S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NColasrumem - Profil | So 18.11.2017 20:43:21

fheavy >> přesně tak, věc zvyku, já to bez toho nejsem schopný používat.

    Nfheavy - Profil | So 18.11.2017 20:34:58

    Colasrumem >> to je otazka nazoru,zpetnej chod ja nepotrebuju,kdyz tam je tak ho stejne temer nepouzivam,to je to stejny jak s baitem mam 4000 us D a bait pouzivam pouze na spousteni krmitka do kyblu,jinak ho nepotrebuju,staci mne dobra brzda a valim jenom dopředu zpatky ani krok,a nema stim problemy a nikdy jsem nemel a na stary koleny se predelavat nebudu,cim min funkci navuijak ma tim lip,aspon se toho na nem muze min pos..rat)))

      NxDanielS - Profil | So 18.11.2017 20:33:39

      kubah >> Kromě jednoho ano. Časem půjdou další.

        NColasrumem - Profil | So 18.11.2017 20:26:51

        fheavy >> Stradic by na MRX šel a byl by tam super, ale musel by být plnohodnotný, což bohužel není:o)

          Nfheavy - Profil | So 18.11.2017 20:24:10

          Colasrumem >> dyt rikam nerozvaznost,takovej navijak sem nikdy nekupoval naslepo ,prvne sem ho musel mit v ruce)) jedinou vyjimku jsem udelal u castizmu 25QDA ale tam jsem se nastesti trefil paradne,tam asi ani neslo se netrefit))

            Nfheavy - Profil | So 18.11.2017 20:22:08

            MB >> no v tomhle pripade kdyz uz neco na MRX tak nova 4000ka Stradic FB
            to by bylo mnamozni,winner aspon za mne na o neco tezsi pruty,nejak primerene ale to neznamena ze by to bylo neco spatne pouze muj nazor.

              NColasrumem - Profil | So 18.11.2017 20:19:11

              fheavy >> Jenže já to bral po netu a to opravdu nešlo poznat, že je to kovadlina:o), obratem jsem ho prodal kolegovi tady na netu:o) Takže nešlo o nerozvážnost, ale o koupi naslepo.

                Nkubah - Profil | So 18.11.2017 20:18:55

                fheavy >> viděl jsi ten odkaz na cívky Slammera, co jsem dával včera ?

                Já si objednal pro jistotu...

                  Nkubah - Profil | So 18.11.2017 20:17:59

                  xDanielS >> náhodou, už jsi rozprodal pruty co jsi chtěl prodat ?

                    Nfheavy - Profil | So 18.11.2017 20:17:56

                    kubah >> jo uznavam spatny srovnani 4000ka zauber nejde srovnavat se slammmerem 460,to je jako kdybych srovnaval v terenu fabii a defender )))

                      NMB - Profil | So 18.11.2017 20:13:36

                      fheavy >> ten winer se dělá i jako 3000 a 2500 a myslím že ten by na MRX sedl hezky

                        Nkubah - Profil | So 18.11.2017 20:11:32

                        fheavy >> tak chápu a věřím že šlapou... I proto jsem si koupil.

                        Ale třeba - zrovna Ty Karle, jsi několikrát porovnával Zaubery proti Slammeru.

                        Ale to je přece to samé, Zaubery mám na medka ( spíše MH), přívláč a plavačku.

                        Slammer jsem si koupil na těžší rybařinu, na kapry.

                          Nfheavy - Profil | So 18.11.2017 20:09:11

                          kubah >> ja vim ze se opakuju,ale je to muzu rict uz letita zkusenost s temihle kolovratky v jakemkoliv ricnim extremu ,je mne jasny a taky vim ze se hodne lidem nelibi,kdysi jsem si je poridil jako nouzovku na xh a dnes uz je to u mne na rece top,samozrejmne rozlisuju navijaky dle prutu a ucelu a nehodi se kazdej na vsechno a jakykoliv prut,mam rad ty sestavy nejak primereny,tak jak psal colasrumem winnera dat na MRX-V to je mladicka nerozvaznost a nekdo by dokonce rekl degradace prutu mam to uz jaksi temer ustaleny a moc neminim menit ikdyz nikdy nerikej nikdy ,,momentalne stop stav)))

                            Nkubah - Profil | So 18.11.2017 20:03:57

                            Dědek >> tak Ty máš ruce jak lopaty, Ty se bát nemusíš :-(

                              NDědek - Profil | So 18.11.2017 20:02:04

                              abyste nakonec o slammerech neřekli něco, co by vás potom mohlo mrzet ... :-O

                                NMB - Profil | So 18.11.2017 19:59:48

                                kubah >> já ho pro jistotu ani nekupoval...nevím jestli bych ho přepral :c) a když budou dva....aby mě doma z toho neudělali kůlničku na dříví :c)

                                  Nkubah - Profil | So 18.11.2017 19:58:01

                                  fheavy >> já mám Slammera raději pod zámkem - jak je silný, tak se ho bojím :-P

                                    Nfheavy - Profil | So 18.11.2017 19:56:46

                                    Colasrumem >> mne by se taky libily,ale mam ted navijaku dost a za slammery bych je nevymenil tak silny zase nejsou )))

                                      NColasrumem - Profil | So 18.11.2017 19:49:49

                                      fheavy >> jo na parmolovky budou super...ten chod mají parádní a sílu taky.

                                        Nfheavy - Profil | So 18.11.2017 19:42:16

                                        Colasrumem >> sorry ja sem to vedel primo od neho,proto jsem psal ze nez nekdo zacne posuzovat A tak musi znat i B,jinak neni co hodnotit !?!))

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj