S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Npeterb - Profil | Ne 19.11.2017 7:33:20

xDanielS >> Nic to nemeni na tom ze tak drahy navijak nema zpetny chod. Tvoj nazor ja ti ho neberiem kazdy nech si urobi svoj ja by som ten navijak na feeder nikdy nekupil.

    NxDanielS - Profil | Ne 19.11.2017 7:25:30

    peterb >> Stejně jako ty sáhneš jednou rukou na přepnutí chodu.

      NxDanielS - Profil | Ne 19.11.2017 7:24:05

      peterb >> Ad1) Psal jsem, že mě na tak malej nabiják přišel těžkej. Ad2) Abych si přečetl váhu, na to s ním fakt nemusím chytat.

        Npeterb - Profil | Ne 19.11.2017 6:55:47

        Kondrakar >> To mas fakt vychytane. Navijak za 5 tisicovek bez zpetneho chodu? To len potvrdzuje to co som vzdy hovoril shimano vyraba tieto lahke navijaky na privlac kde taketo veci nepotrebujes. Pre mna stradic nogo navijak na feeder.

          NKalma - Profil | So 18.11.2017 21:51:04

          peterb >> Aha díky za odpověď. Já na tyto věci používám baitruner;-)

            NKondrakar - Profil | So 18.11.2017 21:33:44

            Buffalo1969 >> Jó už to tak bude :-)))

              NColasrumem - Profil | So 18.11.2017 21:33:20

              Kondrakar >> na to ho taky nepouzivam, to je fakt.

                Nfheavy - Profil | So 18.11.2017 21:33:03

                peterb >> jjj,kazdej to mame nastaveny jinak.

                  NBuffalo1969 - Profil | So 18.11.2017 21:31:32

                  Kondrakar >> vony mají navijáky nějakej zpětnej chod????...........:-DDDD

                  znám spoustu rybářů, ale co jsem za svůj život viděl, tak ho používal jenom jeden člověk.

                    NKondrakar - Profil | So 18.11.2017 21:30:08

                    Colasrumem >> Tak jasný. Každej to řešíme jinak. Jednou jsem zkoušel použít zpětnej chod při zdolávání kapra jako MM v jednom ze svých videí. Už nikdy víc. Zlatá brzda.

                      NKondrakar - Profil | So 18.11.2017 21:28:02

                      fheavy >> Díky za pochvalu:-) si napsal de facto co já, akorát stručněji.

                        NColasrumem - Profil | So 18.11.2017 21:27:49

                        Kondrakar >> všechno je o zvyku.

                          NKondrakar - Profil | So 18.11.2017 21:26:49

                          xDanielS >> Super :-)

                            Npeterb - Profil | So 18.11.2017 21:26:14

                            Jozef K. >> Ja som si uz zvykol aj ked spustam krmitko. S jednou rukou si prepnem spatny chod povolim vlasec do druhej chytam krmitko a spustam do miesacky.

                              Nfheavy - Profil | So 18.11.2017 21:26:10

                              Kondrakar >> no vidis musim te pochvalit,lip bych to nevysvetlil,dneska ti to pali lip jak mne !!

                                Npeterb - Profil | So 18.11.2017 21:24:26

                                fheavy >> Ok to je otazka zvyku ja som takto rychlejsi ako som bol predtym ked som to nepouzival a pomaha mi to

                                  NJozef K. - Profil | So 18.11.2017 21:23:49

                                  peterb >> som na tom rovnako s pouzivanim spatneho chodu. Akonahle zaseknem rybu, tak povolim spatny chod. Brzdu mam samozrejme nastavenu a ked je ryba este daleko, tak ju pustim aj cez brzdu. Ale blizko pri brehu uz iba cez spatny chod. Uz to robim automaticky aj pri mensich rybach.

                                    Nfheavy - Profil | So 18.11.2017 21:23:09

                                    peterb >> chapu ,chytam taky na rece ale problem stim nemam,nejak nad tim nepremyslim proste to vzdy nejak udelam,a ikdyby mne to trvalo o chvilku dyl nez tobe tak mne to nijak nevadi, s nikym nezavodim)))

                                      NxDanielS - Profil | So 18.11.2017 21:21:33

                                      Kondrakar >> Zítra ano.

                                        NKondrakar - Profil | So 18.11.2017 21:20:41

                                        xDanielS >> Taky možnost. Budeš zejtra na příjmu? Něco potřebuju pořešit :-)

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj