S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Npeterb - Profil | So 18.11.2017 21:19:25

xDanielS >> To ako s jednou rukou ho nadzvednes? Pomale

    NxDanielS - Profil | So 18.11.2017 21:18:30

    Kondrakar >> Chytnu vlasec, nadzvednu překlapěč a spustím kam potřebuju.

      Npeterb - Profil | So 18.11.2017 21:18:17

      fheavy >> To neurobim na rieke ked je sama trava predo mnou hned by som zavadil keby som tak nizko krmitko vytahoval. Chytam 90% na rieke a brehu su zarastene nemozem tak nizko krmitko vytahovat.

        Nfheavy - Profil | So 18.11.2017 21:14:57

        peterb >> no kdyz netahnu rybu tak to vytahnu tak abych nic spoustet nemusel,akorat do kybla s krmenim,a ze bych se tim nejak zpomalil to nevim,

          NKondrakar - Profil | So 18.11.2017 21:14:41

          Colasrumem >> Tak to sem vyřešil jinak. Mam vychytanou délku silonu od špice ke krmelci, abych v klidu nabušil krmítko, aniž bych "lámal" špičku nebo měl volnej silon. A už je fuk jestli je to třímetrovej picker nebo 3,90ka heavy. U každého klacku to je jinak, ale už sem si to vychytal :-))) zpětnej chod mi je k prdu.

            NColasrumem - Profil | So 18.11.2017 21:10:57

            kubah >> Tapík je nejlepší český naviják všech dob. Tlusťoš byl génius. Dodnes ho lidi shání na RT.

              Nkubah - Profil | So 18.11.2017 21:10:19

              Colasrumem >> taky něco mám :-)

                NColasrumem - Profil | So 18.11.2017 21:09:24

                Kondrakar >> Já to na feederu taky bez zpětnýho chodu nedám. Používám ho například při každém plnění krmítka.

                  Npeterb - Profil | So 18.11.2017 21:08:06

                  Kalma >> Som s nim asi dvakrat rychlejsi :) Spustam si s nim krmelec do miesacky. Prepinam si ho ked vytahujem rybu z vody a potrebujem povolit vlasec. Jednoducho vzdy ked potrebujem povolit vlasec tak si prepnem zpetny chod a nikdy nepovolujem brzdu ktoru som si raz uz nastavil na zdolavanie.

                    NColasrumem - Profil | So 18.11.2017 21:04:56

                    Kalma >> Rousek:o)

                      NKondrakar - Profil | So 18.11.2017 21:04:48

                      peterb >> Proč? Na Blackthornu mam Shimo Saharu, ta je taky bez zpětnýho chodu a super.

                        NKalma - Profil | So 18.11.2017 21:04:33

                        peterb >> Na co používáš zpětný chod? Já ho ještě nepoužil:-)

                          NKalma - Profil | So 18.11.2017 21:03:52

                          Colasrumem >> Ten první je krásný!!!

                            NxDanielS - Profil | So 18.11.2017 21:03:29

                            kubah >> Prodával jsem TD Commercial 9.6", ale nakonec si ho nechal.

                              Npeterb - Profil | So 18.11.2017 21:00:36

                              fheavy >> Ach jo nasci nema zpetny chod to som nevedel tak uz viem ze by som ho nebral. Navi na feeder bez zpetneho chodu nikdy.

                                NColasrumem - Profil | So 18.11.2017 20:59:29

                                fheavy >> Tak tohle? Mam toho dost z kvalitních kousků:o))))

                                  Nfheavy - Profil | So 18.11.2017 20:57:46

                                  Colasrumem >> jo dychla na mne historie! ale az tak daleko zase nee))

                                    NColasrumem - Profil | So 18.11.2017 20:56:22

                                    fheavy >> na potok ano, ale na odhoz bys potřeboval spíš styl otočných vrháků jako dělal Stibůrek Hudson, Vlček nebo staré Rousky.

                                      Nfheavy - Profil | So 18.11.2017 20:47:56

                                      Colasrumem >> ja sem se vratil k prapuvodu jednoduchy a funkcni,idealni by byl kolovrat nebo jak se dneska hrozne anglicky rika centrpin ))

                                        Nkubah - Profil | So 18.11.2017 20:44:31

                                        xDanielS >> Něco tak ve 3m/40g není ? :-)

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj