takze to pro mne nic neznamena,castizmy jsem tehdy jeste nemel ale hazim s nima min.stejne jako s tema ultegrama,ty castizmy spis pouzivam/ a kvuli tomujsem je porizoval/ na Tournamenty tam to vypada nejlip bez ohledu na vzdalenost odhozu,proste sladena sestava a nejen na oko))

                                NMB - Profil | Ne 19.11.2017 10:55:18

                                Colasrumem >> ale já tady celou dobu mluvím o 2,2lb 3,6m a tam ce budu pohyboovat plus mínus 10% rozdíl winner vs caszim spíš míň

                                Takový prut jsem nikdy nedržel a netroufám si tipovat,

                                110 po větru ne? To nehodím ani 3lb kaprákem :)

                                  NMB - Profil | Ne 19.11.2017 10:52:01

                                  Jako stejně si myslím že ty metry máme tak trochu přemrštěné......

                                  Já mám problém hodit s 3lb a ultegrou 5500 trochu přesně 80-100m a ty barbely nebudou házet dál než 50-70m a k tomu bude stačit i 4000 stradic :)

                                    NColasrumem - Profil | Ne 19.11.2017 10:48:57

                                    MB >> se 420cm 180g a 120g plnym krmelcem se dostanu s FX9 na 110m, mereno na louce presne, s cast'zm to bude podobne, ale s winnerem se za 90m nedostanes. To se klidne vsadim.

                                      NMB - Profil | Ne 19.11.2017 10:40:21

                                      fheavy >> ano zase souhlasím....jen nevěřím že slamerama nehodíš 80-90m a daiwou to na stejném prutu pošleš za 110m

                                        Nfheavy - Profil | Ne 19.11.2017 10:38:57

                                        Colasrumem >> ted s tebou musim souhlasit na 100%.

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj